Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 430211 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1155 -: Януари 17, 2019, 11:01:38 pm »
Не тук
Нова тема и се местете там, моля

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1156 -: Януари 18, 2019, 11:04:35 pm »
Папи, няма тема и не искам аз да я създавам, затова въпросът ми е тук. Това ми е по-интересно, защото е класика в жанра. Коментирахме Пеги от "Женени с деца", което съвпада с акцент Лъв. А Пипи Дългото чорапче като стил как би била описана астрологично? Говорим за въображение, което е част от изкуството като цяло.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1157 -: Януари 18, 2019, 11:08:36 pm »
Тези са 3 произволни Валентино Шанел Рабан На пръв поглед общо от трити аспект връзка Венера Сатурн Явно Сатурн символа на материалния свят помага за материализацията на красотата -Венера родене по-рано в менталния план да речем Сатурн я облича и дава форма и стойност обаче щото знаем как и за какви пари се продават одеждите им Импровизирам напълно и бързам наистина

От всички най-интересната ми е на Пако Рабан, но ще ми трябва време и ще пиша в тема за известни.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1158 -: Януари 18, 2019, 11:14:05 pm »
Папи, няма тема и не искам аз да я създавам, затова въпросът ми е тук. Това ми е по-интересно, защото е класика в жанра. Коментирахме Пеги от "Женени с деца", което съвпада с акцент Лъв. А Пипи Дългото чорапче като стил как би била описана астрологично? Говорим за въображение, което е част от изкуството като цяло.


Ами като не искаш да създаваш, не руши

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1159 -: Януари 18, 2019, 11:15:34 pm »
Защо да руша?  Това е заяждане от твоя страна. Създай ти темата тогава.
Ще пиша в тема за Венера, мисля е най-подходящо там.
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 07:20:37 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1160 -: Януари 19, 2019, 09:12:06 am »
Защо да руша?  Това е заяждане от твоя страна. Създай ти темата тогава.
Ще пиша в тема за Венера, мисля е най-подходящо там.

И защо ще пишеш в тема за венера, като те интересува мода? И защо аз да ти създавам тема? Можеш да се държиш като възрастен човек, нали

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1161 -: Януари 19, 2019, 09:32:55 am »
И защо ще пишеш в тема за венера, като те интересува мода? И защо аз да ти създавам тема? Можеш да се държиш като възрастен човек, нали

Грешно си ме разбрала, мода не ме интересува толкова, от близо 10г. и всъщност никога не съм робувала на модата, ако изобщо има значение това. По-скоро ми стана интересно, как стиловете се създават: от писатели и техните литературни герои и комедийни образи в киното. Долавят истинският, неподравен облик на типаж в обществото. Възхищавам се на талантливите и искам да се уча от тях, не ми харесва пошлото.

Стилът не е ли по Венера, 5-ти дом, откъде да знам.  :-\
И се държа детински, да, знам, но това е защото съм безсилна срещу неконструктивна критика. Хайде, по-сериозно наистина, на това се надявам и да е двустранно.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1162 -: Януари 19, 2019, 10:02:31 am »
Напротив, ако изобщо е критика, е супер конструктивна-казах ти точно какво да направиш, макар че вероятно и ти знаеше много добре

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1163 -: Януари 19, 2019, 11:22:01 am »
Литературни и филмови герои в астрологичен план  :012: Любими герои и вероятни натали или подобно  :012:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1164 -: Януари 19, 2019, 11:30:19 am »
Звучи като тема за докторат. Астрологичният генезис в модните тенденции

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1165 -: Януари 19, 2019, 11:32:14 am »
Звучи като тема за докторат. Астрологичният генезис в модните тенденции
Нали за Пипи Алиса и Вито Корлеоне говори ?  :012:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1166 -: Януари 19, 2019, 11:52:05 am »
Всека форма на изкуство е олицетворение в по-глобален план по някакъв начин на времето и автора си. По-големите планетарни цикли. Трансатурновите планети.
В един по-голям мащаб може да се изследва какъв е бил стилът на музиката, архитектурата, модата, науката, литературата, художественото творчество. Какви стилове са били модерни. И защо точно определени хора са трендсетъри?
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 12:00:25 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1167 -: Януари 19, 2019, 12:19:40 pm »
Партньорска Луна съвпад с Плутона ми?В 5 ти дом,мой.Как му действа,предположения?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1168 -: Януари 19, 2019, 12:25:52 pm »
Може да му действаш терапевтично с някаква форма на арт лечение разбиране или обич Търси и намира разбиране лечение някакво топлина обич

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1169 -: Януари 19, 2019, 02:45:31 pm »
Само с критика не става, обаче. Така е най-лесно и аз го мога, даже по-добре.  :) Имам нещо като идея, но имам нужда от редакция, примерно, да звучи по-добре.
"Класически образи от литературата, киното и театъра събрани заедно, за да покажат колорит и в астрологичен анализ."  :57:
Много е дълго и може би неясно.

Има ограничение бр символи в заглавие на тема, иначе е чудесно :)
вярно е като за докторат