Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562826 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #60 -: Февруари 13, 2014, 04:42:26 pm »
Като нищо може в нервите да ме удари. Марс е У6 и У7. Нали знаеш, зорът е докато откачиш, после става лесно  :72:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #61 -: Февруари 13, 2014, 04:44:36 pm »
Много зависи марс какъв го играе в картата ти, не бързай да се шашкаш-като му дойде времето, дай да хвърлим по едно око :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #62 -: Февруари 13, 2014, 05:26:07 pm »
Изтичащият ми солар беше с асц. Стрелец и Плутон в 1-ви, това може до някаква степен да ме е накарало да оцелея, въпреки ужасната година (всъщност най-ужасната до сега). 

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #63 -: Февруари 13, 2014, 05:42:54 pm »
Е, браво, Сатин... Добре, че вече минава. Подкрепя ли се от дирекции? Аз имам дир. Сатурн на АЦ в момента.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #64 -: Февруари 13, 2014, 05:50:42 pm »
От нищо не съм подкрепена- кофти дирекции, прогресии и транзити ;D Имам един тригон от дир. Сатурн към нат Марс У1/8, който май вече се е разпаднал

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #65 -: Февруари 15, 2014, 04:19:29 pm »
Някой иска ли да хвърли един поглед, че нещо не ми харесва новият ми солар, въобще не трябваше да го гледам

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #66 -: Февруари 15, 2014, 09:27:21 pm »

Аз, тук, виждам,желание да излезеш на светло и на преден план ще ти е работа или отношенията ти, пряко свързани с финансовото ти положение. Ще се появи емоционално напрежение около половинка, свързана с дома и семейството. Няма да си толкова импулсивна, а по-скоро, ще търсиш по-голяма лична свобода. В областта на работа и отношения ще трябва да вземаш важни решения. Имай предвид, че не са изключени възпалителни процеси, в здравословен план. Ще се появят и нови планове за работа и ще си раздвоена, тъй като, може да получиш ново предложение, освен, ако не се занимаваш с бизнес, де. Говорим за приключване на отношения и договори и преговори.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #67 -: Февруари 16, 2014, 09:13:05 am »
Някой иска ли да хвърли един поглед, че нещо не ми харесва новият ми солар, въобще не трябваше да го гледам

Мисля,че на преден план ще са темите7/10дом:узаконяване на връзка,съвместно съжителство или важни бизнес отношения.

п.п. Сатин,къде ти е пр.Луна?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #68 -: Февруари 18, 2014, 02:53:09 pm »
Мисля,че на преден план ще са темите7/10дом:узаконяване на връзка,съвместно съжителство или важни бизнес отношения.

п.п. Сатин,къде ти е пр.Луна?

Я благодаря на всички включили се  :-*

Пр. Луна на скоро влезе в 8-ми Скорпион, сега я чакам да съвпадне със Сатурн (то пък ми писна, през всички възможни съвпади Сатурн-Луна минах, няма отдъхване  ;D )

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #69 -: Февруари 18, 2014, 03:16:41 pm »
тр. Сатурн си върви с пр. Луна и от време на време Луната му бяга, тр. Сатурн съвпад нат. Луна/Плутон, имах дир. Луна/Плутон съвпад нат. Сатурн, сега пр. Луна съвпад с него. А пр. Сатурн се е изместил един градус, ако не се лъжа, така че го броя заедно с наталния  :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #70 -: Февруари 19, 2014, 09:32:01 pm »
Ако си пусна новия солар утре другиден, дали ще ми кажете по някое изречение? То и аз си го гледам, но соларите не са ми сила, а и вие може да видите нещо различно. Чудя се дали да си пусна миналогодишния с няколко думи какво се случи и дали има тема за минали солари.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #71 -: Февруари 19, 2014, 09:40:49 pm »
Ако си пусна новия солар утре другиден, дали ще ми кажете по някое изречение? То и аз си го гледам, но соларите не са ми сила, а и вие може да видите нещо различно. Чудя се дали да си пусна миналогодишния с няколко думи какво се случи и дали има тема за минали солари.
давай го :08:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #72 -: Февруари 19, 2014, 10:17:07 pm »
Смарта-дай сега стария тука, и задръж инфото - да се пробваме :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #73 -: Февруари 20, 2014, 08:26:45 am »
Ето миналогодишния. И двете карти, защото така поне аз виждам повече неща. Пробвайте се като ви е кеф, тъкмо ще науча нещо от вас.  ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #74 -: Февруари 20, 2014, 08:38:31 am »
Не изключвам раздяла с близки хора, промени в приходите, има и акцент на кратки пътувания, отношенията с братя/сестри, комуникациите, партньорствата също са засегнати, струва ми се не много благоприятно