Автор Тема: Управители на домове  (Прочетена 4220 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Управители на домове
« -: Юли 05, 2013, 09:01:21 am »
една интересна статия на Гали,да поговорим за управителите на домовете и тяхната проява ,индивидуална във всеки хороскоп :)

http://www.grreporter.info/Dlzhnostnite_harakteristiki__na_planetite_ili_kakvi_sa_namereniyata_im_v_daden_horoskop/6471
« Последна редакция: Юли 05, 2013, 07:01:46 pm от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Управители на домаве
« Отговор #1 -: Юли 05, 2013, 12:28:56 pm »
Много интересна статия, особено ме впечатли трети дом, както и девети:
Цитат
Всички понякога се чудят защо на привидно „лош” човек всичко му върви. Причината е много проста – той следва своята вътрешна истина. Няма само лоши и само добри хора. Тези етикети са човешко дело и нямат нищо общо с космическата и природна хармония.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Управители на домове
« Отговор #2 -: Юли 05, 2013, 07:08:35 pm »
Цитат
Управителят на 11ти дом В този дом е пикът на човешките желания и изкушения, плод на егото, тук е склонността на човека към максимално себецентриране и поглъщане в желания, постигането им и уповаването върху постигнатото. Затова планетата управител е със статус функционален малефик. В статията за домовете от 7ми до 12ти посочих, че всички планети в 11ти дом обикновено са добротворци. 11ти дом е много специален, тъй като на материално равнище е свързан с просперитет, успех и печалба. Но! Планетите (целия арсенал, за който отговарят), които СТОЯТ в този дом просперират. Управителят е проблематичен. -

аз пък досега смятах У11 бене фактор,пък той проблематичен :o