Автор Тема: Смях  (Прочетена 252613 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Смях
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2014, 09:23:00 pm »
- Петрови правят секс…
- Е как разбра бе, Иванчо?
- Ами и техния син яде заключен на балкона…  :85: :85: :85:


Хахах, тоя виц е много сладък  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #16 -: Февруари 27, 2014, 09:35:46 pm »
Иванчо и Марийка на годишнина от сватбата си:
-Помниш ли, скъпа, как преди 25 години живеехме под наем на един таван, спяхме на един матрак на пода, имахме малък черно-бял телевизор?
-Помня...
-Но преди 25 години си лягах с 21 годишна мацка, а сега с 46 годишна жена...
-Ами намери си отново 21 годишна мацка, пък аз ще се погрижа да живееш на таван, да гледаш черно-бял телевизор и да спиш на матрак на пода...

 :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #17 -: Февруари 27, 2014, 09:38:18 pm »
Блондинка пътувала в малък двуместен самолет, заедно с пилота. За нещастие той получил сърдечен удар и умрял по време на полета.

Паникьосана, жената започнала да вика за помощ по радиото:
- Мейдей! Мейдей! Помогнете ми! Пилотът ми получи сърдечен удар и е мъртъв, а аз не мога да пилотирам. Помогнете ми! Моля ви, помогнете ми!

По радиото се чул глас:
- Тук е управлението на полетите. Чувам ви съвсем ясно. Ще ви помогна да се върнете на земята. Имам голям опит с подобни ситуации. Поемете си дълбоко въздух. Всичко ще бъде наред! Сега, кажете ми вашата височина и позиция.

Блондинката казала:
- Висока съм 163 сантиметра и съм на предната седалка.

(ПАУЗА)

- ОК, казал накрая гласът по радиото...
- Повтаряйте след мен: Отче наш, който си на небесата...   :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2014, 01:13:13 pm »
Една вечер миналата седмица с приятелката ми си бяхме легнали. Страстите започваха да се нажежават, а тя внезапно каза: "Не съм в настроение, искам само да ме прегърнеш." "Какво? Какво трябва да значи това ?!" - подскочих аз. И тя изрече думите, от които всеки мъж на планетата се опасява ... "Ти не си на нивото на моите емоционални потребности като жена, така че аз не съм в състояние да задоволя твоите плътски желания на мъж." На моя втрещен поглед тя отговори: "Не можеш ли просто да ме обичаш заради човешката ми същност, а не заради секса ?" Осъзнавайки, че тази вечер няма да си го получа, се обърнах и заспах. Още на следващия ден си взех почивка и посветих времето си на нея. След прекрасен обяд отидохме на пазар в голяяяям неназован МОЛ. Обикалях с нея докато пробваше няколко скъпи парцала. Не можеше да се реши кой и харесва и затова и казах, че просто ще вземе всичките. Искаше и нови обувки за парцалките - "Да вземем по един чифт за всяка комбинация." - бях отново ларж. Отидохме и до бижутериите - взе си чифт диамантени обици. Абе, с една дума - беше на върха на щастието. Сигурно си е помислила, че съм на ръба на лудостта. Помислих си, че ме изпитва - поиска гривна за тенис, при положение, че изобщо не играе. Обаче аз я хвърлих в музиката - "Разбира се, скъпа." Беше пред оргазъм от възторг. Усмихвайки се и разтреперена от вълнение най-накрая каза: "Мисля, че това е всичко скъпи, хайде към касата." Едвам сдържайки се, измрънках: "Нее, мила, не съм в настроение." Лицето й побеля, ченето увисна в недоизречено "КАКВО?" И тогава додадох: "Скъпа! Просто исках да подържиш тези неща за малко. Ти не си на нивото на финансовите ми възможности като мъж, та да мога аз да задоволя твоите женски потребности от пазаруване." И когато се изцъкли оня усмъртителен поглед, прибавих: "Защо не ме обичаш заради това, което представлявам като личност, а не заради нещата, които ти купувам ?!" Очевидно и тази нощ няма да има секс
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #19 -: Март 01, 2014, 09:32:26 am »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #20 -: Март 01, 2014, 06:11:49 pm »
Японците ядат изключително малко мазнини и затова страдат от сърдечно-съдови заболявания много по-рядко, отколкото американците и англичаните.

Французите ядат много мазна храна, но все пак страдат от сърдечно-съдови заболявания много по-рядко, отколкото американците и англичаните.

В Индия практически не пият вино, затова боледуват от цироза на черния дроб много по-малко от американците и англичаните.

В Испания пък пият много вино и все пак боледуват от цироза на черния дроб много по-малко от американците и англичаните.

В Алжир сексът е привилегия само на женените, затова местните се заразяват от венерически болести много по-рядко от американците и англичаните.

В Бразилия сексът е навсякъде, но въпреки това венерическите заболявания са много по-редки, отколкото в САЩ и Великобритания.

ИЗВОД: Пий, яж и прави любов колкото искаш! Това, което всъщност убива, е проклетият английски език!


 :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #21 -: Март 01, 2014, 07:02:00 pm »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #22 -: Март 01, 2014, 07:38:35 pm »
 :012: :012: :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #23 -: Март 06, 2014, 01:48:49 pm »

https://www.facebook.com/123350751187567/photos/a.123351444520831.1073741828.123350751187567/225031621019479/?type=1&theater

Напомня ми за един виц:мъж се приближава до клетката на горила-оглежда се наляво,оглежда се надясно и прошепва на животното:Пешо,комшо,ти ли си бе??? :D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Смях
« Отговор #24 -: Март 06, 2014, 08:02:22 pm »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #25 -: Март 07, 2014, 05:34:33 pm »
Гьоре пита нане Вуте:

-  А бре, Вуте, ти каков сакаш да станеш - професор или педераз?
- Я сакам да станем педераз! - отговорил Вуте.
- Е па оти бре?
- Оти у газо по-лесно че ми улезе, отколко у главата!

 :D :D :D :D :D :D :D :D
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #26 -: Март 07, 2014, 05:40:34 pm »
Гьоре пита нане Вуте:

-  А бре, Вуте, ти каков сакаш да станеш - професор или педераз?
- Я сакам да станем педераз! - отговорил Вуте.
- Е па оти бре?
- Оти у газо по-лесно че ми улезе, отколко у главата!

 :D :D :D :D :D :D :D :D

 :D :D :D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #27 -: Март 07, 2014, 05:45:07 pm »
Стар евреин лежал на смъртно легло, почти без признаци на живот. Внукът му се суетял около него. По едно време болният отворил очи и казал:

- Ицик, замириса ми на кюфтета. Моля те, донеси ми едно!

След минутка внукът се върнал от кухнята и казал:

- Баба не дава, каза че са за погребението...

 :85: :85: :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Смях
« Отговор #28 -: Март 07, 2014, 05:46:55 pm »
Вървят си две бабички по шосето, прибират се от сенокос. По едно време профучава един мотоциклетист.
- Ха, виде ли го тоя, ма...га че беше без глава? Кино ли снимат, кво ли?
- Я, ти по-добре премести косата на другото рамо.....

 :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Смях
« Отговор #29 -: Март 07, 2014, 05:47:51 pm »
Стар евреин лежал на смъртно легло, почти без признаци на живот. Внукът му се суетял около него. По едно време болният отворил очи и казал:

- Ицик, замириса ми на кюфтета. Моля те, донеси ми едно!

След минутка внукът се върнал от кухнята и казал:

- Баба не дава, каза че са за погребението...

 :85: :85: :85:
:85: :85: :85:
Черният хумор ми е любим!