Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220244 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #30 -: Януари 05, 2014, 12:47:27 am »
Трябва да помисля ,аз не съм чела но(у)мерология .
Enigma ,да помага  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #31 -: Януари 05, 2014, 01:33:11 am »
Защото е сходен принципа -сила/отговорност/дълг

можеш ли да ми кажеш за всички цифри коя в коя преминава?
eхе, Папи, трябва да ти резюмирам половината книга, а още не съм написала на Раху за цветовете ;)
Ще видя...
Да, Рени ,като в астрологията е,комбинации и логически се мислят комбинациите.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #32 -: Януари 05, 2014, 01:34:28 am »
Enigma ,това ми стига като отговор ,благодаря ти  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #33 -: Януари 05, 2014, 11:30:24 am »
Папи, ето, заповядай! Така е по-добре от извора, отколкото да преразказвам. :)

http://avtorite.info/page/article/chisla-i-sydbi-trudnite-vyprosi-v-metodite-na-tsifroviia-analiz-preminavaniiata-6-v-7-i-7-v-6/98974

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #34 -: Януари 05, 2014, 11:53:18 am »
Мерси, енигма :)
Все още ми е трудно да свържа числото на венера с разрушител на света, и числото на сатурн като добро, а това на слънцето-като лошо
И тия обяснения с коня и орача...както и да е, трябва още да търся май

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #35 -: Януари 05, 2014, 12:28:23 pm »
Мерси, енигма :)
Все още ми е трудно да свържа числото на венера с разрушител на света, и числото на сатурн като добро, а това на слънцето-като лошо
И тия обяснения с коня и орача...както и да е, трябва още да търся май
да и аз съм се смяла на коня... :85:
Всяка школа си има нейно тълкуване, и аз не съумявам да намеря общо единство между различните.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #36 -: Януари 05, 2014, 01:02:32 pm »
Коя друга школа си чела?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #37 -: Януари 05, 2014, 01:19:02 pm »
Аз си визуализирах квадрата ,изхождайки от астрологията и в частност моя натал и матрица ;)

Предполагам ,че интерпретацията е на база гледна точка на А.Александров ,с тези "каруци " и "зверове" ,сигурно доста интересни неща се "случват" около неговите диагонали 357 и 456  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #38 -: Януари 05, 2014, 01:24:31 pm »
Александров твърди,че някой някъде му е дал 1-2 ръкописни листа, древно познание, ,апокриф, със страхотна информация по нумерология-именно Питагоровия квадрат. На база на това ,той я доразработва и я изпробва върху повече от 10 000 човека.
« Последна редакция: Януари 05, 2014, 01:30:31 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #39 -: Януари 05, 2014, 01:33:20 pm »
Пак стигнахме до думичката "тайна" .Забелязала ли си,че винаги някой на някого е дал ,завещал ,подшушнал ,"древното познание " ,както Рокфелер и ябълката  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #40 -: Януари 05, 2014, 01:38:50 pm »
Пак стигнахме до думичката "тайна" .Забелязала ли си,че винаги някой на някого е дал ,завещал ,подшушнал ,"древното познание " ,както Рокфелер и ябълката  ;)
Да, ама наистина добри познавачи на която и да е материя стават тези,които бачкат върху нея яко. Посветилите се биха могли да станат посветени в материята.А това-дал ми, аз не давам...всичко гениално е споделено, поне от великите хора...Пак опираме до его, любимата ми тема :72:
Е, тайната е част от харизмата, властта по 8 дом-знам съдбата ти, владея познанието, ръкувам се с "кораба-майка"... Отсреща настъпва страх, респект. Ето, друго значение на 8 дом ....властта на окултното познание.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #41 -: Януари 05, 2014, 01:51:40 pm »
Точно тогава знанието се превръща в познание ,когато го "споделиш".

Да,има нещо неопределено ,когато  казваш за някой ,че има харизма,нещо те дърпа към него-магнетизма,права си има замесени 2/ 8-ми дом ,Скорпион/Плутон /Венера.Всички ,в които карти има акцент 2/8-ми ,Венера в твърд аспект Плутон привличат ,направо засмукват ,не можеш да ги "подминеш" . ;)
Много ясно ,че "тайната" движи света ,нали там   е изкушението -"Звяра"  :57:

Ами защо досега не сме дискутирали твоята любима тема :"Его - Ако погалиш мъжа по интимното му място, е твой за вечерта. Ако погалиш егото му, ще е твой за цял живот. "
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #42 -: Януари 06, 2014, 04:56:29 am »
Аз съм чел учебник по номерология на Алена и пише дори и да има липсващо число в матрицата (таблицата) на Питагор, то може да се допълни от числата на името. (всяка буква от 3-те имена отговаря на определено число) При мен липсва числото 7 и в матрицата, и в числата от буквите на името ми...(а шансът да стане така е малък) Дадено е тълкование, че човекът е орисан на самота и сам си избира този път, защото му харесва. Ами за мен лично това тълкуване е много вярно... още от дете се изолирам и си обичам самотата, освен всичко имам и силен 12-ти дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #43 -: Януари 06, 2014, 10:03:36 am »
Аз съм чел учебник по номерология на Алена и пише дори и да има липсващо число в матрицата (таблицата) на Питагор, то може да се допълни от числата на името. (всяка буква от 3-те имена отговаря на определено число) При мен липсва числото 7 и в матрицата, и в числата от буквите на името ми...(а шансът да стане така е малък) Дадено е тълкование, че човекът е орисан на самота и сам си избира този път, защото му харесва. Ами за мен лично това тълкуване е много вярно... още от дете се изолирам и си обичам самотата, освен всичко имам и силен 12-ти дом.

Слънце и Марс там (12-ти дом) ?!?

И аз нямам 7 ,нито в името ,нито в датата на раждане ,викаш крайно време е да се изолирам на някой остров  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #44 -: Януари 06, 2014, 01:25:13 pm »
 :012: :012: Може.  :P
Откъде ми знаеш Марса и Слънцето хаха и Сатурн ми е в 12 дом иначе.  :)