Автор Тема: цикъл Венера-Юпитер  (Прочетена 37420 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #30 -: Ноември 15, 2017, 05:34:13 pm »
Има ли Въздух  картата му, за да се "откачи" от това,в което се е е фиксирал, т.е. дълбоко в себе си- ако не, ти ще му дадеш една алтернативна перспектива(та) как да усети себе си, като го ангажираш с чисто прагматични, ежедневни дейности ?
Още повече ще усили усещането за величие, суета, показност, да привлича всичко за себе си, да притежава ситуацията, но и ще стане по-взискателен в отношенията си с другите  и по отношение на себе си, ще има моменти на уединение и после рязко пак на показ. Тр. Сатурн, нали е във 2-ри дом, той ще усмирява положението. На колко години е ? :)
На 15 години - 9 клас.
Да, тр.Сатурн е във 2 дом.
Въздух - натален Сатурн в близнаци - 8 дом и Луна, ретроградни Уран и Нептун във водолей - 3 и 4 домове.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #31 -: Ноември 15, 2017, 08:28:05 pm »
Йеес! След наскорошен годеж ще има сватба, става въпрос за приятел от близкото обкръжение. Точно това му бях прогнозирала, но се чудех дали часът не трябва да се ректифицира с още 1-2 минутки. Точна си е ректификацията. Така се зарадвах, още в края на пролетта го бях пожелала на майката, наесен да има годеж в семейството. И пожеланието се е сбъднало едно към едно и като тайминг. Сватбата се планира за след няколко месеца, през април. Много съм развълнувана.  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #32 -: Ноември 15, 2017, 10:26:01 pm »
На 15 години - 9 клас.
Да, тр.Сатурн е във 2 дом.
Въздух - натален Сатурн в близнаци - 8 дом и Луна, ретроградни Уран и Нептун във водолей - 3 и 4 домове.

Социалните намерение или просто приятелски "намигвания", могат да се ориентират към по-интимни такива, затова попитах на колко години е.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #33 -: Декември 01, 2017, 04:43:12 pm »
Kak би се отразил този цикъл, ако е в съвпад с асцендента и в точен квадрат с лъвски стелиум в 9 дом? Това е в картата на синковеца, който в последните 2 години ми създава проблеми с лъвската си самонадеяност и мързел.

Цикъл в съвпад  с  точка/планета е показател за важни събития в живота на човек,проследяването на квадрати,опозиции до следващият цикъл е ориентир за това къде ще се случват.Винаги има събития и по производни домове.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #34 -: Декември 08, 2017, 09:25:36 pm »
При мен нищо не донесе този цикъл, а имах много светли очаквания.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #35 -: Декември 08, 2017, 09:55:46 pm »
При мен нищо не донесе този цикъл, а имах много светли очаквания.

Той тепърва ще се случва, този цикъл до следващия през януари 2019 г. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #36 -: Декември 20, 2017, 09:58:13 pm »
Не открих тема за този съвпад, ако има такава, моля започнатата от мен да се премести!

Малката благодетелка Венера се среща с големия благодетел Юпитер на 13-ти ноември 2017г. в 7*  Скорпион
Венера е заточена в този знак, но в същото време е във взаимна рецепция по управление с Марс
Марс днес през съвпада активира събития.Мъжът ми си разцепи главата по време на работа.Юпитер у1,у4,Венера у6,у11.Леля му постъпи в болница за операция.
« Последна редакция: Декември 20, 2017, 10:03:20 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #37 -: Декември 20, 2017, 10:26:34 pm »
събитията едва ли имат отношение към цикъла Венера/Юпитер, търси другаде случилото се
Благодаря Akruks,ще разгледам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #38 -: Декември 21, 2017, 07:10:40 am »
събитията едва ли имат отношение към цикъла Венера/Юпитер, търси другаде случилото се
Akruks,той има възврат на юпитер точно тогава.Юпитер е у1ви дом.Според мен винаги ,когато се активира тази точка-7*,ще има събитие.Ще следя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #39 -: Декември 21, 2017, 08:55:01 am »
Марс днес през съвпада активира събития.Мъжът ми си разцепи главата по време на работа.Юпитер у1,у4,Венера у6,у11.Леля му постъпи в болница за операция.

Марс-той носи събитията.
Когато е активиран Юпитер или той активира, същия може да е повод за инциденти, поради завишена експанзия, освобождаване на много енергия, но не е пряка причина за това. Човек надскача възможностите си в съответните сфери и му трябва усмиряващия ефект от Сатурн, за да предотврати такива, но в момента Сатурн е "скрит" няколко седмици и няма кой да надзирава ентусиазма ни към рискови действия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #40 -: Април 13, 2018, 10:25:02 am »
На 17.04. опозиция Венера-Юпитер в 20* телец скорпион,за всички,които имат задействани точки от този цикъл. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #41 -: Април 13, 2018, 10:33:52 am »
По АС/ДС ще ми бъде.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #42 -: Април 13, 2018, 11:37:01 am »
Ще се влюбиш :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #43 -: Април 13, 2018, 11:45:25 am »
Ще се влюбиш :)

Размина ми се една сватба, можех да срещна там някой готин момък.  :29:
Но надали, предвид средата на булката и младоженеца.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #44 -: Април 13, 2018, 12:10:37 pm »
На мен ще ми е по 12\6 мислех да не ме хоспитализират от преяждане ,ама преди малко намерих умрял кърлеж в леглото от племенницата и ме обзе ужас ,не знам как да се опазя, пръскам около леглото, но надали е достатъчно. Тя отскоро се престраши да спи при мен и то баш този сезон :( Ако има човешко хапче или действащи гривни за ръце крака, някой да каже, моля.