Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114771 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #285 -: Февруари 18, 2018, 07:45:16 pm »
Благодаря, Сафо.  :08:
За сега не го намирам.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #286 -: Февруари 19, 2018, 12:02:11 am »
При близка роднина/сестра?

gcvetkova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #287 -: Март 13, 2018, 09:25:17 pm »
Здравейте, имам една молба която не ми дава мира, изгубих портмоне с пари и документи или ми го откраднаха-незнам, изчезна вдън земя няма го и няма. Пуснах си сама един хорар но ми беше луната във началото на Вива Комбуста и се отказах да го тълкувамл Сега си пуснах нова и ето това излезе.Моля ви за един поглед защото съм пристрастна и тълкуванията ми може да са ми във вреда. Ето и картата
 :'(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #288 -: Март 13, 2018, 09:37:39 pm »
Има голяма вероятност вече да е попаднало в чужди ръце. Така ми се вижда.
Дори ако случайно ти го подхвърлят или върнат, парите може да не са там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gcvetkova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #289 -: Март 13, 2018, 10:31:00 pm »
От разсъждението ти следва че съм го изгубила най вероятно..Мерси Лилиа. Ще съм много благодарна ако прочета повече мнения на групата.  ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #290 -: Март 14, 2018, 11:27:10 am »
Погледни и в /скрин в спалня. Добре е скрит, успех.

Публикувана от: akruks
« -: февруари 16, 2018, 05:03:07 pm » Вмъкни цитат

Цитат
сред други вещи е.... ниско долу в южна посока

Давам обратна връзка по хорара- открит е панталона ми, макар и не от мен. Благодаря, момичета за насоките. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #291 -: Март 15, 2018, 06:10:17 am »
От разсъждението ти следва че съм го изгубила най вероятно..Мерси Лилиа. Ще съм много благодарна ако прочета повече мнения на групата.  ???
Портмонето е представено от венера,силна по дом,но слаба по знак.Мисля,че си го изгубила и някой го е намерил.Парите са похарчени.Не си задала никакъв определен въпрос обаче.

gcvetkova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #292 -: Март 15, 2018, 07:11:41 am »
Мерси Сафо. То аз си го зададох  ;) ама  забравих да го напиша, сега се усетих-че въпроса е дали ще го намеря или ще ми се върне по някакъв начин.  ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #293 -: Март 15, 2018, 10:22:58 am »
Мерси Сафо. То аз си го зададох  ;) ама  забравих да го напиша, сега се усетих-че въпроса е дали ще го намеря или ще ми се върне по някакъв начин.  ???
Възможно е ,луната има сходящ секстил с меркурий,сигнификатор на документи.Предстои ретроградие,може да го намериш(портмонето) или да се сетиш нещо.Марс у3дом е ъглов,юпитер е на к3,но ретрограден.
« Последна редакция: Март 15, 2018, 10:25:03 am от Сафо »

gcvetkova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #294 -: Март 15, 2018, 06:11:26 pm »
Но на 4 март като си зададох този въпрос това беше първия хорар, нещата изглеждаха по този начин.
Може ли да твърдим че нещата са по надеждни.  :17:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #295 -: Март 15, 2018, 06:36:02 pm »
И в двата хорара ми прави впечатление, че Луната е в един и същи дом, и в знаци от един триплицитет - въздух.
Това може да бъде и подсказка къде си оставила/изгубила вещта. Да не е някое детска площадка или развлекателно място, място за срещи на открито? В първия хорар Луната управлява и теб, и вещта. В този хорар Луната има сходящ кестил с Марс, който обаче не е поставен в благоприятен дом и няма отношение към въпроса.

Преди задаване на въпроса е имало квадратура на Луна със Сатурн. При това Луната е в знак на негова екзалтация, докато Сатурн я заточва. Те и по триплицитет си разменят знаци. И по този хорар смятам, че портмонето не  е останало някъде да се търкаля, някой го е прибрал. И този някой вероятно няма намерение да го връща. Може и да не са ти го откраднали, а да е било забравено някъде и някой просто да го е прибрал тихомълком, такава е природата на Сатурн. При намеса на Марс има повече предпоставки за кражба или грабеж. Докато Сатурн просто задига нещо, без да прибягва до директна кражба/грабеж. При него има подмолно присвояване, обикновено действа завоалирано, под прикритие.

Добре, че поне часовият управител на въпроса на е малефик. Юпитер, обаче недобре поставен. В този хорар не го смятам за подкрепящ фактор. Както казах, най-много да бъде подхвърлено без пари вътре, но и да си възвърнеш документите би било голям плюс.

Всъщност тук има и квадратура Меркурий-Марс, като Меркурий управлява 4 дом в хорара. Намира се в слаба есенциална позиция. Това за мен е още един показател, че има голяма вероятност парите от портмонето да са били взети. Може да не е било директна кражба от чантата ти, а по-скоро задигане от някое място, където ти си го оставила поради заплесия. Но ако е било оставено/забравено някъде, според мен има вероятност за нечестност при човека, който го е открил.



« Последна редакция: Март 15, 2018, 06:58:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #296 -: Март 15, 2018, 06:57:15 pm »
Но на 4 март като си зададох този въпрос това беше първия хорар, нещата изглеждаха по този начин.
Може ли да твърдим че нещата са по надеждни.  :17:
гледа се карта на въпроса, зададен за първи път, Виа  Комбуста( изгорял път) е от 15градуса Везни, а тук Луната не ги е навършила. Луната представя изгубената вещ и тебе,  свързана е с теб, не е забравена или изгубена, а в теб, в лична твоя вещ, според знака и дома на разположение може да е на диван в хола, в дреха или чанта, ако имаш скъсан джоб, би трябвало да го намериш

gcvetkova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #297 -: Март 15, 2018, 07:09:46 pm »
Много интригуващо. Очакваме развръзка, защото отговорите са крайно различни. По пронцип уж търсих навсякъде но ако е при мен, явно нещо ми отбягва. И двете сте добри.Благодаря , ще ви пиша ако има развитие.Изчезна на 26 февруари-мина време, там ми бяха и безконтактите карти с пари, но като прегледох, никой не е теглил.Имаше към 70лв и слава богу, но ме е яд за документите, че всичко е там.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #298 -: Април 26, 2018, 04:16:09 pm »
Привет!

"Ще успея ли да открия заека? Ще се върне ли?"

Случайно или не вкъщи дойде едно малко диво зайче и го гледахме няколко седмици. Днес обаче е избягал  :( Търсихме го, но не го открихме. А съседите са кофти хора... Дано поне да оцелее. Аз исках да го погледам малко, за да поотрасне и щях да го пусна на полето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #299 -: Април 26, 2018, 04:51:09 pm »
Привет!

"Ще успея ли да открия заека? Ще се върне ли?"

Случайно или не вкъщи дойде едно малко диво зайче и го гледахме няколко седмици. Днес обаче е избягал  :( Търсихме го, но не го открихме. А съседите са кофти хора... Дано поне да оцелее. Аз исках да го погледам малко, за да поотрасне и щях да го пусна на полето.
ако го гледаме по 6д, като дребноп животинче, представен е от ретро Юпитер, с когото Луната У8 за него е извършила хармоничен аспект, предстои тригон с Марс, Плутон У12- ще оцелее и добре ще се покрие.