Автор Тема: Таро за взаимоотношения  (Прочетена 27777 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #30 -: Април 12, 2016, 10:11:44 am »
значи е искал да пробва да се откъсне емоционално от нея. но се е отказал

Да, това пък е най-жалкото. Все едно на мен като ми разбиха сърцето и да бях пробвала с друг да ми го излекува. Пълна помиярщина.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #31 -: Април 12, 2016, 10:13:46 am »
често хората си вярват, че са готови да продължат, не го приемай лично

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #32 -: Април 12, 2016, 11:11:03 am »
Малко рязко реагирах, ама чувството за чест ми е силно изразено. Има неща, които не мога да приема, и това си е, ама няма смисъл да се ядосвам. Ясно е, че трябва да се фокусирам върху работата и собственото си развитие, а не да гоня вятърни мелници.  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #33 -: Април 12, 2016, 12:50:53 pm »
Тренди, искаш ли да ти изтегля един оракул за взаимоотношения? Един любовен оракул? :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #34 -: Април 12, 2016, 08:47:37 pm »
Искам :38:

Обаче днес срещнах скорпиона  :57: Не го бях виждала от 7 месеца. Може ли и за него какво почувства като ме видя  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #35 -: Април 13, 2016, 12:45:38 am »
Тренди, изтеглих за Скорпиона първо.

From nothing to everything             The lover and the beloved          The courage of your love

Уф, че шеметни карти.
За начало може да е усетил, че дава надежда на нещо, което усеща за мъртво. И това да му е било болезнено. Не знам дали картите не описват теб. Буквално за първата карта пише, че ти се случва нещо, защото трябва да спреш да мечтаеш, а да започнеш да живееш. Понякога с болка, но с идеята, че това е твоето решение.

Да, картите описват теб. Втората карта означава, че ти предстои промяна, по-скоро на психична основа. Че изпитваш нужда от повече любов, по-силна връзка с другия, повече ситуации, които докосват тялото и душата ти. И трябва да ги приемеш, да не се съпротивляваш.

Третата карта говори за чувствата, които изпитва човек в началото на нещо. Тогава е склонен да нарани себе си, да ощети себе си в името на другия. Трябва да се освободиш от малките любови. Пред теб има предизвикателство, което ще приемеш.

Колкото за него, по мое мнение е усетил тръпки, но по-скоро е като канара, непоклатим. Но и е имало усещане, че нещо се е променило, той се е променил в ситуацията. Мобе би търси някаква голяма и разтърсваща любов.
И е видял нещо от миналото, нещо рефлектирало.

O my friend,
if you are longing to be written on,
become a blank page.

Rumi

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #36 -: Април 13, 2016, 07:44:24 am »
Точно, точно. Предстои ми промяна, ама защо ли усещам, че ще е с цената  на болка. Колкото до него, аз си го знам, непоклатим е този човек, никога няма да говори с мен или просто да драсне един ред, все пак мина толкова време. Знам, че му отварям стари рани и той на мен, но пък го шашнах, защото веднага се скри в магазина като ме видя ;D  Старото ми аз веднага щеше да му пише нещо, за да го дразни, ама през толкова неща преминах, че вече грам не ми се занимава.

Благодаря ти, Емс  :-* Котето ти е помощник  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #37 -: Април 13, 2016, 09:57:07 am »
Да, как без участието на Безценен? Нанесе се на картите и нито "пруси", нито "марш" повлияха на нахалството му. Удари си един тоалет до картите. И се благодарих, че ми остави възможност да ги снимам, защото вариантите бяха с Безценен отгоре им, с лапки на картите, с муцуна на камерата.  :012: Цяла неуспешна фотосесия имаме.  :012:

После теглих и на Скорпионче. И той много послушно се позиционира седнал като статуя. Но на нея ще ги тълкувам по обяд, че ме налегнаха задължения.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #38 -: Април 13, 2016, 10:09:55 am »
Разкошен е той, не само безценен. :-* Ще го нагушкам и аз!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #39 -: Април 13, 2016, 12:22:01 pm »
Не мога да разбера, защо котките обичат да се излягат върху картите? И при моите проследявам същото поведение - в момента, в който започна да редя някоя подредба, идват и се излягат върху картите. И стават много недоволни, ако тръгна да ги гоня и отмествам.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #40 -: Април 13, 2016, 12:27:00 pm »
да не са ти за пречистване картите?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #41 -: Април 13, 2016, 12:38:58 pm »
Освен ако не го правят от чувство за ревност, като усетят посоката на моята енергия. Ако тегля карти за друг човек, разбърквам картите и много интензивно мисля за човека - по въпроса, който задава. Ще взема да проследя дали и върху лични мои подредби така нахално се наместват.  :012:

Старото ми Таро много започна да послъгва, особено когато не редя сериозни подредби, а гледам за по-ежедневни и рутинни въпроси с по 3 карти. От два дни го пречиствам с аметист, ще видим дали ще има промяна.
« Последна редакция: Април 13, 2016, 12:40:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #42 -: Април 13, 2016, 01:01:31 pm »
най-добре на свещ.  :58: поне при мен това като че ли има най-голям ефект

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #43 -: Април 13, 2016, 01:43:57 pm »
За мен котките са сетивни. Не мога да го обясня. Но те обичат всичко окултно. Моите котки обичат и чисто нови карти. И руните ги харесаха. Въртяха се и те при направата им. Аз нямам против да се въртят. Като връзка с невидимото са ми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Таро за взаимоотношения
« Отговор #44 -: Април 13, 2016, 03:18:14 pm »
Чела съм, че котките обичат да се излягат на негативните места места в дома, а кучетата на най-благоприятните.

И според мен е знак за пречистване.