Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233164 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Хорари за здраве
« -: Юни 22, 2013, 09:32:20 am »
Не видях такава тема. Ако има подобна- админът може да премести питанката ми. :)

Имам ли сериозен проблем с очите (нещо друго)? Въпроса го задавам аз и под сериозен разбирам такъв, който изсиква нещо повече от очила и капки за очи.
Не знам дали е от значение, но асцендентът на хорарната карта е почти в точен съвпад с наталната ми Луна (1 градус отклонение).

« Последна редакция: Юни 23, 2013, 08:59:55 pm от Uran »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1 -: Юни 22, 2013, 12:23:45 pm »
Сериозен не е, но проблем има, изисква постоянство в лечението, дясното око изглежда по-зле, но е възможно по-бързо да се подобри. Прилича на пренатоварване, съчетано с възпаление
Трябва да се обърне внимание, ако не си ходила на лекар-отиди, да не се окаже някой заразен конюнктивит
Нептун в 7-ми предполага неясно/неточно становище-я от астролога, я от лекаря, имай едно наум

Последен аспект на луната-опозиция с юпитер, предполага "не", но у6 и у1 ще направят тригон, така че не подценявай проблема

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #2 -: Юни 22, 2013, 01:21:59 pm »
Мерси! :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #3 -: Юни 23, 2013, 08:52:38 pm »
Уран, картата е избягала... :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #4 -: Юни 23, 2013, 09:00:24 pm »
"обнових" я. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #5 -: Юни 23, 2013, 10:22:53 pm »
Ако си ходила на преглед, вероятно не си съгласна с лекарят, но той е бил прав, назначеното лечение, евентуално-също. Това по уран, по сатурн е по-добре, както казаха, ако си имаш хроничен проблем нещата може и да останат, но управителите на1, 6 и 8 заформят хубав тригон, а те показват какво  ще се случи, луната-как. А тя никак не е свързана тук по знак с това за което питаш.
Аз опозициите независимо от вида на въпроса ги приемам като знак за напрежение,  вярно луна опозе с д-ра си, но той не с-р тук и може би проблемът е преекспониран, може да имаш скрити тревоги и недоволства, очите са предният лоб на мозъка...луната почти е в квадрат с хирон в 8, в риби..."нещо" ти се отразява на това, което не искаш да виждаш.
Ако приемем юпитер за стар у-л на 8-той ще екзалтира в рак и ще направи на свой ред водния тригон. Виж опозицията на слънце и плутон не е за пренебрегване , но той е в 5-няма връзка с въпроса. Не ти пречи периодично да си следиш нещата
Както казва Папи, 1 око като че ли е по-.слабо.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #6 -: Юни 23, 2013, 10:25:19 pm »
Благодаря, Енигма.
Да, едното око е проблематично- лявото.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #7 -: Юни 24, 2013, 09:16:08 am »
Благодаря, Енигма.
Да, едното око е проблематично- лявото.

Хм, луната при жените е с-р за дясното око?
Мерси за обратната връзка

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #8 -: Юни 24, 2013, 04:06:53 pm »
"обнових" я. :)

Пак? Или като  прикачена картинка?
De omnibus dubitandum est

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #9 -: Юни 24, 2013, 06:11:30 pm »
Рефрешнах. :)


Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за здраве
« Отговор #10 -: Юни 25, 2013, 09:12:30 am »
Рефрешнах. :)



 :)
Не мисля, че е срочно. Някакво възпаление/алергия, което може и да се е обострило още (ден-два след въпроса, тоест пикът е преминат вече). Лекарят ще потвърди собствената ти диагноза и предприетото от теб самолечение.
De omnibus dubitandum est

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за здраве
« Отговор #11 -: Юни 25, 2013, 01:08:01 pm »
Благодаря, Енигма.
Да, едното око е проблематично- лявото.

Хм, луната при жените е с-р за дясното око?
Мерси за обратната връзка
Папи, а това за слънце и луна-ляво, дясно око, слънце, луна, ранени от марс... и т.н. дали пък не се отнася само за рожденната астрология, нищо че Уран потвърждава.
Виж има 1 друг дял-декомбитур9хороскоп, там е много по-точно това с органи, планети, знаци, и предсказване на евентуални кризи, също и оздравяване...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #12 -: Юни 25, 2013, 01:24:32 pm »
Мерси, енигма
Уран още като написа, че е дясното, реших, че вероятно неправилно съм прехвърлила така правилата към хорарната

Извинявай, уран

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за здраве
« Отговор #13 -: Юни 25, 2013, 05:08:25 pm »
Декумбитур (decumbiture) - хороскоп към момента на самото разболяване, по който се предсказва развитието на болестта

В основата стоят няколко книжки, една от които е сложила Диана тук, има я в по-четлив вариант тук

Няма много информация на български...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #14 -: Юни 25, 2013, 09:14:37 pm »
Рефрешнах. :)



 :)
Не мисля, че е срочно. Някакво възпаление/алергия, което може и да се е обострило още (ден-два след въпроса, тоест пикът е преминат вече). Лекарят ще потвърди собствената ти диагноза и предприетото от теб самолечение.

  :)Вярно е, че се самолекувах след като се породиха у мен съмнения дори за МС. Слагах си "Визин" и правих упражненията на Норбеков. :D