Последни публикации

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 07:35:06 pm »
А за психотронните оръжия да не говорим, резултатът вече е налице -мозъци,гладки като речни камъни , ум плитък, като кална вада.
12
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 07:32:14 pm »
Всички цикли с Марс през годината ще са важни да се следим тяхното разгръщане защото Марс е хронократор . И всикчи цикли, които се случват в Риби също защото активират новолунието преди Проленото равноденствие.  А, пък, та, където има много Вода, в  частност Риби, период, година, са силно интензивни като прояви. Не е лощо през годината да си пестим силите, да не се изтощаваме прекалено много физически, някак да съумеем да следваме приливите и отливите на жизнените си сили. Да не сме все  " на абордаж". Да се следва работа с почивка. Има харизма в поведението на хора, които са родени с Марс/Нептун на Асц или МЦ, а пък в Риби, направо магьосници. В мътните води се лови риба. :)
13
Астрология / Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 07:23:46 pm »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.



Цитат
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Сафо, сигурна ли си в знака на АСц ? Да не би да е в Телец ?
Рени,от книгата,която ми препоръча и понеже нативът е дневно раждане-цитирам:
"Основната метафора за небесно тяло в падение е човек,който е паднал в кладенец:той може да вика и да плаче,но никой не го чува.В социални ситуации планета в своето собствено падение обикновено представлява някой,който е неуважаван или с нисък социален статус.Също така може да си представим,че показва неща с ниско качество или дори психологически импулси,които не са достъпни и трудно се изразяват добре.В допълнение,възможно е да сочи нещо,което е социално необичайно или алтернативно,защото е пренебрегвано и не е във фокуса на преобладаващото обществено мнение."
Сатурн е дневен управител на знак Близнаци и е в падение в Овен.
Цитата от Уилям Лили:"Когато е слаб по достойнства,той е завистлив,алчен,ревнив и недоверчив,мръсен,външно преструващ се,бавен,преуспяващ,презира жените,лъжец,злонамерен,мърморко;никога не е доволен,все роптае."
Марс е диспозитор на Сатурн,а той е изгорен,и аз вече съм убедена,че жената е с асц Близнаци.

+1. Но, тази Венера близо до Асц трябва да придава някакви нюанси на натива, заедно с Луната., в маниера. Да рафинира  влиянието на Слънце/Марс на Асц. За мен тази жена има активен живот, което не означава успешен.  :)
14
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 06:51:46 pm »
Преди 84 г  как се е проявил цикъл Юпитер/Уран в Телец ?
15
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 06:43:07 pm »
Ребека,като себе си 😊да кажа,че от много години ни тровят...а Ковид какво е?-биолигично оръжие.Възможно е да се използва някаква химия за масово поразяване,но мисля,няма да е колкото беше..2019г.
В края на краищата ,всички сме смъртни  ;D
16
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Рени - Април 22, 2024, 06:43:06 pm »
Сафо, грубо казано, от 6 месеца до 4 г. Ако търсиш точност учи Птолемей, поне той е преведен.  :)
17
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 06:02:57 pm »
Сафо, напоследък почваш да звучиш, като Рени, остани себе си  ;D Не знам за картата на равноденствието, която е построена за България, какви параметри ще придобие с други кординати,други дестинации извън Бг., чак толкова не задълбавам.Гледам Иран, че имат Меркурий У7,9-откритите врагове , външн. отношения точно в 28* на Риби,точката на Съвпада.Марса им е на 25* Риби. Марс управлява 4,12 дом/народ,земя+тайни врагове/.Слънцето им в Овен опозе Плутон попада в обсега на коридора от затъмнения. Мисля ,че подмолно ги предизвикват. За психозата е ясно,сега ме подсети,че аз,която трудно спя, снощи заспах за малко и сънувах война, нападаха ни и едни дребни японци с каски щяха да ни защитават.Ма сигурно щото гледам и Шогун и стана гювеча. :D ПП:не всички хим.оръжия са атомна бомба.
18
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 05:47:39 pm »
Слънцето на Израел е на 23*Телец, два градуса ,ще видим в бъдеще как и дали ще се прояви този цикъл.
19
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 22, 2024, 04:28:02 pm »
Ребека,в картата на пролетното равноденствие,Луната в лъв не е ранена от малефиците(Марс и Сатурн),но е в опозиция с Плутон,което може да доведе до масови психози и страхове.
В картата на равноденствието от 1945г.(когато е използвано такова оръжие над Хирошима и Нагасаки),Луната в рак е съвпад със Сатурн и е връх на тао Слънце/Нептун .Тоест ,Сатурн ,въпреки че е заточен ,ранява двете силни есенциално светила.Нептун също-опозиция Слънце,квадрат Луна.
Е,в тази карта,сегашното пролетно равноденствие,няма ранени светила.
20
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 22, 2024, 03:03:30 pm »
Последните градуси са в терми на малефици. В случая май Сатурн, Венера е в същия критичен градус в Овен,терма на Сатурн, Луната също в терма на Сатурн/ не знам часа на съвпада,но вероятно и тя да е крит.градус./  Не смея да го произнеса ,но дано нечии умни глави не решат да ползват химическо оръжие, ракети.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10