Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 303378 пъти)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1590 -: Януари 27, 2019, 09:17:04 am »
Юпитер не носи разводи  :)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1591 -: Януари 27, 2019, 11:06:04 am »
Защо да не носи разводи ,нали дава освобождение  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1592 -: Януари 27, 2019, 11:05:09 pm »
При квадрата на Юпитер към Слънцето ми , винаги е имало смърт в семейството ... през 12 години ...Естествено е имало дирекции т.н. обаче Юпитер не трябва да се пренебрегва в лошите аспекти

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1593 -: Януари 27, 2019, 11:32:50 pm »
greg07, погледнах и при смъртта на едната баба, при дядо ми, при другата баба тр. Юпитер на Мц- отминал, Юпитеров възврат- дядо, опозиция тр.Юпитер/Слънце(неточен)- баба. Юпитер е упр. 8, 12д.
« Последна редакция: Януари 27, 2019, 11:45:46 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1594 -: Януари 28, 2019, 06:51:14 am »
,нали дава освобождение  :012:

И аз съм виждал да носи смърт,това му е освобождаващото,наложена промяна-път на душата,когато личността не може да пътува.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1595 -: Януари 29, 2019, 01:29:39 pm »
greg07, погледнах и при смъртта на едната баба, при дядо ми, при другата баба тр. Юпитер на Мц- отминал, Юпитеров възврат- дядо, опозиция тр.Юпитер/Слънце(неточен)- баба. Юпитер е упр. 8, 12д.
Когато човек е тежко болен или много стар,често съм виждала активен Юпитер- както каза Синухе това е освобождаване,далечно пътуване

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1596 -: Януари 29, 2019, 03:24:38 pm »
Когато човек е тежко болен или много стар,често съм виждала активен Юпитер- както каза Синухе това е освобождаване,далечно пътуване

Btw,What is ''Venera'' girl? What is ''Venera''? It think its said - Venus... ''Beauty will save the world!''

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1597 -: Януари 29, 2019, 03:27:52 pm »
Btw,What is ''Venera'' girl? What is ''Venera''? It think its said - Venus... ''Beauty will save the world!''
Човек си идва с името и не дължи обяснение за това :72: ok? ;)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1598 -: Януари 29, 2019, 03:33:27 pm »
Човек си идва с името и не дължи обяснение за това :72: ok? ;)

Хъ,поне в ''ok'' няма грешка. Докъде докараха българското образование...

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1599 -: Януари 29, 2019, 03:47:09 pm »
Хъ,поне в ''ok'' няма грешка. Докъде докараха българското образование...
Тежки транзити,a?  :lol_hitting: Нищо,стискай ,ще мине

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1600 -: Юли 27, 2019, 10:43:30 pm »
Юпитер ми застава стационарен на МЦ. Очаквам промени на работното място, управител е на 1 и 10 дом и се намира натално в 10 дом. Пуснах молба за работа на друго работно място и се надявам да стане и да сменя работната среда. Според вас имам ли шанс и какво друго може да индикикира стационарен Юпитер на МЦ

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1601 -: Юли 28, 2019, 10:18:25 am »
Юпитер ми застава стационарен на МЦ. Очаквам промени на работното място, управител е на 1 и 10 дом и се намира натално в 10 дом. Пуснах молба за работа на друго работно място и се надявам да стане и да сменя работната среда. Според вас имам ли шанс и какво друго може да индикикира стационарен Юпитер на МЦ

Десцедента в дева ли е? Слънцето ли управлява шести дом? Ако е така - гледай транзитите на слънце и меркурий, който е фазов в следващите дни, стационарно директен.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1602 -: Юли 28, 2019, 04:57:03 pm »
Десцедента в дева ли е? Слънцето ли управлява шести дом? Ако е така - гледай транзитите на слънце и меркурий, който е фазов в следващите дни, стационарно директен.
Благодаря ти за включването Тери. Десцедента ми е Дева, а  У на 6 дом е спорен, защото е на границата между Лъв и Рак,но пък имам много натални планети в Лъв-Меркурий, Марс и Слънцето, а транзитите също ще са в Лъв на 2 август, когато Меркурий тръгва директно. Транзитният Юпитер ще образува тригони с наталните Меркурий и Слънце
« Последна редакция: Юли 28, 2019, 04:59:12 pm от julia »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1603 -: Юли 29, 2019, 11:26:22 am »
Молбата по времето на ретроградния меркурий ли я пусна? Наталния и прогресивния меркурий директни ли са? По дирекции активиран ли е юпитер - дир. юпитер към натална планета или дир. планета към наталния юпитер? Провери тези неща плюс диспозитора на слънцето ти какво прави по транзити.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #1604 -: Юли 29, 2019, 05:17:20 pm »
Юпитер ми застава стационарен на МЦ. Очаквам промени на работното място, управител е на 1 и 10 дом и се намира натално в 10 дом. Пуснах молба за работа на друго работно място и се надявам да стане и да сменя работната среда. Според вас имам ли шанс и какво друго може да индикикира стационарен Юпитер на МЦ

Да.
Юпитер подобрява житейска ситуация в активираната сфера, къде ти се предлагат или ще се търсиш възможности, да реагираш на тях и да се възползваш от  тях. Същите ще дойдат по линиите, определени от наталния Юпитер.
Стационарна планета съвпад с планета, градус, поставяна фокуса същите, докато е в знака. Юпитер в Стрелец или Козирог е, аспекти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“