Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625436 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Сънувах...
« -: Май 30, 2013, 04:26:47 pm »
Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1 -: Май 30, 2013, 08:21:38 pm »
Онзи ден сънувах странен сън, по-скоро смешен, макар че никак не ми беше смешно, изпитвах страх.

Сънувах, че се намирам в многоетажна модерна сграда, приличаше на голям търговски център, вероятно мол. Не помня детайли - сама ли съм била или с някой...  Спомням си как в един момент ме подгони мъж-зомби, приличаше на мъртвец. Много бях уплашена, тръгнах да бягам по етажите надолу, не ползвах асансьор.

В един момент се озовах на паркинга пред сградата и посегнах да се кача в чужда кола (в реалния живот не съм шофьор и нямам шофьорска книжка). Имаше наредени по-модерни коли, но успях да се кача в... бял трабант. И подкарах. Незнайно защо до мен се озова млад мъж, заедно се качихме в колата, за да избягаме от зомбито. Трабантчето тръгна учудващо бързо. Избягахме.  ;D

Само да не ми кажете, че е нещо сексуално. Сега, като се сетя за съня, още ми е смешно.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2 -: Май 30, 2013, 10:50:19 pm »
Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

 Mисля, че сънят има отношение към личния живот. Нещо не е по мярка или е необходимо да бъдат направени някакви усиля, за да се стабилизират/задържат нещата. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #3 -: Май 30, 2013, 11:00:50 pm »
Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

 Mисля, че сънят има отношение към личния живот. Нещо не е по мярка или е необходимо да бъдат направени някакви усиля, за да се стабилизират/задържат нещата. :)

благодаря :) ще докладвам като проумея

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #4 -: Май 30, 2013, 11:03:20 pm »
Че съм обула някакъв много широк панталон, на талията трябваше да се вързва, за да не падне :)
Вероятно означава, че съм се захванала с нещо, което не ми е по силите
М?

 Mисля, че сънят има отношение към личния живот. Нещо не е по мярка или е необходимо да бъдат направени някакви усиля, за да се стабилизират/задържат нещата. :)

благодаря :) ще докладвам като проумея

Не изключвам да има и друг контекст- работа, поети ангажименти, но ми е някак си по-интимен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #5 -: Май 31, 2013, 04:54:44 pm »
А за моя сън с трабант и мъжка мумия какво ще кажете?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #6 -: Май 31, 2013, 06:15:45 pm »
Онзи ден сънувах странен сън, по-скоро смешен, макар че никак не ми беше смешно, изпитвах страх.

Сънувах, че се намирам в многоетажна модерна сграда, приличаше на голям търговски център, вероятно мол. Не помня детайли - сама ли съм била или с някой...  Спомням си как в един момент ме подгони мъж-зомби, приличаше на мъртвец. Много бях уплашена, тръгнах да бягам по етажите надолу, не ползвах асансьор.

В един момент се озовах на паркинга пред сградата и посегнах да се кача в чужда кола (в реалния живот не съм шофьор и нямам шофьорска книжка). Имаше наредени по-модерни коли, но успях да се кача в... бял трабант. И подкарах. Незнайно защо до мен се озова млад мъж, заедно се качихме в колата, за да избягаме от зомбито. Трабантчето тръгна учудващо бързо. Избягахме.  ;D

Само да не ми кажете, че е нещо сексуално. Сега, като се сетя за съня, още ми е смешно.

 Големите сгради ги свързвам с амбиции, интереси, надграждане на вече постигнатото. Дори да нямате някаква оформена идея за цел, някъде- на подсъзнателно ниво желанието за динамика и растеж си тлее. Това зомби малко пообърква пейзажа ;D. Паразитен образ от нещо водяно/слушано/коментирано ми се струва да е. Другият вариант е страх от по-груби и неосъзнати хора.
За разлика от асансьора, слизането по стъпала не е лош знак, а напротив- след положени усилия идва момент и на спокойствие.
 Шофирането на кола- поела си живота в свои ръце и Ти въртиш волана му. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #7 -: Май 31, 2013, 07:22:37 pm »
Шофирането на кола- поела си живота в свои ръце и Ти въртиш волана му. :)

Благодаря  :), това звучи обнадеждаващо.

А зомбито май приличаше на мумия, но беше млад мъж. Не знам защо ме беше подгонил по стълбите, но много бях уплашена. Пък долу на паркинга се качих в колата с друг - заформи се любовен триъгълник.  ;D

Току що се сетих, че посланието може да се тълкува и буквално - когато успея да се измъкна от хватката на един минал образ (мумията), в живота ми може да влезе нов човек (мъжът от паркинга, с който подкарахме заедно белия трабант).



« Последна редакция: Май 31, 2013, 07:25:57 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #8 -: Юни 01, 2013, 01:34:16 am »
Аз сънувах нещо ,което ще прозвучи като глупост...Имам 1 колега, с който много си общуваме, но всъщност не се разкриваме и не е нужно според мен...
Та видях го в работни условия, криеше лицето си, колкото пъти исках да го видя и той не успяваше да се обърне настрани, да се скрие-тогава лицето му се разпадаше като кофти изображение...СТранно...Дали е нещо непочтен, или аз без да знам съм навлязла във някакви негови вътрешни терзания , а пък за него да значи, че е посегателство в неговата територия... Ама то и моите сънища не са нормални...
Иначе колегата е един веселушко, много приказва, смее е , ама нищо лично не показва...
« Последна редакция: Юни 01, 2013, 01:38:13 am от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #9 -: Юни 01, 2013, 10:44:19 am »
Уран е много веща в психологическото тълкуване, но ще пробвам
Сатин, на мен ми се струва, че изпитваш тъга, че не можеш да направиш нищо за майката на приятелката си, а също, че не искаш в любовта думи и обяснения, искаш действия, а за момента ги няма
Леко разочарование в близките дни е възможно

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #10 -: Юни 01, 2013, 09:07:17 pm »
Така е Папи. Отидох да видя майка и онзи ден, не очаквах това, което видях  :'( С всеки изминал ден се влошава все повече и сега само чакаме най-трудния момент :'( Всички се чувстваме безпомощни и тъжни...

Когато сънувам, че Той ми праща смс-и или ми се обажда, минути след това се случва наистина. Този път не се случи. Искам действия да, но няма нито думи, нито действия :) Изпитвам някакво силно напрежение свързано с него.
Мерси  :)

Тези СМС и асансьорът, са свързани с това, което "чакате" като лоша новина. :(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #11 -: Юни 01, 2013, 09:11:54 pm »
Аз сънувах нещо ,което ще прозвучи като глупост...Имам 1 колега, с който много си общуваме, но всъщност не се разкриваме и не е нужно според мен...
Та видях го в работни условия, криеше лицето си, колкото пъти исках да го видя и той не успяваше да се обърне настрани, да се скрие-тогава лицето му се разпадаше като кофти изображение...СТранно...Дали е нещо непочтен, или аз без да знам съм навлязла във някакви негови вътрешни терзания , а пък за него да значи, че е посегателство в неговата територия... Ама то и моите сънища не са нормални...
Иначе колегата е един веселушко, много приказва, смее е , ама нищо лично не показва...

 Изпитваш някакво любопитство, което не знам доколко е осъзнато, но има и "изследователски" характер, само че, обектът на изследавнията ти, нещо ти убягва. Разпада се. Не можеш да уловиш добре образа му, същността му.
 Това, което влагаш като твое тълкуване е абсолютно вярно и ако не беше го споменала, щеше да бъде първо предположение. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #12 -: Юни 01, 2013, 09:18:04 pm »
Аз сънувах нещо ,което ще прозвучи като глупост...Имам 1 колега, с който много си общуваме, но всъщност не се разкриваме и не е нужно според мен...
Та видях го в работни условия, криеше лицето си, колкото пъти исках да го видя и той не успяваше да се обърне настрани, да се скрие-тогава лицето му се разпадаше като кофти изображение...СТранно...Дали е нещо непочтен, или аз без да знам съм навлязла във някакви негови вътрешни терзания , а пък за него да значи, че е посегателство в неговата територия... Ама то и моите сънища не са нормални...
Иначе колегата е един веселушко, много приказва, смее е , ама нищо лично не показва...

Хем си любопитна що за човек е, хем те е страх, че ако разбереш, може да не ти хареса, а може и прекалено да ти хареса :) всеки случай - не си готова да знаеш още

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #13 -: Юни 01, 2013, 09:18:32 pm »
Аз сънувах нещо ,което ще прозвучи като глупост...Имам 1 колега, с който много си общуваме, но всъщност не се разкриваме и не е нужно според мен...
Та видях го в работни условия, криеше лицето си, колкото пъти исках да го видя и той не успяваше да се обърне настрани, да се скрие-тогава лицето му се разпадаше като кофти изображение...СТранно...Дали е нещо непочтен, или аз без да знам съм навлязла във някакви негови вътрешни терзания , а пък за него да значи, че е посегателство в неговата територия... Ама то и моите сънища не са нормални...
Иначе колегата е един веселушко, много приказва, смее е , ама нищо лично не показва...
Благодаря ти, Уран!
Така е, говорили сме си за хороскопа му, и картата му е "дълбока вода"... 8)
 Изпитваш някакво любопитство, което не знам доколко е осъзнато, но има и "изследователски" характер, само че, обектът на изследавнията ти, нещо ти убягва. Разпада се. Не можеш да уловиш добре образа му, същността му.
 Това, което влагаш като твое тълкуване е абсолютно вярно и ако не беше го споменала, щеше да бъде първо предположение. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #14 -: Юни 01, 2013, 09:23:48 pm »
Аз сънувах нещо ,което ще прозвучи като глупост...Имам 1 колега, с който много си общуваме, но всъщност не се разкриваме и не е нужно според мен...
Та видях го в работни условия, криеше лицето си, колкото пъти исках да го видя и той не успяваше да се обърне настрани, да се скрие-тогава лицето му се разпадаше като кофти изображение...СТранно...Дали е нещо непочтен, или аз без да знам съм навлязла във някакви негови вътрешни терзания , а пък за него да значи, че е посегателство в неговата територия... Ама то и моите сънища не са нормални...
Иначе колегата е един веселушко, много приказва, смее е , ама нищо лично не показва...
И това е вярно, то с нашата наука имаме вече деформация...Малко ме е страх и той да не се взре, гледам, че ме наблюдава, страх не от това какво ще види. На работа търся известна конфиденциалност, така чувствам за себе си нещата...

Хем си любопитна що за човек е, хем те е страх, че ако разбереш, може да не ти хареса, а може и прекалено да ти хареса :) всеки случай - не си готова да знаеш още