Автор Тема: Магията  (Прочетена 53039 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #15 -: Февруари 24, 2014, 08:38:26 am »
То с магията е като с астрологията-колко човека в България мислиш, че могат да направят читава магия? Иначе Сийка може да мята колкото си иска конци и яйца :)

Да така е! Свястни магьосници нема в тая държава  :57:.

Магия удря само тогава, ако имаш пробиви в аурата - причиняват се от сринати емоции, болести и др. Ако работите по себе си и аурата е здрава, ако имате солидни защити и непреклонна воля да ги поддържате, то нека ви правят да се намират на работа  :d030:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Магията
« Отговор #16 -: Февруари 24, 2014, 09:24:36 am »
То с магията е като с астрологията-колко човека в България мислиш, че могат да направят читава магия? Иначе Сийка може да мята колкото си иска конци и яйца :)

Да така е! Свястни магьосници нема в тая държава  :57:.

Магия удря само тогава, ако имаш пробиви в аурата - причиняват се от сринати емоции, болести и др. Ако работите по себе си и аурата е здрава, ако имате солидни защити и непреклонна воля да ги поддържате, то нека ви правят да се намират на работа  :d030:...
Вещичке, чела съм, че има хора, на които не може да се направи магия, един вид тяхна "заслуга" от предишни животи. Знаеш ли нещо, или да предполагаш, като си на "ти" с езоматрията?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #17 -: Февруари 24, 2014, 09:35:53 am »
Ами има бе, нали това съм писала - желязна воля и стабилни защити. Аз никога не съм обичала да ходя по врачки, но на няколко пъти ей тъй съм ходила с разни приятелки дето са обсебени по ходене на такива места. Е да му се не види, ама на тях им разплитат чорапите, а мен ме погледнат и ми казват: ти имаш много голяма сила и толкоз  :91:... Ама то докато я постигна, колко пъти се препъвах и си обелвах колената...

Дали ще е магия или врачка е все тая - проникване в личното енергийно поле. Колкото по-голяма сила имаш, колкото на по-високо ниво си от дадената врачка/магьосница, то толкова и е по-невъзможно да проникне  ;).
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Магията
« Отговор #18 -: Февруари 24, 2014, 09:43:11 am »
Тая сила е много лесна за постигане и много трудна. Аз на няколко пъти споменах позитивно мислене, ама то това не е да мислим само хубави неща, а целенасочено в кофти ситуации да търсим и да се фокусираме върху съществуващия положителен развой. Мисълта е много мощен инструмент, с който всеки разполага, ама е като гоблените-иска търпение и постоянство.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #19 -: Февруари 24, 2014, 09:50:17 am »
Оооо, напротив, силата е най-трудна за постигане! Много време отнема да и научиш тънкостите и да си избиеш от главата въпроси от типа "Ами ако...?", които направо ти изсмукват силата.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Магията
« Отговор #20 -: Февруари 24, 2014, 10:22:48 am »
Много време отнема да и научиш тънкостите и да си избиеш от главата въпроси от типа "Ами ако...?", които направо ти изсмукват силата.

Зависи от човека. Ако някой тренира два пъти в месеца, ефектът от спорта ще идва бавно, няма да се забелязва. Ако тренираш три пъти седмично-да, ще имаш мускулна треска, но ще видиш бързо резултатите
С една дума-всяко начало е трудно, но всички усилия се отплащат-в случая-безмерно
Силата не е някаква абстракция, първата стъпка е да се откажеш от мисловните цикли, в които обичаме да се вкарваме

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #21 -: Февруари 24, 2014, 10:30:42 am »
Мммм дааа... Виж, аз съм го постигнала, а принципно съм много отвеян и мързелив човек  :012:. Щом съм успяла, значи хич не е трудно, но си има препъни камъчета по пътя и просто съм длъжна да ги спомена. Говоря от личен опит. Друг може и да го постигне лесно, но на мен ми отне 2-3 години, защото е спътствано с много неща за учене и ОСЪЗНАВАНЕ. Няма друг път освен на осъзнаването. Докато достигнеш висшия пилотаж се изисква къртовски труд от ровичкане в най-дълбоките дебри на собственото ни несъзнавано за да изринем страховете и мръсотията оттам. Докато не прочистим собствените си системи и то по плутоновски - да се изрине всичката тор до блясък, то сила няма как да придобием, защото тя извира отвътре, а не идва отвън и ако има нещо да я мъти, то идва от нас самите, а не че някой друг ни го причинява.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Магията
« Отговор #22 -: Февруари 24, 2014, 11:26:13 am »
Че 2-3 години е супер :)
В това отношение транзитите на плутон са много полезни, някои, чувствителни към уран, могат и само с него да минат, ама трудно, защото той провокира в малко по-различна посока

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #23 -: Февруари 24, 2014, 02:30:55 pm »
Че 2-3 години е супер :)
В това отношение транзитите на плутон са много полезни, някои, чувствителни към уран, могат и само с него да минат, ама трудно, защото той провокира в малко по-различна посока

Ха,ха ,сега разбрах защо Кабала ,все ме набеждава за "вещерка" ,а то било от транзитите на Уран и Плутон . :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #24 -: Февруари 24, 2014, 04:30:22 pm »
Да така е! Свястни магьосници нема в тая държава  :57:.

Тези, които навремето е ползвала свекървата явно са били свестни магьосници, щом ми бяха въздействали, но отдавна са умрели- ходжата в Никопол и баба Ана в Черквица


Не е задължително да са свестни. Ако ти имаш пробиви в аурата, ако ти самата си доста емоционална и реагираш прибързано на някои събития, то е напълно нормално да те застигне.


Истината е, че човек трябва да си натемерути персоната за да стане магийоустойчив... тцъ тцъ тцъ, ама че думи измислям  :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Магията
« Отговор #25 -: Февруари 24, 2014, 05:36:11 pm »
Ам,Рени, така изглеждаш, въпреки че, совите не са това,което са-))) Виж ме мен,ся...Както казва Вещерът- изглеждаш толкова бяла и добра,ама ако видят черната енергия около теб-)))). Язе имам вещерски дом.Всеки,посегнал на мен,приятели и семейство е карък-)))). Вещерът моЕ го потвърди :D Само трябва се разлютя малко
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #26 -: Февруари 24, 2014, 05:59:39 pm »
Ам,Рени, така изглеждаш, въпреки че, совите не са това,което са-))) Виж ме мен,ся...Както казва Вещерът- изглеждаш толкова бяла и добра,ама ако видят черната енергия около теб-)))). Язе имам вещерски дом.Всеки,посегнал на мен,приятели и семейство е карък-)))). Вещерът моЕ го потвърди :D Само трябва се разлютя малко

 

Нали...аз изглеждам червена и откачена ,а всъщност съм бяла и тиха ,като феята Добринка  :012: :012: :012:

Виж ,колко е готино да сме Рибки -златоперки ,никой не знае какви сме  и кои сме ,даже и ние ... :57: :57: :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #27 -: Февруари 24, 2014, 06:30:54 pm »
Ам,Рени, така изглеждаш, въпреки че, совите не са това,което са-))) Виж ме мен,ся...Както казва Вещерът- изглеждаш толкова бяла и добра,ама ако видят черната енергия около теб-)))). Язе имам вещерски дом.Всеки,посегнал на мен,приятели и семейство е карък-)))). Вещерът моЕ го потвърди :D Само трябва се разлютя малко


Уууу да, да, да  :012:, ядоса ли се и става проклетУ и с тия аспекти на сериен убиец просто да не си и насреща  :D :D :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Магията
« Отговор #28 -: Февруари 24, 2014, 06:41:04 pm »
akruks, аз ти обяснявам как стоят нещата и не те карам да се съгласяваш с мен. Млади, здрави и прави хора също могат а имат аурични пробиви, обаче понеже не се виждат с просто око и не ги отчитат.

За мен е важно само това - ако те е стигнала някаква магия, то значи имаш ауричен пробив. Това е. Няма как да те стигне ако нямаш. Изучила съм най-висшата магия и във всички учебници си го пише. Не я практикувам, защото не искам. Изучавах я, защото ми бяха интересни принципите и и как действа.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магията
« Отговор #29 -: Февруари 24, 2014, 06:41:39 pm »
Ам,Рени, така изглеждаш, въпреки че, совите не са това,което са-))) Виж ме мен,ся...Както казва Вещерът- изглеждаш толкова бяла и добра,ама ако видят черната енергия около теб-)))). Язе имам вещерски дом.Всеки,посегнал на мен,приятели и семейство е карък-)))). Вещерът моЕ го потвърди :D Само трябва се разлютя малко


Уууу да, да, да  :012:, ядоса ли се и става проклетУ и с тия аспекти на сериен убиец просто да не си и насреща  :D :D :D...

Ще проверя ...на питие с шоколадово суфле ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“