Автор Тема: Врачки, гледачки  (Прочетена 11555 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #15 -: Юни 16, 2014, 11:06:48 pm »
Риби, Рени, риби :)

Благодаря, Papy  за информацията - "скромността" ми беше възнаградена . :)

P.S. Happy,към теб ,специално адмирации-разбрах вече ,какво означава "1"и "1". ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #16 -: Юни 17, 2014, 02:29:25 pm »
Благодаря, Papy  за информацията - "скромността" ми беше възнаградена . :)

P.S. Happy,към теб ,специално адмирации-разбрах вече ,какво означава "1"и "1". ;)

благодаря :), радвам се, ама трЕбе да разкажеш :) някой ден, като разбереш, че правят 2 :) (примерно) :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #17 -: Юни 17, 2014, 02:58:52 pm »
благодаря :), радвам се, ама трЕбе да разкажеш :) някой ден, като разбереш, че правят 2 :) (примерно) :)

Ха,ха -някой ден ,може и да разбера,защо правят 2  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #18 -: Юли 18, 2014, 10:44:51 am »
да видим - като всяка тийнеджърка съм била влюбена - та загубена да питам за тоя и оня какво мисли,дали ме харесва...в тоя случай посетих бабичка с обикновенни карти-и лелка с кафе.
бабичката нареди картите,гледа,гледа в тях и нищо не каза...каза ми това''на теб не мога да видя нищо''
тази с кафето- кажи речи както бабето,подхвърли чашата в лява дясна ръка,и я остави...

и двете жени се носеха с име на познавачки,значи аз не съм им добрата реклама...

но си имам моите сънища-там е истината

наскоро се срещнах с жена контактьор.тя пък много ми се зарадва.
посочи няколко неща,които се случиха.но не са важни за мен...предстои едно друго-да видим,но е  след време...
според мен всичко онова което тя каза е отмерващо време,до нещо значимо,важно за мен...но понеже аз не  съм от многопитащите,то и с таро съм така,никога не доизаснявам с  нови,и нови въпроси...простичко...сега само ще чакам...то сама си знам изхода,но айде, с търпение,време,и вяра...(ето така се губи младостта) ... лимит :)
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #19 -: Юни 18, 2016, 03:53:19 pm »
Скоро бях при гледачка на таро в София. Доволна съм - позна ми доста неща за миналото, а оттам вярвам и  за бъдещето . Ако някой се интересува от контакта , може да ми пише на лични. :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #20 -: Юни 18, 2016, 09:31:51 pm »
На мен нищо не ми познават  ;D От колко време ме загаджват, ама още съм си сингъл.  ;D То бяха момчета от път, то бяха на държавни постове хах  :57:

Осъзнах, че аз съм си най-добрата врачка и не ми трябват набедени такива.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #21 -: Юни 19, 2016, 12:03:00 pm »
На мен нищо не ми познават  ;D От колко време ме загаджват, ама още съм си сингъл.  ;D То бяха момчета от път, то бяха на държавни постове хах  :57:

Осъзнах, че аз съм си най-добрата врачка и не ми трябват набедени такива.
На мен нищо не ми познават  ;D От колко време ме загаджват, ама още съм си сингъл.  ;D То бяха момчета от път, то бяха на държавни постове хах  :57:

Осъзнах, че аз съм си най-добрата врачка и не ми трябват набедени такива.
Така е, защото имаме свободна воля, понякога и астрологията не работи, така изглежда. Вие скачате ли напред да видите по прогностика какво ви очаква и да се нагласите, а не да го живеете това тук и сега, не е това смисълът на предиктивните науки. Да не говорим, че планетите и значенията им са нееднозначни.
А ясновидката-как й е нейния живот, май не е шест, не вижда за себе си.
Преди 20 години сестра ми ме помоли да отида при местна сензитивка да питам за нея, тя ми говори за мен, въпреки че казах-не искам, сама ще си живея и разбирам нещата от живота. Много малко се случи от предсказаното, няма и 10 процента. Не че подценявам такива дарби, но явно съм си обещала вироглаво сама да се справям.
2010 г. замислях важна промяна в живота си, не знаех дали е момента, отидох при друг сензитив-мъж, той ми каза-не мога да ви гледам, ами хубаво-приключих с гледанките.
Вярвам на такива хора принципно, но мисля те виждат една картина, а не-целия филм, значи аз ще се потя, жокер не се дава. То винаги е така-сам си плащаш цената, блъскаш главата, докато разбереш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #22 -: Юни 19, 2016, 05:42:15 pm »
Някой някога бил ли е при гледач/ка, която всичко да му е познала?
Откакто брат ми изчезна, ходих при няколко, но нито една не се нави да ми гледа, като чу за какво става дума. Явно не бяха истински.
Освен това, брат ми се беше подлъгал по една такава от вестник Ретро Данка Радкова, която тогава му беше писала, че трябва да започне всичко отначало в отговор на негово запитване. След като изчезна, писах ѝ и през август 2014 година отговори в един брой на вестника, че брат ми ще се появи скоро и че не носи отговорност за думите, които му е писала, по-точно за това как той е възприел думите ѝ.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #23 -: Юни 19, 2016, 05:54:52 pm »
Само веднъж съм ходил и всичко ми позна :o-това преди да тръгна за чужбина питах дали да тръгвам ,успешно ли ше е-да,позна,питам нещо друго има ли-вика вижда ме с компютър-аз пък нарочно не си вземах/напук/ до един момент в който тр.Уран направи съвпад със СЛВ,вече казах,тъй че и това позна :012: /тогава въобще не мислех за компщтри,много странно ми беше :017: .На сестра ми някаква жена ходжа също позна,даже по-вече .Принципно избягвам да ходя,трябва да съм много на зор  :lol_hitting:Това някъде 2002г.,казваше се май Ирена,много не говори,но имаше някаква енергия-прилича на будистки монах,като съм виждал такива .После изчезна нещо след някакво предаване на ,,Господари на ефира,,-това не е гаранция въобще,може да е била,,поръчана,,  от конкуренцията .Гледам в нета П.Глоба  в нета много го критикуват,но като чета много добре разсъждава теоретично поне,в прогнозирането не знам как е.Мисля проблема с гледачките е че не винаги са във форма и настройка,тая работа не е за твърдо работно време,не могат и да гледат на всеки-понякога са съвсем различни енергии,честоти,това е и в астрологият-въпрос на синастрия .Поръчвал съм един амулет на майтап пак по-същото време от един френски маг Пол Голен/както казах бях на зор/-той пък взе че подейства ::) Сега ми хрумна ,че всъщност астрологично съм имал подкрепа от екстрасенси и магове-тр.Плутон на МЦ/натално е съвпад с Юпитер-благотворен/,Плутон по дирекция съвпад със Слънце .Предполагам при това условие и при онова кученце ,което познаваше излизащите от Биг Брадър да бях отишъл пак щеше да ми познае-по един или друг начин трябваше да стане :72:
« Последна редакция: Юни 19, 2016, 06:56:16 pm от Bin »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #24 -: Юни 19, 2016, 11:01:40 pm »
Допълвам си поста след размисъл. Гледачите виждат в Акаша, там са всички варианти-можеш така, бързо, можеш инак-трудно и правилно, а може и другия път, другия сезон, по-качествено, важно е някога да го случиш. Може да им е дадено да прелистят тефтерчето на Бог, но не знаят ние как ще направим нещата, и те са хора. И някои твърдят, че периодично се рефрешва това там със записите , според изборите, които си направил и циклите се модифицират.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #25 -: Юни 19, 2016, 11:11:55 pm »
Споменава се акаша,случайно  чета Кету имал и друго име-Акача,имал връзка с Ганеша-богът слон-слоновете са с дълга памет ,за интуиция се гледат определени комбинации на Кету,Луна/съзнание/ и Юпитр/гуру-мъдрост/в 8 или 12 домове от луна или Асц .Тоест не е ли интуицията умението да се чете в акаша  ::)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #26 -: Юни 19, 2016, 11:26:42 pm »
Бин,има и от вертикала и от вълната, дали да е частица-зависи от наблюдателя. Тоест, ако "време няма", всичко се случва едновременно, за хората линейното време е функция на ума, интуицията не е този вид ум. Вълната дава конкретност когато центърът й ни докосне, периферията-орбисът е предчувствието преди времето, в бъдещето. Ако бутнеш крайните концентрични кръгове, хармонията на резонанса се разваля.
Може би неслучайно някои историци и лингвисти търсят общ корен на думите и значенията. В акаш има всички възможни варианти записани, избирам напр. този филм, влизам в тази писта, този канал, той не се съобщава със съседния /избор, който не направих/, може би това е свободната воля. Сценарият е един, начининте, ние сме /съ/-творци на живота , няма правилен модел, на това ниво на разбиране така можеш, после, по-нататък може да е друго.
« Последна редакция: Юни 19, 2016, 11:31:44 pm от enigma »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #27 -: Юни 19, 2016, 11:37:20 pm »
енигма,Кво каза кво :o :017: Ще ми трябва време да го разкодирам това :043:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #28 -: Юни 19, 2016, 11:55:27 pm »
А може би не трябва да губиш време/сатурн/, ти го знаеш  по друг начин. ;)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Врачки, гледачки
« Отговор #29 -: Юни 20, 2016, 12:00:48 am »
Така е,имам някаква представа,но при абстрактните понятия в мъглата речникът е индивидуален,няма есперанто .Иначе интересно звучи,школата на Ивомир предполагам  ;)