Автор Тема: Венера  (Прочетена 164968 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #60 -: Юни 07, 2014, 09:20:43 am »
Ето я.
Пак същата работа.Венера в 4ти.Значи "затопляне" на атмосферата вкъщи :012: Така ли да разбирам?
Опозиция с луна и сатурн,тригон плутон  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #61 -: Юни 07, 2014, 06:15:40 pm »
Ето я.
Пак същата работа.Венера в 4ти.Значи "затопляне" на атмосферата вкъщи :012: Така ли да разбирам?
Опозиция с луна и сатурн,тригон плутон  ???
Венера У5 и у-л на Мц- любовта ще е важна за теб, но ще намираш повече приятелство, отколкото любов- Венера в сходяща опозиция със Сатурн у1, който е в секстил и взаимна рецепция с Плутон у11 в 1д
Луната У7 в сходящ съвпад с У1 в 10д- приятелство, партньорство, които имат връзка с кариерата, която е акцентирана от СЛВ на МЦ
« Последна редакция: Юни 07, 2014, 06:17:46 pm от akruks »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Венера
« Отговор #62 -: Юни 07, 2014, 07:29:29 pm »
Имам питанка - ако Венера във възвратната карта се намира в опозиторен дом спрямо наталната , се тълкува по същия начин както соларните планети, намиращи се в противоположна на наталната позиция ?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #63 -: Юни 07, 2014, 09:49:00 pm »
Венера У5 и у-л на Мц- любовта ще е важна за теб, но ще намираш повече приятелство, отколкото любов- Венера в сходяща опозиция със Сатурн у1, който е в секстил и взаимна рецепция с Плутон у11 в 1д
Луната У7 в сходящ съвпад с У1 в 10д- приятелство, партньорство, които имат връзка с кариерата, която е акцентирана от СЛВ на МЦ
Ейй Акрукс,благодаря ти.
Значи не е толкова черна картината за две години напред.
Явно са ми предначертани от звездите ,успехи в работата.И то без да се напрягам./имам предвид без да гоня кариера/нещата, ще стават хубави.
Лошото е,че кариерата просто си става,но мисълта ми и душевното ми спокойствие е нарушено от делата по 4ти дом...но каквото такова!
Мерси много още веднъж :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Венера
« Отговор #64 -: Юни 07, 2014, 09:56:20 pm »
Аз съм с венера в телец,скоро ще имам венерин възврат-на 13 градус. :)

Брех, и ние с Love-me сме с Венера в 13гр17мин в Телец. Но дали Луната ти е там при тези минути на Венерата? Да не се окажеш и ти астрална близначка  :08:

Аз в астрокома не съм правила досега карта на точен Венерин възврат.  :17:
« Последна редакция: Юни 07, 2014, 10:07:26 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #65 -: Юни 07, 2014, 10:41:02 pm »
Брех, и ние с Love-me сме с Венера в 13гр17мин в Телец. Но дали Луната ти е там при тези минути на Венерата? Да не се окажеш и ти астрална близначка  :08:

Аз в астрокома не съм правила досега карта на точен Венерин възврат.  :17:
Много интересно съвпадение.
Но не разбрах какво точно питаш за луната?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Венера
« Отговор #66 -: Юни 07, 2014, 10:43:02 pm »
Питах дали си направила възврата до минути, но не се изразих правилно. По-скоро си зададох като въпрос отговора, който търсех  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #67 -: Юни 07, 2014, 10:46:00 pm »
Питах дали си направила възврата до минути, но не се изразих правилно. По-скоро си зададох като въпрос отговора, който търсех  :57:
Да,точните минути-13.45гр

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #68 -: Юни 08, 2014, 12:35:28 am »
Ейй Акрукс,благодаря ти.
Значи не е толкова черна картината за две години напред.
за по-малко от година Венера изрежда всички знаци
Марс ги изминава за две години

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #69 -: Юни 08, 2014, 12:39:08 am »
Брех, и ние с Love-me сме с Венера в 13гр17мин в Телец. Но дали Луната ти е там при тези минути на Венерата? Да не се окажеш и ти астрална близначка  :08:

Аз в астрокома не съм правила досега карта на точен Венерин възврат.  :17:
картата се прави спрямо съвпада на тр Венера с наталната, но за мястото където се намира, а не където е роден, поне така запомних от другата тема, когато се възвърнах есента  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #70 -: Юни 08, 2014, 09:13:39 am »
за по-малко от година Венера изрежда всички знаци
Марс ги изминава за две години
Да,така е.Обърках се нещо.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #71 -: Юни 08, 2014, 10:03:04 am »
Хм, погледнах си картата. Венера е в 8 дом и управлява 3 и 10 домове. В квадратура (точна) с тронова Луна в 11 дом. Предполагам, проблеми с женуря.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Венера
« Отговор #72 -: Юни 08, 2014, 10:31:57 am »
картата се прави спрямо съвпада на тр Венера с наталната, но за мястото където се намира, а не където е роден, поне така запомних от другата тема, когато се възвърнах есента  :)

Ми така де, така я направих - това са транзитите в точния градус на съвпада.

При тези активирани домове, най-вероятно ще ми се ходи организирано в чужбина за удоволствие - но едва ли. Също така, чудя се дали да не запиша някаква магистратура. Венера при мен е финансова, не любовна планета.

Виж, Пълнолунието на 13 юни ми е върху У5, която повече ми показва любовите от Венера.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Венера
« Отговор #73 -: Юни 08, 2014, 03:51:31 pm »
И аз да се присъединя в клуба на телешките венери, кито скоро ще се върнат отново към себе си  :D. Моя възврат предстои идната седмица, скоро на 11 юни вечерта, 2 дни преди пълнолунието. Построих си карта на възврата като соларната ( за мястото, където ще съм). Венера във възвратната карта ми попада в 6 ти дом , асц попада в 5ти в наталната. Но пък има и опозиция със сатурн. Трябва ли сега да си направя синастрична карта за тълкуване с наталната ( както при солара) ?

Долу сложих  възвратната , заедно с наталната ( както при соларните) .

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Венера
« Отговор #74 -: Юни 08, 2014, 04:15:44 pm »
Flora, Първо трябва да се разгледа възвратната карта отделно и да се проследи динамиката в нея (трябва да се добавят и някои точки като Парс Фортуна и Вертекс, които са от съществено значение) и чак след това се налага в/у натала  :) .

Качвам си моята за тази година :) .