Автор Тема: съвпад на Хирон със слънце  (Прочетена 16243 пъти)

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
съвпад на Хирон със слънце
« -: Юли 07, 2015, 09:49:47 pm »
Здравейте!От скоро се  запалих по астрологията,но съм съвсем начинаеща.Забелязах в моята карта съвпад на слънце с Хирон.Някой има ли желание да го коментира?....
« Последна редакция: Юли 07, 2015, 10:18:38 pm от yonita »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #1 -: Юли 07, 2015, 11:09:17 pm »
Повече успех ще имаш ако приложиш карта  :72:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #2 -: Юли 07, 2015, 11:15:58 pm »
Съвпад Слънце - Хирон
При Хирон в съвпад със Слънце присъщото чувство за съдбоносност е толкова силно, че нормалните модели поведение рядко оцеляват. Роденият с този аспект е уникален; той е целенасочен и съзидателен. Марк Робъртсън забелязал, че повечето хора са на върха на успеха, когато Сатурн транзитира през рождения Медиум цели, и повечето хора се насочват към себе си, когато Сатурн пресича Асцендента . Повечето хора имат успешен цикъл, когато преживяват възвръщането на Юпитер. Тези с Хирон в съвпад със Слънце като че ли живеят в друго време.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #3 -: Юли 07, 2015, 11:42:51 pm »
    Много сте мила -благодаря!
п.с.имам карта, но сега съм през мобилния и не мога да я приложа

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #4 -: Юли 07, 2015, 11:46:30 pm »
Не съм особено мила  ??? Това го пишеше в един сайт... ама и аз колкото теб разбирам :) Но тук има доста хора, който знаят какво правят и казват :) Те биха ти помогнали повече  :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #5 -: Юли 07, 2015, 11:53:02 pm »
Съвпад Слънце - Хирон
При Хирон в съвпад със Слънце присъщото чувство за съдбоносност е толкова силно, че нормалните модели поведение рядко оцеляват. Роденият с този аспект е уникален; той е целенасочен и съзидателен. Марк Робъртсън забелязал, че повечето хора са на върха на успеха, когато Сатурн транзитира през рождения Медиум цели, и повечето хора се насочват към себе си, когато Сатурн пресича Асцендента . Повечето хора имат успешен цикъл, когато преживяват възвръщането на Юпитер. Тези с Хирон в съвпад със Слънце като че ли живеят в друго време.
Това е копирано от сайта на Пими, нали? Вчера дадох линк с това на питащата, относно този съвпад, който я измъчва. Просеше си и ректификация, като ме похвали, че съм била "адцки" добра.
Въйй  :012:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #6 -: Юли 08, 2015, 12:02:11 am »
Да. От там е...  :08:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #7 -: Юли 08, 2015, 12:19:05 am »
Да бе, все съм се чудела-що няма израз "райски добра"?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #8 -: Юли 08, 2015, 12:23:25 am »
Ама има "дяволски" :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #9 -: Юли 08, 2015, 12:25:24 am »
"Райски зла" е по-хубав оксиморон.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #10 -: Юли 27, 2015, 03:19:09 pm »
Това е копирано от сайта на Пими, нали?

А пък Пимито е копнала безсмисления цитат от Барбара Хенд Клоу.Цялата книга е нищо под налягане.

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #11 -: Юли 27, 2015, 03:37:05 pm »
А пък Пимито е копнала безсмисления цитат от Барбара Хенд Клоу.Цялата книга е нищо под налягане.
Пими е ползвала разлини книги за списване на сайта и никъде не е написала, че е автор на написаното- автор е само на сайта, в което е вложила труд- направи ти сайт с по-полезна информация и тогава критикувай. И ако може в розово и с едри буквички  :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #12 -: Юли 27, 2015, 04:23:52 pm »
Цитата не е безсмислен, нито предполагам и книгата с акцент върху Хирон. Това че , нещо не импонира на гледната ни точка или не ни е "вкусно ", не означава, че е безсмислено. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #13 -: Юли 27, 2015, 07:52:27 pm »
Цитата не е безсмислен, нито предполагам и книгата с акцент върху Хирон. Това че , нещо не импонира на гледната ни точка или не ни е "вкусно ", не означава, че е безсмислено. :)
Рени, покрай това, да намеря информация за аспект Слънце-Хирон, че нали предния ден yonita ме пита мен на лични, в страницата на Пими прочетох и за кункунс на Слънце- Хирон, който имам по натал, а сега по транзит- много вярно е описан и като обем е най-изчерпателен от другите аспекти.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: съвпад на Хирон със слънце
« Отговор #14 -: Юли 27, 2015, 08:45:10 pm »
Пряко съм заинтересована от доста дълго време(имам Слънце,а и не само той в съвпад с Хирон).До тук съм намерила само една приятелка със същия съвпад Слънце/Хирон.Като четох преди почти десетилетие въпросната книжка от здрав интерес се затрих най-вече в термини "лечител","духовност",Ню Ейдж,което напълно нищо не ми говори,нито се връзва.Приложените карти са на съмнителни "посветени",за които нищо не се казва-нито какво,нито къде работят,нито за семействата им.Всеки аспект между него и която и да е друга планета е тълкуван толкова мистично и извънземно,че само някой,който тепърва прохожда в езотериката може да се впечатли от мъглата с красиви и възвишени изрази.Приятелката ми пък е още по-недуховна от мен и никога подобни извисявания на душата на са я интересували.Не намирам никъде написано от личен опит,само стъкмяване на написаното от БХГ към собствената карта.С Венера съвпад с Хирон мога да кажа,че изобщо не мечтая да се сношавам ритуално със Светия Дух,нито съм участвала в подобни практики.
 
Пими е ползвала разлини книги за списване на сайта и никъде не е написала, че е автор на написаното- автор е само на сайта, в което е вложила труд- направи ти сайт с по-полезна информация и тогава критикувай. И ако може в розово и с едри буквички  :29:
Не я критикувам,всеки,който е чел знае кой цитат от къде е.тя може би е полезна.Аз не бих направила сайт за астрология-не ме влече.Достатъчно ми е участието тук.

Цитатът не е безсмислен, нито предполагам и книгата с акцент върху Хирон. Това че , нещо не импонира на гледната ни точка или не ни е "вкусно ", не означава, че е безсмислено. :)
Цитатът,а и цялата книга са безполезни от гледна точка на всички с този съвпад,които като мен никак не са вманиачени по езотеричното си развитие.Това е същото като да се напише книга за Марс или Сатурн,като се наблегне на миналите животи.Жалко,че до сега не съм разбрала да е писана друга книга за Хирон

« Последна редакция: Юли 27, 2015, 08:46:52 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: