Автор Тема: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ  (Прочетена 90847 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #75 -: Февруари 12, 2018, 11:46:12 am »
Нямам нищо против, темата върви много добре, и с практични казуси, и с  диалог.  :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #76 -: Февруари 12, 2018, 11:46:25 am »
Дотук не съм разглеждала седемте херметични жребия, нямам практически опит с тях.

Напоследък изследвам Жребия на децата и на брака, просто това са най-търсените теми. Но честно казано не съм особено очарована от резултатите. По-скоро могат да се използват като второстепенен, допълващ инструмент за анализ на дадена тема. Тоест вземаме една конкретна тема, анализираме съответните домове и сигнификатори, накрая гледаме и точката. Те са доуточняващи, защото един дом може да има няколко различни аналогии и трябва да си сигурен коя от тях най-силно се включва.

За арудхите, най-вече UL, нямам обратни връзки все още, първо трябва да ги омъжим. Чакам някоя да се похвали с принц.  ;D

При учения по-горе гледам, че Немезис е в залязващия знак. Чудя се дали не се е включила по прогностика, когато губи статуса си и влиза в концлагер. Тогава се сменят профекционните управители – Юпитер и Сатурн, Стрелец и Козирог съответно. И през същата година има кофти дирекция – Марс върху Слънце, съвпадът е от най-мощните аспекти и сработва много осезаемо.

« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 11:53:29 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #77 -: Февруари 12, 2018, 12:04:49 pm »
Социалните планети са най-ярки, когато са кулминиращи към Слънцето  на нощното небе, когато е на МЦ. Аз съм от поколение родено с такава социална планета-видима съм като успешна в окръжаващата си среда, но няма как да стана успешна на светско ниво. Това сме хората, които носим промените, будители, реформатори, по въпроси, които са създавали напрежение към момента и сега им даваме нов алтернатива, но го правим по начин , който към съответния момент не е в синхрон, чак след година , две се реализират същите от другите хора, които могат да станат успешни с тази информация. Ние сме сам проводници на "новото".

Вътрешните ретро планети Меркурий и Венера дават умения, предимно в практичната сфера на живота, бързо съобразяват интереса и изгодата, която ще имат от всяка работа или задача, заедно с подчертан интерес към външна изява при Меркурий, при Венера е по-слаб, но е налице всичко да прави най-изящно, с подчертани качества.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #78 -: Февруари 12, 2018, 02:19:54 pm »
По картата на Тери- Сатурн в 6-ти дом, без твърди аспекти, западен , макар и в падение дава постижение  от намиране на мястотто си в схеми,  в които да развива по-фино и нерегламентирано/-и дейности и умения, както и да притежава административни способности, умеят да подреждат обкръжението си, така че може да си е създала "колектив", който да заработва вместо нея (Венера у АСЦ ), разчитайки повече на уменията на тялото си, маниера. Възможен е дисбаланс -или силно вманиачаване във финансовите дела или пълното им детрониране разпиляване (опозиция с Юпитер/Уран). У К2 , заедно с Луна са във 2-ри дом с аспект о Сатурн 6-ти, ни трябвало умело и ефективно да се справя с материалния свят, ако не се страхува прекалено много за здравето си и не компенсира  с някакви драстични режими.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #79 -: Февруари 12, 2018, 02:26:23 pm »
По картата на Тери- Сатурн в 6-ти дом, без твърди аспекти, западен , макар и в падение дава постижение  от намиране на мястотто си в схеми,  в които да развива по-фино и нерегламентирано/-и дейности и умения, както и да притежава административни способности, умеят да подреждат обкръжението си, така че може да си е създала "колектив", който да заработва вместо нея (Венера у АСЦ ), разчитайки повече на уменията на тялото си, маниера. Възможен е дисбаланс -или силно вманиачаване във финансовите дела или пълното им детрониране разпиляване (опозиция с Юпитер/Уран). У К2 , заедно с Луна са във 2-ри дом с аспект о Сатурн 6-ти, ни трябвало умело и ефективно да се справя с материалния свят, ако не се страхува прекалено много за здравето си и не компенсира  с някакви драстични режими.

Мисля, че много точно си я описала - и за колектива, и за здравето.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #80 -: Февруари 12, 2018, 02:50:37 pm »
Значи Сатурн добре си работи при нея в 6-ти като по учебник.  А успяла ли е да запази материалното по Марс/Плутон и Луна Стрелец/Сатурн 2-6 или е тръгнала по Венера-Юпитер ? В тази карта Меркурий е много важен той има повече сила от Венера като у на АСЦ, в собствен триплицитет, в ъглов дом, източен, тъкмо е станал директен, даже може и да е стационарен, в критичен нулев градус, няма твърди аспекти , в тригон с у на двете Светила. С нещо трябва да е популярна тази дама, заемала ли е някакво място в класация ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #81 -: Февруари 12, 2018, 03:09:47 pm »
В много класации е била на челните места :72:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #82 -: Февруари 12, 2018, 03:13:50 pm »
А, сега де-коя или каква е тази дама, щом е толкова "светска" ?  ::)

Тери, знам, че Азис е с АСЦ Скорпион и е Слънчеви Риби, така че ако му имаш датата можем да построим картата, той е добър казус за разглеждане по темата ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #83 -: Февруари 12, 2018, 03:43:04 pm »
Много труден за намиране се оказа часът на раждане на Азис. Иначе, е роден на 7 март 1978 в затвора в Сливен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #84 -: Февруари 12, 2018, 03:45:18 pm »
В такъв случай в натала му трябва да има отчетливи указания за неблагоприятна ранна семейна среда.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #85 -: Февруари 12, 2018, 04:16:38 pm »
С Уран на АСЦ е добре за Азис и Сатурн съвпад МЦ
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #86 -: Февруари 12, 2018, 06:10:56 pm »
Нептун е по затворите

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #87 -: Февруари 12, 2018, 06:17:00 pm »
Сатурн в съвпад с МС да е такъв фрик? При това в Лъв.
Моля ви се, такива прекалено на сериозно се вземат.  :012:

Но в името на шоуто и успеха защо пък не.  :017:

Всъщност опозицията Луна/Сатурн по оста 4/10 би могла да пасне. Но не точно върху меридиана.
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 06:18:39 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #88 -: Февруари 12, 2018, 06:18:54 pm »
Азис въобще не е глупав, знае си интересите, мисля, че картата трябва недвусмислено да покаже висок ранг
Не му познавам из основи творчеството, но мисля, че е талантлив, поне със сигурност пее

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: САТУРН-ОБВИНИТЕЛЯТ
« Отговор #89 -: Февруари 12, 2018, 06:27:23 pm »
В нета никъде не се подвизава карта с час, проверих.
Откъде изтече тази информация, че е АС Скорпион? Имам някакво дежа вю, някъде се е коментирало.

Независимо от медийния му образ, наличието на талант и глас трябва да му се признае. Артистичен е доста. Просто е заложил на такъв шарен образ, защото вероятно е преценил, че по друг начин няма да изпъкне сред множеството чалга звездички и трябва да провокира публиката.

Гледах наскоро един негов клип с мъжка масовка по бели слипове, беше по-скоро комичен.  :012:

Луна в Дхаништха обаче е по-музикална и има по-голям потенциал за кариера в развлекателния бизнес. Но това предполага по-ранно раждане, АС Везни. С този кич и залагане на женски аксесоари не бих се учудила.

« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 06:35:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui