Автор Тема: цикъл Венера-Юпитер  (Прочетена 37447 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #60 -: Април 13, 2018, 08:42:39 pm »
Те червените дрехи вървят и с определен начин на живот, а моето е същинска аскеза  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #61 -: Април 13, 2018, 08:50:20 pm »
Ами Тери преди не можех ,истината е, че мъжете ми месеха питки да ме угояват в леглото  :012: Но чак, като невидимия ме напусна или умря миналата година, дебютирах в рая на бабките с козунаци и то страхотни  :012: Та сега вече готова, научена- няма да си деля козунаците и питите с някой непрокопсаник  ;D
« Последна редакция: Април 13, 2018, 10:13:57 pm от Ребека »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #62 -: Април 14, 2018, 05:25:16 pm »
На 17.04. опозиция Венера-Юпитер в 20* телец скорпион,за всички,които имат задействани точки от този цикъл. :)

Незнам дали при мен може да се отчете, понеже съвпада не е точен по градус. И при мен по остта Асц/Дсц( 18гр 23) , дир. Марс е на 23гр. Вчера изкупих едно магазинче за бижута с естесвени камъни, но мисля че се прецаках и всички са фалшиви. Единствено обечките с котешко око изглеждат много истински, както и обеците с Турмалин. Но ако едните са фалшиви, то и другите ще са. Малко ме е яд, но ще ми мине.

Това не е много по темата, но Венера вече я усещам близо до Асц-та.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #63 -: Април 14, 2018, 06:25:19 pm »
Котешкото око не е скъп, турмалина -черният е евтин, но зеленият и диненият и др. са много скъпи, та по цената може да се ориентираш. Има и синтетичен турмалин със състав като истинския, но изкуствено създаден -той пак не е съвсем евтин, но не е като другия . Абе важното е ,че си се накичила като циганска каручка и аз тъй харесвам с килограми камъни -да светят  :012:

Happy58

  • Гост
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #64 -: Април 15, 2018, 02:21:11 pm »
На 17.04. опозиция Венера-Юпитер в 20* телец скорпион,за всички,които имат задействани точки от този цикъл. :)

при съвпада предполагах, че няма да има нещо по-специално при мен, защото двете планети нямат връзка в натала. Но, на фона на другите транзити, се оказва, че се случва и то много важно - просто е процес, а не конкретна случка. Нещата започнаха наистина през ноември, а вчера, при съвпад Венера/СЛВ (квадрат марс), се случи нещо като кулминация ... напрежението се отпуши и аз осмободих доста (съвпада е в 11 дом).

Иначе, вчера ми се случиха наистина много неща - на пръв поглед нищо особено, освен един прекрасен ден, прекаран с приятелка на базар на изкуствата, разходка в традинката на Дънов (аз там гледам само красивата градина), и после лека почерпка със сладки приказки в заведение с много приятна градина. Но иначе, на вътрешен план, ако човек си позволи да погледне по-широко и дълбоко, сатанаха наистина много, много неща.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #65 -: Април 15, 2018, 11:53:57 pm »
Опозицията е в мои 5/11 домове, като най - точни аспекти са секстил/ тригон с нат. Венера У5.
Мен ме вълнува друг тайминг- при съвпадът им върху мой У9 получих обяснение в любов, несподелена от моя страна, сега със същия този човек планирахме пътуване и аз умишлено се мотам с резервацията, понеже вътрешно не съм уверена, че няма да си причиним взаимен дискомфорт.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #66 -: Април 16, 2018, 03:37:18 pm »
ЦикълЪт проработи  ;D

Но днес имам и Венера точно в градуса на ДС, чудех се откъде ще има изненада. На сватбата вчера не тропнах хорце, дори не знам как е минала, така че очаквах по друг начин да проработи транзинтът. Веднага, като по часовник. Ефектът е свързан с жест, направен от виртуална приятелка, с която сме колеги.  :)

Убеждавам се, че много по-градивни отношения и подкрепящи, споделени имам с виртуалните си приятели, отколкото с реални такива, от обкръжението. Просто явно не съм търсила споделеност на правилното място.

Колелото се върти – направих жест за абсолютно непозната жена, после за мен се направи услуга... И от днес може би ще имам нов възложител, с който да работим на постоянна основа. Времето ще покаже... засега оставам без очаквания.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #67 -: Април 16, 2018, 03:44:38 pm »
Ами това е чудесно да не повярваш чак  :engel016:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #68 -: Април 16, 2018, 03:55:42 pm »
Няма магии и чудеса. За мен формулата на успеха е да живееш правилно и да се обграждаш, по възможност, с правилните хора. Резултатите няма да закъснеят.  :)

Бях останала съвсем на червено с парите, говорим за кеш. Сега, докато хапвах картофки, си мислех кога ли ще дойде един дължим хонорар. В момента, в който го помислих, пристигна смс от обслужващата банка и сумата се оказа по-голяма от очакваната.
« Последна редакция: Април 16, 2018, 04:03:21 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #69 -: Април 16, 2018, 05:21:50 pm »
Този цикъл започнал върху Луната ми ноември  :-\... боже ,голям ужас ,срамно е не е за смях, ама и в двата гащеризона дето пристигнаха днес съм безкрайно нелепа, комедиен образ, като женски Карлсон без перката съм.. Не знам как стана, уж не съм си позволявала много, много, не спирах да движа няква форма на спорт, переодично диети и режими за пречистване и ей го на-щастливата непушачка две години по-късно -Карлсон. Дори смея да твърдя, че преди да се случи това си позволявах повече забранени храни. И не ми казвайте врели некипели ,че за да не се увеличава тялото да разширяваме кръгозора със знания ..Явно съм ниско нееволюирал тип ,за да не заслужа по-високо ниво на проявление, освен това дето да те е срам да кажеш. Да, учех и продължавам .Всъщност не знам дали да не препиша на този цикъл курса по иконопис и точно ноември посещение на група островчета. То тъй ще я карам вече с позорните гащеризончета, които няма как да нося, освен да рисувам на свещ икони през окаяните си нощи или да почна да рисувам по-едри мадони не тъй аскетични  :012: И да- племеникът ми куче дойде днес и от него извадих два кърлежа до сега и един в леглото ми. След време може да се изрисувам като светицата на кучетата  ;D

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #70 -: Април 16, 2018, 05:24:38 pm »
Правилните хора в готиния смисъл на думата са въпрос на стечение и синхрон с обстоятелствата. Не на концерт по желание.
И мен ми трябват едни пари за широкопръстата Венера, ама не виждам откъде могат да паднат.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #71 -: Април 16, 2018, 05:33:55 pm »
Е, този хонорар е за един специализиран превод, извършен през февруари. Чаках го доста време, не е паднал от небето. Но дойде в точния момент, когато наистина имах нужда. Това е все едно да си на заплата, но да ти я изплащат със закъснение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #72 -: Април 16, 2018, 05:38:17 pm »
то и при мен няма да паднат ,гледам да се залъжа с някой дребен парцал от време на време, че иначе не се живее,ама ми писна да връщам, подменям пратки-то голяма далавера, няма що.Поне ще се излекувам малко пак от шопинга. За хора около мен няма какво да коментирам- или са физически мъртви или морално, дори вече не изпитвам нужда и не вярвам ,че има други достойни освен мен  :D Аз съм си баща и майка, аз съм си дете ,любима, баба съм си и приятел-всичко съм си аз-обичам се, обичам се -няма как  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #73 -: Април 16, 2018, 08:46:38 pm »
Пари ако очакваш от някъде,ще дойдат,за жена ще разбереш ли нещо?,да не се скараш с някоя венерка внимавай....такива неща :)
Лили,познах ;)
Сега да не ми се скараш........... :57:
« Последна редакция: Април 16, 2018, 08:48:20 pm от Сафо »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: цикъл Венера-Юпитер
« Отговор #74 -: Април 16, 2018, 08:56:03 pm »
Лили,познах ;)
Сега да не ми се скараш........... :57:

Аааа, да! А наистина не очаквах пари от жена, няма кой да ми дава. Обикновено само вземат. Всъщност то се е получило по индиректен начин. Тя ме е вписала в една група, друг човек е видял данните и ми се е обадил.  :72:

В интерес на истината пари от жени от време на време получавам, но за свършена от мен работа /услуги/.

По ретро Меркурий харесах и всички онлайн покупки, само едни дантелени стринги не ми станаха и ги подарих, на жена. С широк замах си опразних гардероба, първата акция беше около Коледа.  :)

« Последна редакция: Април 16, 2018, 08:59:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui