Автор Тема: Ретроградни планети  (Прочетена 31889 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретроградни планети
« Отговор #210 -: Юни 23, 2018, 01:12:26 pm »
Оф то и Нептун, като тръгне ретро, ще ме е страх да вляза в морето, да не ме глътне ,че съм апетитен шомпъл-дете на морските сирени и невидим тюлен  :012: И в банята няма да влизам от страх ,че гори водата и мътна е локвата, ще се стопят камбаните, ще се стопят във локвата на ретро дъжд  :D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Ретроградни планети
« Отговор #211 -: Юни 23, 2018, 01:17:24 pm »
Ами да, по-добре не влизай.
Според "големите" български "астролози" и статийките им излиза, че едва ли не, животът трябва да спре и човек да не прави нищо, когато вътрешните планети са ретроградни.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретроградни планети
« Отговор #212 -: Юни 23, 2018, 01:21:32 pm »
Вчера четох че и секса бил опасен можело да се контузи човек -е този съвет явно съм го послушала с вътрешният си глас при някое друго ретро на Марс  :D А относно морето имам два черни пояса и крокодил -не се плаша толкоз лесно аман от тез ретро планети  :012:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Ретроградни планети
« Отговор #213 -: Юни 23, 2018, 05:31:40 pm »
Ретро Нептунът при мен реве за разомагьосване. Няк'ъв преговор изживявам на всичко и всеки, който съм си намисляла/измисляла/мечтала.
Някой, ако знае, да сподели стратегии за справяне, че се натоварвам емоционално и ще откача:Д

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Ретроградни планети
« Отговор #214 -: Юни 27, 2018, 11:17:44 am »
Чак пък нищо да не се прави, надали... По-скоро техника няма да купувам тези няколко месеца, поне не и планувано.
И също ще гледам да си слагам малко спирачки на устата и на фитила, че не ми е много дълъг. Пък на другите около мен може още по-къс да е. :)
Тоест ще опитвам да не си подритвам здравната книжка пък оттам насетне Божа работа.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретроградни планети
« Отговор #215 -: Юни 28, 2018, 10:54:16 am »
Ретро Нептунът при мен реве за разомагьосване. Няк'ъв преговор изживявам на всичко и всеки, който съм си намисляла/измисляла/мечтала.
Някой, ако знае, да сподели стратегии за справяне, че се натоварвам емоционално и ще откача:Д
[/quote

Това е момент на опознаване на собствен идеал с и без партньор, така че да се ангажираш с ясно усещане за приоритети. Да разбереш, че не си способна да налагаш или утвърждаваш себе си(нали беше с акцент Козирог/ Сатурн) и да стоиш на собствената си позиция отделно от друг човек, защото не си се посветила на най-истинските  си ценности. Виж Венера в периода какво иска, тя ще ти помогне. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“