Автор Тема: Сатурново Възвръщане  (Прочетена 12793 пъти)

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Сатурново Възвръщане
« -: Ноември 08, 2014, 04:16:04 pm »
Здравейте на всички! Нова съм тук. Още съм съвсем начинаеща в астрологията, но искам да попитам по-знаещите от мен как ще ми се отрази Сатурновото Възвръщане в моята карта. Има още много време до тогава, но ми е притеснено, понеже по дом и позиция в картата ми,  в интернет прочетох доста гаднички неща, които ме наплашиха. Пускам карта и се надявам все пак някой да разгледа аспектите и позициите на Сатурн в картата ми и ако може да прогнозира какви събития биха ме очаквали на т.н Сатурново Възвръщане... 

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2014, 04:23:17 pm »
Да, но искам още мнения...надявам се,че не е проблем да получа още мнения по въпроса, който ме интересува.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2014, 05:08:36 pm »
При моята половинка възврата беше във втори дом,като Сатурн управлява 4дом,и това ни донесе собствен недвижим имот.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2014, 05:13:03 pm »
При мен ще е в 4ти дом... Не ми харесва това, което пише за Сатурн в риби в 4ти дом, за грижите за по-възрастни роднини,имоти и т.н... интересно ми е при мен като какво събитие ще се прояви този Сатурн. Искам да съм подготвена за най-лошото. Като типична Луна в Скорпион все очаквам най-лошото...много съм черногледа, знам...хубави неща не очаквам ...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #4 -: Ноември 08, 2014, 05:15:21 pm »
При моята половинка възврата беше във втори дом,като Сатурн управлява 4дом,и това ни донесе собствен недвижим имот.

С дневна карта ли е?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #5 -: Ноември 08, 2014, 05:16:03 pm »
С дневна карта ли е?

Да,Папи,с дневна карта е. :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #6 -: Ноември 08, 2014, 05:25:12 pm »
Plutonian 93, докато му дойде времето на Сатурновия възврат при теб, имаш достатъчно време да почетеш астрологична литература не само в интернет пространството, има и книжарници, да помислиш върху това какво четеш, да споделиш мнение, свое собствено, да разговаряш с хора, които също харесват астрологията,пак да четеш, пак да премислиш информацията и т.н. , докато започнеш да разбираш,  какво искаш да научиш, чрез дадена прогноза. Тук всеки може да ти даде прогноза по казуса,който те вълнува, но ти ще разбереш ли какво са ти казали, след като не можеш да четеш астрологичен език ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2014, 05:31:19 pm »
За правене на прогнози само по карта на сатурново завръщане досега не бях чувала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2014, 05:37:12 pm »
Не виждам какво лошо има в това, че съм пуснала тази тема с един конкретен въпрос и искам някой да ми отговори как , според него ще се прояви при мен Сатурновия Възврат. Не знам дали само по натална карта може да се съди...още съм съвсем боса по темата, затова й пиша тук...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2014, 05:43:05 pm »
Ето, видя ли как прочиташ даден ти астрологичен отговор- като нещо лошо, защото не умееш все още да го разчиташ. Питаш "как", подсетихме те как, като започнеш лека полека да си учиш уроците и всичко, онова което те вълнува-ето това е Сатурн.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2014, 05:44:00 pm »
За правене на прогнози само по карта на сатурново завръщане досега не бях чувала.
Има го това в книгата на Грант Леви, прогнозата не е подробна, а в общи линии, като се поставя натален Сатурн на АСЦ и после се гледа тр Сатурн в квадрантите, но е даден много подробен анализ с картата на Хитлер, според движението на Сатурн, както и кратки интерпретации с карти на американските президенти.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2014, 05:45:54 pm »
Добре, а ако не може по натал да се разбере какво ме очаква при Сатурновия Възврат, тогава какъв е начина?  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2014, 05:47:06 pm »
Туй ще да е някакъв висш пилотаж, но в общи линии може - за това не споря  :)

На питащата бих казала, в най-общи линии, че периодът на първото сатурново завръщане може да се използва максимално ефективно за постигане на увереност в сферите, които засяга - на първо място домът, в който се намира, също така домовете, които управлява, както и с оглед на аспектите му в радикса.

Между другото, в момента транзитният Юпитер пресича нейното МС, как да очакваш само неблагоприятни сатурнови изяви.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2014, 05:57:12 pm »
И как човек да не го засърби гърлото да избълва малко огън?!  ;D :043: :043:
Не от 10години,от повече съм зачела какви ли не астрошльоковици и дебна по картите транзити от Марс нагоре.А някой не се сеща поне да начука в гугъл търсачката "възврат на Сатурн".  :d030:
   plutonian93,имам близка която има Ретро Сатурн в Риби,в 4Д,с асц Скр и много повече тежести от теб в картата.Не и се е налагало да гледа болен.Продавала е къщата си обаче.
Ако ти се наложи като дойде време да гледаш болен,ще го направиш-това е наш дълг към предците,не трябва да ги изоставямеи трябва да го изпълним.Никой не иска да му се случват неприятни неща,но те са час от живота.  ;) Най-добре е да се опиташ да обръгнеш по темата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурново Възвръщане
« Отговор #14 -: Ноември 08, 2014, 05:58:56 pm »
Здравейте на всички! Нова съм тук. Още съм съвсем начинаеща в астрологията, но искам да попитам по-знаещите от мен как ще ми се отрази Сатурновото Възвръщане в моята карта. Има още много време до тогава, но ми е притеснено, понеже по дом и позиция в картата ми,  в интернет прочетох доста гаднички неща, които ме наплашиха. Пускам карта и се надявам все пак някой да разгледа аспектите и позициите на Сатурн в картата ми и ако може да прогнозира какви събития биха ме очаквали на т.н Сатурново Възвръщане...
Ти имаш по натал опозиция на Сатурн У3, У4 в 4д с Марс У1, У6 в 10д, така че когато тр Сатурн се завърне на мястото си ще активира тази опозиция- ще бъдат засегнати темите с твоя дом, баща, работа, кариера, личността ти като цяло и здравето, но имай предвид, че по принцип опозициите се отработват значително по-леко от квадратурата, а ти такава ще имаш съвсем скоро, когато тр Сатурн премине в стрелец ще заформи тао квадрат с наталната опозиция Марс-Сатурн. Когато Сатурн се движи от АСЦ до ИЦ е период на застой, новите неща започват когато премине в 4д- смяна на дом, на партньор, на работа, завършване на образование и започване на работа, преместване в друг град, стартиране на нов прокет и бизнес- изброените неща при теб може да се случват и когато тр Сатурн е в първата декада на везни, запомни го.