Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189609 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1455 -: Март 14, 2024, 02:34:16 pm »
Акрукс, моля.  Ако прецениш, може да споделиш, дали и при теб се усеща така периода, при все че повечето ти  планети,  са в знаци на достойнства ?  :)
Така е, Рени, както си го описала, но си мислех, че е от Пълнолунието в 12д съвпад Уран У6  :)

+1. Благодаря.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1456 -: Днес в 11:48:15 am »
Много Вода на хоризонта не ви ли идва too much, като  водопад емоции ? По-рано от обикновеното започна сезонът на алергиите и вирусите. Макар грубо да звучи,  но това е и сезонът на храчките и е желателно да се избягват слузоотделящите храни. Забелязвате ли тендеции повече от нормалното да ви се оплакват или вие да се оплаквате. Депресивни, тревожни състояния ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1457 -: Днес в 12:57:56 pm »
Ти като на Луна в Скорпион питаш, какво да е!?
Няма да хвърчим от радост безтегловна, я!
Дълбоката вода тежи и натиска повече от удари с чук.
Нас ли ни мачкат, ние ли мачкаме, едно и също е.
Почивните дни повече живот, сега задълбаване

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1458 -: Днес в 01:24:08 pm »
Ами кво да кажа, вода ,вода,вода ми дай. :D Вчера се сдобих с ново колекционерско издание с приказки "Супа от Скорпиони" на Тахир Шах, а току що дърпана от две морски кончета, предрешени,като кучета, качих два огромни тежки тома на "Хиляда и една нощ" пълната ,нецензурирана версия. В душевен оргазъм съм, наслада до шия. Да , ескейпизъм в чист вид,но това е моето спасение от битовия реализъм,депресиите,раните и други тегоби.Щастлива съм като дете!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #1459 -: Днес в 01:40:40 pm »
Аз днес съм вкъщи с адска мигрена, добре, че колежката има да ми връща ден и се съгласи да ме замести .
А по тр. Луна в 5 дом Скорпион какво чудо ми се случи , не стм очаквала , че и аз ще се заплета в любовен триъгълник някога в живота си. Но като ми се изясни всичко, ще пиша повече.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...