Автор Тема: Хорарни въпроси- практикум  (Прочетена 35026 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #15 -: Октомври 31, 2014, 04:37:34 pm »
Благодаря!
така е, У1 и Луната нямат връзка с главния У5, дедо Сатурн  :012:
Въпросът е зададен на 27-ми окт., то си пише на картата, и се отнася за тиража на тотото от 30 окт, това вече го пише във въпроса  :)
Юпитер освен У4 е съУ5 на отсрещната страна- играла е, но тотализатора и лотарията са я изиграли- хармоничния аспект си е за тяхна сметка  :012: :012:
И аз благодаря.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2014, 01:10:04 am »
Като зрител или участник, че да знаем дали да стискаме палци  :012:
Като зрител, а днес беше финала. Супер зареждащ мач се получи и определено си заслужаваше ходенето ми. :)

Относно хорара, давах надежди на тригона на Луната с парса и после с Юпитер, но сега забелязвам, че Юпитер е У7 и заедно в парса се намират в 11-ти дом (5-ти от 7д) , а освен това Луната е У11.
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 01:12:05 am от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2014, 01:19:24 am »
Относно хорара, давах надежди на тригона на Луната с парса и после с Юпитер, но сега забелязвам, че Юпитер е У7 и заедно в парса се намират в 11-ти дом (5-ти от 7д) , а освен това Луната е У11.
Надежда всяка тука оставете  :012:
Дребна печалба на 30окт имаше тотото, на което му бях внесла сумата 3,70лв за споменатия тираж, на лотарията броих 8лв за 4 билета и нямам никаква печалба от нищо, освен ако лотарийните билети не спечелят от играта втори шанс след време...
Иначе секстилът на тр Венера с Уран ми донесе предния ден неочаквани 10лв от майка, понеже в събота ми беше дала 10лв да ѝ напазарувам, а като занесох покупките в сряда ми даде още 10 да съм си имала, а аз взех, че ги проиграх  :lol_hitting:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #18 -: Декември 21, 2014, 01:41:34 pm »
Хорар,зададен септември,с положителен отговор.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #19 -: Декември 21, 2014, 03:08:47 pm »
Хорар,зададен септември,с положителен отговор.
Юпитер У1 в 9д е в сходящ тригон с Уран У3

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #20 -: Март 12, 2015, 11:08:29 pm »
Втора сутрин се бях събудила с болки в зъб, когато реших, че трябва да отида на лекар. Свързах се със сестра ми, тя ми е казвала ако ми се наложи, да отида при нейния лекар. Чухме се, записах си час. След това седнах да строя карта и най-вече ме вълнуваше дали ще се наложи да ми прави операцийка, манипулацийка, нещо от тоя сорт. Болките бяха силни. Затова зададох въпрос 'Ще се наложи ли да ми се направи операционна манипулация?' . На който му е интересно, да се пробва.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #21 -: Март 12, 2015, 11:12:03 pm »
Според мен "не". Между У1 и У8 аспекта е разходящ, Луната ще направи опозиция с У8, но пък тригон с У1, така че едва ли ще има операция.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #22 -: Март 12, 2015, 11:27:06 pm »
Втора сутрин се бях събудила с болки в зъб, когато реших, че трябва да отида на лекар. Свързах се със сестра ми, тя ми е казвала ако ми се наложи, да отида при нейния лекар. Чухме се, записах си час. След това седнах да строя карта и най-вече ме вълнуваше дали ще се наложи да ми прави операцийка, манипулацийка, нещо от тоя сорт. Болките бяха силни. Затова зададох въпрос 'Ще се наложи ли да ми се направи операционна манипулация?' . На който му е интересно, да се пробва.  :)
То едното поставяне на лекарство в джобче на венеца също е манипулацийка  :012:
Меркурий У1 в 9д показва търсенето ти на лекар специалист, Луната У2 е в сходящ хармоничен аспект с У1- ще се бръкнеш в джоба за посещението, но не много, дребни пари
Мисля, че не се е стигнало до операционна манипулация- Луната е в сходяща опозиция със Сатурн У8 в 6д, а последният ѝ аспект е хармоничен.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #23 -: Март 13, 2015, 01:33:40 am »
Втора сутрин се бях събудила с болки в зъб, когато реших, че трябва да отида на лекар. Свързах се със сестра ми, тя ми е казвала ако ми се наложи, да отида при нейния лекар. Чухме се, записах си час. След това седнах да строя карта и най-вече ме вълнуваше дали ще се наложи да ми прави операцийка, манипулацийка, нещо от тоя сорт. Болките бяха силни. Затова зададох въпрос 'Ще се наложи ли да ми се направи операционна манипулация?' . На който му е интересно, да се пробва.  :)
Da.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #24 -: Март 13, 2015, 02:31:07 pm »
Ситуацията се разви така, а вие ще прецените, защото аз самата съм объркана  :012:
Акрукс, права си за маниулацийката  :012: ама аз като нямам нито една пломба и почти никакъв опит със зъболекари, изобщо не им разбирам методите , така и зададох въпроса.  :012:
Единственото, което си помислих по картата беше "Сега ще се отърва, но въпроса с операционна манипулация остава отворен".
Та отидох на лекар, той ми сложи лекарство и обяви, че и трите мъдреца са ми за вадене. Не се стреснах много, но за мен беше важно да разбера и 2ро мнение щом е така. На втория ден искаше да ме види пак, тогава ми сложи, това конче от памук с лекарство в джоба между зъба и венеца. Явно е станало някакво възпаление, но това лечение не ме предпазва от евентуални бъдещи проблеми. Обадих се на една позната зъболекарка да й кажа, но тя е в родния ми град и се уговорихме, като имам път да ме види. Вчера пътувах да си взема новата лична карта и отидох при нея. Тя потвърди, че по-добре да ми се извадят, при което направи ме пита "Искаш ли сега да отидем да извадим един?"
 :012: Аз отказах, но като поговорих с майка, а и тя ми даде някой лев  :012:  и се реших за 30 мин и отидох, и ми извадиха зъбчето за 30 сек с 2 упойки.  :012: Явно крайния положителен аспект показва такова развитие на въпроса, а самата процедура по вадене, да не се причислява по 8ми дом.  :017: Като цяло съм доволна от решението си.  Благодаря на всички  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #25 -: Март 13, 2015, 02:56:06 pm »
А моите зъболекари не ми даваха да си вадя мъдреците по мое желание, бях чела, че това сваля малко диоптрите при късогледство- зъболекарката ми каза, че мъдрец се лекува до последно, защото като се наложи да се слага един ден мост да има на какво да се държи.
Ваденето на зъб е интервенция по 8д, независимо дали става бързо или се цепи венеца да се вади на части зъба, а в случая опозицията на Луната със Сатурн У8 в 6д показва, че ще се разделиш със зъба.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #26 -: Март 13, 2015, 03:12:32 pm »
А моите зъболекари не ми даваха да си вадя мъдреците по мое желание, бях чела, че това сваля малко диоптрите при късогледство- зъболекарката ми каза, че мъдрец се лекува до последно, защото като се наложи да се слага един ден мост да има на какво да се държи.
Ваденето на зъб е интервенция по 8д, независимо дали става бързо или се цепи венеца да се вади на части зъба, а в случая опозицията на Луната със Сатурн У8 в 6д показва, че ще се разделиш със зъба.
Разделям се със зъба във все още действащото новолуние от Февруари, което беше в 29* на Водолея, в мой 6ти дом квадрат с Меркурий У1,2,10 на ИЦ и секстил с Нептун У7,8 в 4ти дом. Когато тр Меркурий застана в градуса на Новолунието и образува квадрат с нат. Меркурий, т. е. вчера - тогава стана.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #27 -: Март 13, 2015, 04:45:59 pm »

Та отидох на лекар, той ми сложи лекарство и обяви, че и трите мъдреца са ми за вадене.
То нямаме ли по 2 мъдреца?  :012:
Благодаря за хорара.  :)

Моите мъдреци пораснаха здрави и прави още миналата година. Зъболекарката ми каза, че доста рано помъдрявам.  :012:
« Последна редакция: Март 13, 2015, 04:50:24 pm от Теодор »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #28 -: Март 13, 2015, 04:55:23 pm »
То нямаме ли по 2 мъдреца?  :012:
Благодаря за хорара.  :)

Моите мъдреци пораснаха здрави и прави още миналата година. Зъболекарката ми каза, че доста рано помъдрявам.  :012:
:012: :012: :012: Имаме по 4 ри . Моите сравнително късно поникнаха 3 наведнъж, 4тия не е още. Оказа се, че късното никнене е индикации за евентуален проблем. Така става ясно , че никне нещо накриво. Грам не разбирам  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #29 -: Март 13, 2015, 05:02:16 pm »
:012: :012: :012: Имаме по 4 ри . Моите сравнително късно поникнаха 3 наведнъж, 4тия не е още. Оказа се, че късното никнене е индикации за евентуален проблем. Така става ясно , че никне нещо накриво. Грам не разбирам  :012:
Що са ме излъгали тогава, че ще имам 2 ...  :012: :012:  :57:
Спирам със спама, извинете ме!  :043: