Автор Тема: Хорарни въпроси- практикум  (Прочетена 34390 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #120 -: Януари 31, 2019, 11:21:15 am »
Здравейте и от мен, ще подновя темичката с един хорар, който доста ме озадачи, оставям да споделите мнение. Въпросът беше : ще имам ли разговор днес с..?
Каква е тази карта? Построй карта на въпроса в astro.com

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #121 -: Януари 31, 2019, 11:32:03 am »
Здравейте и от мен, ще подновя темичката с един хорар, който доста ме озадачи, оставям да споделите мнение. Въпросът беше : ще имам ли разговор днес с..?
Луната в сходящ съвпад с негов У1 , в секстил с твоя У3 Слунце и тригон с негов У3 Уран, може да не си се изразила на ниво или да си останала като попарена от негова дума/реакция, че твоя У1 гори покрай Слънцето в негов 3д.

Tara

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #122 -: Януари 31, 2019, 12:59:54 pm »
Луната в сходящ съвпад с негов У1 , в секстил с твоя У3 Слунце и тригон с негов У3 Уран, може да не си се изразила на ниво или да си останала като попарена от негова дума/реакция, че твоя У1 гори покрай Слънцето в негов 3д.
Това което си написала е абсолютно вярно, но това попарване от неговите думи беше дни преди задаване на въпроса. Тоест разговор с този човек нямах вчера, както бях попитала в хорара. Озадачи ме факта, че според моите наблюдение отговорът трябваше да е Да. гледайки У1 в съвпад с У3, У на луната- Юпитер в секстил със слънце-У3. Факт е обаче че тотално не съм отчела изгорения меркурий

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #123 -: Януари 31, 2019, 02:23:55 pm »
Ами вероятно защото уна 7 дом,тоест Юпитер няма аспект с твоя управител,нито с управителя на твоя 3ти дом.Негов управител на 3ти дом няма аспект с твоя управител.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #124 -: Февруари 03, 2019, 10:59:01 am »
въпреки изгарянето на меркурий и аз бих казала,че отг е ДА. Все пак меркурий излиза от изгаряне и е в собствена терма,което не бих взела сериозно предвид останалите показатели за отговор ДА. Главата ме заболя да го умувам  :57:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #125 -: Февруари 04, 2019, 08:47:33 am »
Между управителите на 3-те домове няма аспект.
Меркурий все още е казими.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #126 -: Декември 19, 2019, 08:35:05 pm »
Качвам с учебна цел хорар, зададен днес, мога да дам  отговор, какво се случи после. По време на задаването съм бясна, едвам построявам хорар от бяс, искам да пребия този ,за когото питам ,за да мирясам .  ;D Та видях, че един мошеник ,крадец е откраднал мои реклами и ги ползва за популяризиране на собствените си услуги, като е заличил моите телефони и пр. от тях .Съвсем умишлено дублира и копира мотамо моите обяви с цел да открадне моите и др .клиенти и да въведе в заблуда, че съм аз. Обадих му се ,представих се ,попитах го за името и почнах да го нареждам и тнт.. Понеже не премахна картинките ,зададох въпрос ще се разберем ли с въпросният назован по име, или ще последва трудна война с удари под кръста. От своя страна ,планирах лека физическа забележка-саморазправа  ;D Първо го гледах по 7 дом ,като назован по име и открит враг. Някой ако иска да каже какво вижда ,вкл. в бъдеще .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #127 -: Декември 19, 2019, 09:04:52 pm »
Честно казано ,така като гледам имам чувството че е объркан хорара ,ама не съм объркала датата или часа  :017: Оззадачава ме втория дом на въпросният човек.. Мислех ,че с такъв втори дом и Сатурн и Венера там, човекът би трябвало да е добре финансово и да не прави такива кокошкарски неща. Въобще  това е един от хорарите, които не изглеждат много точни ,показателни, а беше искрено зададен. Мен не мисля, че особено ме описва тоя Меркурий в негов дванайсти, ще кажеш, че аз съм крадеца, а не той  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #128 -: Декември 19, 2019, 09:36:39 pm »
Лунните възли са върху оста 2-8, Луната е У на въпросът ти?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #129 -: Декември 19, 2019, 09:51:12 pm »
Ами да тя Луната винаги е У на въпроса, а в случая предстоят карета с негoв У1 Юпитер, Сатурн и тнт .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #130 -: Декември 19, 2019, 10:12:34 pm »
Ребека,ти си представена от Меркурий,в 6 дом,стрелец-оста близнаци -стрлец,3-9 ти домове правилно отразява въпросът ти дали ще се разберете с въпросният човек.Меркурий е в 6 дом (твой ),касае се за работата ти.Меркурий в 6 е силен,но в стрелец няма достойнства,но нали ти сама каза,че си била бясна когато си построила хорара.Той е представен от Юпитер,в 1 ви негов дом,но у12,тайните му са излезли наяве.Юпитер в козирог не е добре поставен,а това,че има пълен втори може да показва нещо друго ,не непременно пари............сатурн са имоти,земя,жилище,но твоят въпрос е за друго.Луната у 3 ят ти дом върви към квадрат с козирошкият стелиум.Между вашите сигнификатори няма аспект.Последният аспект на Луната е квадрат с венера у6,у11 домове за Х,в негов 2 ри.Мисля ,че той ще махне/свали /разкара твоята реклама,която е откраднал .
« Последна редакция: Декември 19, 2019, 10:20:04 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #131 -: Декември 19, 2019, 10:39:32 pm »
Не я/ги свали доброволно, въпреки че ме излъга, че ще ги махне .Чаках около два часа и пак мислех да звъня, а най-много исках да се саморазправя физически. Много бях накипяла ,защото си беше направил компилация от текстове и картинки -това е напълно умишлено ,дребен селски тарикатлък се нарича, щото случайно можеше да открадне от друг -интернет е пълен с какво ли не ..Подадох оплакване като писах, че са нарушени авторските ми права и злоумишлено подвеждане на хората, като приведох работните си файлове за доказателство. И взеха ,че реагираха незабавно, което много ме учуди и  му премахнаха обявите . Хорара ми изглеждаше неблагоприятен за мен ,че няма да успея да изляза на глава с него, но не знам дали да благодаря на мон Ами Сатурн  :012: който посреща на трон, неговият самозабравен мързелив Юпитер и го санкционира .Та завърши успешно за мен .Занапред ще го държа под око 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #132 -: Декември 21, 2019, 09:04:00 pm »
Ребека, между теб и човека Х. няма връзка. Меркурий Стрелец- Юпитер Козирог, Меркурий няма да направи аспект със Слънце  врамките на знака. Но Луната първо ще направи аспект с Юпитер и след това с Меркурий, така че ви свързва, но квадрата не е повод за добронамереност, както и последния аспект на Луна с анаретна Венера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #133 -: Декември 21, 2019, 10:19:43 pm »
Място за добронамереност няма- той абсолютно нагло и осъзнато краде и копира всичко- все едно съм аз и смъква ,подбива цената в няколко пъти .Абсолютно осъзната кражба и измама, като тези, които копират напълно визията на някоя банка, сайт и или там, каквото и да е с цел да заблудят хората .Видях му профила във фейса, прилича на мазен педал на средна или надсредна възраст ,такива дето се правят пред хората на благи мазнии от селски тип, а очаквах да е някое двадесeтина годишно наглярче ,че да прави такива долни педалски неща .Ужасното е ,че аз съм жена и се държа достойно, като преди да подам жалби му звъннах да се разберем, като мъже  ;D а той излезе мъж-мишка ,педал недостоен .Днес имах дълга кореспонденция с анонимно лице ,поради което пак съм нащрек .Не зная какво мога да очаквам -друго за в бъдеще от въпросният помияр ?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #134 -: Декември 21, 2019, 10:31:55 pm »
Място за добронамереност няма- той абсолютно нагло и осъзнато краде и копира всичко- все едно съм аз и смъква ,подбива цената в няколко пъти .Абсолютно осъзната кражба и измама, като тези, които копират напълно визията на някоя банка, сайт и или там, каквото и да е с цел да заблудят хората .Видях му профила във фейса, прилича на мазен педал на средна или надсредна възраст ,такива дето се правят пред хората на благи мазнии от селски тип, а очаквах да е някое двадесeтина годишно наглярче ,че да прави такива долни педалски неща .Ужасното е ,че аз съм жена и се държа достойно, като преди да подам жалби му звъннах да се разберем, като мъже  ;D а той излезе мъж-мишка ,педал недостоен .Днес имах дълга кореспонденция с анонимно лице ,поради което пак съм нащрек .Не зная какво мога да очаквам -друго за в бъдеще от въпросният помияр ?

Ако имаш сайт или фейсбук страница(или място с твоето портфолио), където си презентирала себе си и клиентите те познават от там напиши пост за него, за да са запознати всички с измамата. Пак е нещо.  :(  Както и там където той е публикувал. Вероятно не е откраднал само от теб и има много повече потърпевши.
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 10:39:17 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг