Автор Тема: Магнетизъм  (Прочетена 22912 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Магнетизъм
« Отговор #15 -: Юли 12, 2014, 01:34:02 pm »
Серж Генсбург.Мегагрозник ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #16 -: Юли 12, 2014, 01:38:49 pm »
Серж Генсбург.Мегагрозник ;D

Допуснах, че може да преувеличаваш, но видях няколко снимки и се съгласих.  ;D

С какво е бил магетичен, по какъв начин е привличал внимание? (не съм запозната с историята му)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #17 -: Юли 12, 2014, 01:41:29 pm »
да ви питам вие гледали ли сте един филм с него от начало до край? 

Хрониките на Ридик, първа и втора част - хареса ми играта му, такива роли му импонират.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #18 -: Юли 12, 2014, 01:42:49 pm »
На един от комиците от шоуто на Слави ми прилича това франсе. :012:

Моят любим актьор не е магнетичен като вашите, поне не съм чувала да говорят за него така. Той е един скромен мъж от Бъфало, щата Ню Йорк. Обаче негови Слънце/Сатурн попадат върху Луната ми и така...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Магнетизъм
« Отговор #19 -: Юли 12, 2014, 01:47:08 pm »
:d030: :d030: Тъндър! Аз какво съм виновна,че ти нямаш Венера в Овен и не го харесваш?  :d030: :012: :012: :38:
Освен това(защото много ме афектирахте)  :P да ви питам вие гледали ли сте един филм с него от начало до край?  :d030: :012:  :19:

Е моята Венера е там, грам не харесвам такъв тип мъже, тези изкуствени тела ми действат много отблъскващо, още повече ефекта се засилва, ако в главата има само буболечки и се държи като пън :)


Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Магнетизъм
« Отговор #20 -: Юли 12, 2014, 01:48:15 pm »
На един от комиците от шоуто на Слави ми прилича това франсе. :012:

Моят любим актьор не е магнетичен като вашите, поне не съм чувала да говорят за него така. Той е един скромен мъж от Бъфало, щата Ню Йорк. Обаче негови Слънце/Сатурн попадат върху Луната ми и така...

Давай го де  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #21 -: Юли 12, 2014, 01:51:12 pm »
Аз съм го давала вече, ето го http://www.astro.com/astro-databank/Fichtner,_William .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Магнетизъм
« Отговор #22 -: Юли 12, 2014, 02:01:40 pm »
Като се загледах в картата на моя грозник,може и да е въпрос на синастрия,която съм надушила.Можеше да го пробвам,ако ...беше жив . ;D Иначе по карта има всички предпоставки да омагьосва жените-Венера/Мерк в риби в съвпад с АС откъм 12 дом.Венера /АС тригон Плутон,Уран,Юпи,Слънце в 1ви-Овен.Тоя е бил и мъжкар и нежен магьосник. да скача от гроба-взимам го! :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #23 -: Юли 12, 2014, 02:02:36 pm »
Вин Дизел и аз бих го дискредитирала от темата, и на мен ми е дооста противен.  :012: Но нещо в някоя тема бяхме обсъждали, мисля и това, противните хора като хора, които не знаят как да използват вродените си качества за магнетизъм - т.е те винаги създават силно впечатление, но не контролират дали емоцията е положителна или негативна.
Постовете на Дракониада и Стреличка са ми доста интересни. Лично аз смятам, че има доста кухи хора, които се привличат от кухи качества като суета и външен вид. Но за всеки влак си има пътници. Духовната сила като качество, обаче не дискредитира статуса, публичността, известността, а според мен ги подкрепя, тя така се изразява. Но хората не стават известни, щото са плеймейтки, примерно, а с нещо хубаво, което са направили - с изкуство, някакъв научен прогрес и т.н. Като се замислите, имаме доста открития, от които зависи животът ни и е такъв, какъвто е днес, но само за някои откриватели учим и знаем имената им, другите не са толкова масово известни. Магнетичният човек, според мен, има силна аура и сякаш е оцветен в някакви странни нюанси, които привличат другите да погледнат към него.

Не виждам да сме споменали Плутон, в този ред на мисли, защото ъгловият Плутон или по някакъв начин подчертаният, трудно може да се пропусне - и като гледате самия човек, и самият човек трудно може да бъде пропуснат от другите хора. Просто около такива хора има едно силно усещане за интензивност, на което рядко можеш да останеш безразличен.

Рени - обясни по-подробно защо мислиш, че хората с опозиции трябва да са магнетични. С опозиции често човек стои ту в едната, ту в другата крайност и си е работа цял живот да съумее да балансира. Та не виждам тази черта като много магнетична.  :012: :012: :012: :012:

Thunder, опозицията /Венера/оста 1/7-ми привличат другия/те ,чрез въздействие върху волята и ума им,за да уравновесят нещо в себе си-това е. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Магнетизъм
« Отговор #24 -: Юли 12, 2014, 02:07:56 pm »
Аз съм го давала вече, ето го http://www.astro.com/astro-databank/Fichtner,_William .
Ооо този ми изглежда ужасно,антипатичен ми е,не -магнетичен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #25 -: Юли 12, 2014, 02:17:41 pm »
Ооо този ми изглежда ужасно,антипатичен ми е,не -магнетичен.

Мисля, че и магнетизмът не е константа, а зависи от "химията" ни с конкретния човек, какви асоциации предизвиква в съзнанието ни.
Един и същи актьор/актриса могат да бъдат определяни като магнетични от един и като безлични или дори отблъскващи от друг човек.

На мен тоя също ми се струва някак безличен, дори има нещо неприятно в излъчването.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Магнетизъм
« Отговор #26 -: Юли 12, 2014, 02:18:35 pm »
:d030: :d030: Тъндър! Аз какво съм виновна,че ти нямаш Венера в Овен и не го харесваш?  :d030: :012: :012: :38:
Освен това(защото много ме афектирахте)  :P да ви питам вие гледали ли сте един филм с него от начало до край?  :d030: :012:  :19:

Е, Драк, то магнетизма не действа така. Идеята е широкоспектърно да въздействаш на много хора, които необяснимо да те харесват. Щом Венерата ти в Овен го харесва, по-вероятно да става въпрос за привличане, не магнетизъм - продукт на проста синастиря. Но привлечен някой си човкек може да бъде и от кака Гинка от съседния етаж, която си бърка в носа, стига да има с нея подходящата синастрия. А и нали и Сатен не го харесва - тя, мисля, си има Венера в Овен.  :012:

Иначе на цял филм не мога да му изтърпя бръснатата глава.  :D :D :D :D


PS: Рени, останала съм с грешно впечатление, че говориш в широк смисъл за опозициите, ако ще са Марсови и Венерини, съм съгласна с теб.  :)
« Последна редакция: Юли 12, 2014, 02:22:15 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #27 -: Юли 12, 2014, 02:21:05 pm »
И аз това мисля - че е въпрос на синастрия. Насинастрете се с вашите любимци и докладвайте резултатите. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #28 -: Юли 12, 2014, 02:25:43 pm »
Насинастрете се с вашите любимци и докладвайте резултатите. :012:

Сигурно ще прозвучи странно, но нямам нито един любим актьор. Не мога да си представя да идеализирам някой фалшив образ от екрана, било то заради външния му вид, сексапила или заради ролите и образите, в които влиза.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Магнетизъм
« Отговор #29 -: Юли 12, 2014, 02:28:20 pm »
Е, Драк, то магнетизма не действа така. Идеята е широкоспектърно да въздействаш на много хора, които необяснимо да те харесват. Щом Венерата ти в Овен го харесва, по-вероятно да става въпрос за привличане, не магнетизъм - продукт на проста синастиря. Но привлечен някой си човкек може да бъде и от кака Гинка от съседния етаж, която си бърка в носа, стига да има с нея подходящата синастрия. А и нали и Сатен не го харесва - тя, мисля, си има Венера в Овен.  :012:

Иначе на цял филм не мога да му изтърпя бръснатата глава.  :D :D :D :D


PS: Рени, останала съм с грешно впечатление, че говориш в широк смисъл за опозициите, ако ще са Марсови и Венерини, съм съгласна с теб.  :)



Thunder, всяка една опозиция е с природата на Марс/Венера. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“