Автор Тема: Медицинска астрология  (Прочетена 13696 пъти)

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Медицинска астрология
« -: Август 20, 2016, 02:04:30 pm »
Здравейте група,
имам един въпрос, според вас какво говори 6 дом Плутон и Слънце и двата в квадратури към Лилит 4 и Уран 8, за кариера в медицината или за лошо здраве.Между другото Уран и Лилит опозиция и така 2 тао квадрата, но ми казаха че понеже Лилит не е планета ,следователно Тао няма.Прикачам и картата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Медицинска астрология
« Отговор #1 -: Август 20, 2016, 05:16:47 pm »
Този квадрат между Плутон и Уран просъства в наталите на всички, родени през последните няколко години. Прекалено малко е детенцето ти, че да планираш професионалното му развитие на осем месечна възраст. Колкото до Плутон в 6д- не чети и приемай за истина всичко изписано, като например, че давал акне в младежка възраст- голямата ми дъщеря е с Плутон У5 в 6д и никога не  еимала акне, такова има малката, която е с Плутон У1, У12 в 12д.
За професия освен МС се гледа и СЛВ- прочети за разположението му по знак и дом.

Happy58

  • Гост
Re: Медицинска астрология
« Отговор #2 -: Август 20, 2016, 06:25:26 pm »
Като начало, направи си карта с домова система по Пласидус.
Съвпада на Плутон/Слънце/Меркурий, в Козирог, в 6 дом - по-скоро много стриктно спазване на някакъв здравословен начин на живот, отколкото болест. У6 ти е в съвпад със СЛВ, но това предполагам, че не ти говори много.

Но, както е казала акрукс - много е малко детето, за да си внушаваш каквото и да е. По-добре се концентрирай да си го гледаш и обичаш, да му дадеш цялата любов, на която си способна - поне до 3г възраст. После ще имаш достатъчно време, за да ги мислиш тези неща.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #3 -: Август 20, 2016, 06:54:55 pm »
Благодаря ви :) за отговорите
лаик съм и не разбирам и когато зат 9 ми интерпретира като лошо здраве и дори инвалидност лошо ми стана.Коя майка иска да прочете нещо подобно за новороденото си бебе. Та затова и попитах с надежда за успокоение. И как да не го мислиш като си го прочел? Чак малко педантична ставам за да опазя детето  ???

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #4 -: Август 20, 2016, 06:59:39 pm »
Happy58 да нищо не ми говори този съвпад, разясни моля те.
akruks представяш ли да планирам професионалното му развивите, няма такова нещо просто ми се искаше да кажете ооо не го мисли детето няма да боледува,ще е лекар :) или нещо от сорта разбира се.

Happy58

  • Гост
Re: Медицинска астрология
« Отговор #5 -: Август 20, 2016, 07:12:36 pm »
Happy58 да нищо не ми говори този съвпад, разясни моля те.


това е хубав аспект.

Имате ли в рода медицинско лице? Или учител?

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #6 -: Август 20, 2016, 07:23:23 pm »
по образование съм учител,но не го практикувам, а за медицинско лице не знам, евентуално по моя линия, но не си познавам родителите.

Happy58

  • Гост
Re: Медицинска астрология
« Отговор #7 -: Август 20, 2016, 07:27:42 pm »
по образование съм учител,но не го практикувам, а за медицинско лице не знам, евентуално по моя линия, но не си познавам родителите.

попитах, защото по ген/наследство носи дарба за една от двете професии. И ще е добре да избере медицината, според мен, но не в официалния вариант, а нещо по-нестандартно. То не се знае, когато порасне, как ще се лекуват хората.

Успокой се и му се радвай :)

« Последна редакция: Август 20, 2016, 07:32:01 pm от Happy58 »

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #8 -: Август 20, 2016, 07:31:49 pm »
ами дано да е лекар хаха че учителите кучетата ги яли. Но в края на крайщата каквото такова, само да е жив и здрав.

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #9 -: Август 20, 2016, 07:47:54 pm »
Благодаря отново.
А какво би трябвало да означава опозицията уран лилит? Нямаше да питам но където и да чета аспекти Лилит все не присъства, нея я има най много по знаци и домове и до там.

Happy58

  • Гост
Re: Медицинска астрология
« Отговор #10 -: Август 20, 2016, 08:00:06 pm »
не я мисли

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Медицинска астрология
« Отговор #11 -: Август 20, 2016, 08:05:54 pm »
Благодаря отново.
А какво би трябвало да означава опозицията уран лилит? Нямаше да питам но където и да чета аспекти Лилит все не присъства, нея я има най много по знаци и домове и до там.
това е някаква точка в пространството, не е планета, за да го мислиш този аспект

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #12 -: Август 22, 2016, 01:22:32 am »
Пак съм аз, ще си използвам темата да питам нещо. Когато имаш Плутон в 12 дом 18 гр на везни и се намира много близо до асцендента повлиява ли така силно както ако е на самия асцендент или първи дом? От както се помня живота ми е много свързан с смъртта.Отначало я исках,после се страхувах,после почнах да я приемам, после почнах да сънувам кога ще умрат мой близки и въобще цял живот все смърт в главата ми.Та си мисля че тоя Плутон ги прави тези неща, също така обаче Уран ми е в първи дом и в съвпад с Венера и на всичкото отгоре и двамата са в скорпион.Горката аз, уж трябва да съм едно позитивно и жизнерадостно стрелче а все смърт ми се върти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Медицинска астрология
« Отговор #13 -: Август 22, 2016, 01:55:39 am »
Имам Плутон в 12д на градус от АСЦ и не си мисля за смърт, занимавах се дълго време със силов спорт, а последните шест години с йога.

При теб Плутон е У2 в 12д, във взаимна рецепция по управление с Венера У1, У8, У12 в 1д.

Ето ти картата за улеснение на другите, които имат желание да вземат отношение по въпроса:
 

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Медицинска астрология
« Отговор #14 -: Август 23, 2016, 12:57:32 am »
Благодаря ти akruks дано някой се включи, защото нищо не разбрах от това което каза за Плутон и Венера.Вероятно и това че години наред чета астро литература и не вдявам нищо пак е някъде там на картата  :91: