Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277562 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Синастрии
« Отговор #1530 -: Декември 30, 2018, 12:36:49 am »
Аз имам такъв съвпад (Плутон - Венера) с човека, с който споделях последните близо 20 години.
Кармичен и погубващ е този аспект. Въпрос на лично израстване е до къде ще стигнат нещата.
Една "видна" астроложка ми беше казала, че това е съвпад, който ни обещава голяма страст и сексуално привличане и припокриване. Нищо такова. Затова мразя общоприетите формули и клишета.
Имаме и съвпад на негова Луна с моето Слънце - голям праз!

Моето заключение е, че преди да се прави анализ на синастрия и да се вадят заключения, трябва да се видят из основи наталните карти на участниците. И после да се правят изводи кой докъде би стигнал в потенциалното партньорство. Няма как, например, ако по натал си изпечен егоист, изведнъж да се проявиш като вълшебния принц/принцеса в нечий живот. Това просто не може да се случи.
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 01:03:07 am от lina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1531 -: Декември 30, 2018, 12:53:28 am »
Аз имам такъв съвпад (Плутон - Венера) с човека, с който споделях последните близо 20 години.
Кармичен и погубващ е този аспект. Въпрос на лично израстване е до къде ще стигнат нещата.
Една "видна" астроложка ми беше казала, че това е съвпад, който ни обещава голяма страст и сексуално привличане и припокриване. Нищо такова. Затова мразя общоприетите формули и клишета.
Имаме и съвпад на негова Луна с моето Слънце - голям праз!

Моето заключение е, че преди да се прави анализ на синастрия и да се вадят заключения, трябва да се видят из основи наталните карти на участниците. И после да се правят изводи кой докъде би стигнал в потенциалното партньорство. Няма как, например, ако по натал си изпечен егоист, изведнъж да се проявиш като вълшебния принц/принцеса в нечий живот. Това просто не може да се случи.
Извинявай, но отговора ми беше към Evita24, ако има какво да ѝ кажеш се обърни към нея, не към мен. А с твоя голям праз не съм запозната, но 20г не са малко време в днешно време.  Клишетата не са ми присъщи, все пак съм автор на две книги с мое, лично творчество, а не с наизустени и преразказани произведения. Толкоз по въпроса.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Синастрии
« Отговор #1532 -: Декември 30, 2018, 01:02:47 am »
Akruks, нямаше нищо лично към теб. Моите почитания към опита и труда ти.
Аз само споделих моя собствен опит от живота.

П.П. махам цитата на твоя пост от поста си, за да не звучи лично и нападателно. Нямах представа, че това би те обидило.  :08:
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 01:25:08 am от lina »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1533 -: Декември 30, 2018, 10:58:29 am »


Моето заключение е, че преди да се прави анализ на синастрия и да се вадят заключения, трябва да се видят из основи наталните карти на участниците. И после да се правят изводи кой докъде би стигнал в потенциалното партньорство. Няма как, например, ако по натал си изпечен егоист, изведнъж да се проявиш като вълшебния принц/принцеса в нечий живот. Това просто не може да се случи.

Точно така, Лина. Синастрията започва от наталната карта. Ако натива не притежава способността за съвместимост  безпредметно е да се търси потенциал за успешна връзка, както и е редно да се осведоми другия за това. От тук нататък другия има избора, дали да живея с илюзията, че мъжа или жената могат да се променят, да приеме, че ще липсва топлото отношение или да си тръгне.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Синастрии
« Отговор #1534 -: Декември 30, 2018, 02:29:11 pm »
Здравейте,

По празниците си бях в родния град и братовчедка ми, която е първи курс дентална медицина ми спомена, че има интерес към един нейн колега от другата група.
Разбра му часът на раждане и съответно иска да разбере, дали има добра съвместимост между тях.
Пускам им наталните+синастрията.
Много ще Ви бъда благодарна за коментари.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1535 -: Декември 30, 2018, 08:37:05 pm »
Имало ли е контакт, обмен  между "нейния интерес" и нея ? Ако-не, няма и синастрия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Синастрии
« Отговор #1536 -: Декември 30, 2018, 08:48:16 pm »
Моето заключение е, че преди да се прави анализ на синастрия и да се вадят заключения, трябва да се видят из основи наталните карти на участниците. И после да се правят изводи кой докъде би стигнал в потенциалното партньорство. Няма как, например, ако по натал си изпечен егоист, изведнъж да се проявиш като вълшебния принц/принцеса в нечий живот. Това просто не може да се случи.

В основата стои и времето, когато се случват тези оотношения, защото миналото малко или много, с нашите избори, ни изгражда.  :58:
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 09:09:29 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1537 -: Декември 30, 2018, 10:13:45 pm »
Здравейте,

По празниците си бях в родния град и братовчедка ми, която е първи курс дентална медицина ми спомена, че има интерес към един нейн колега от другата група.
Разбра му часът на раждане и съответно иска да разбере, дали има добра съвместимост между тях.
Пускам им наталните+синастрията.
Много ще Ви бъда благодарна за коментари.
Да, има добра съвместимост, но може да има борба за надмощие покрай съвпада на негов марс с нейно Слънце, освен това ще действат по различен начин, а не в унисон, като това включва и секса, покрай квадрата на марсовете им.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Синастрии
« Отговор #1538 -: Декември 31, 2018, 12:07:53 pm »
Да, има добра съвместимост, но може да има борба за надмощие покрай съвпада на негов марс с нейно Слънце, освен това ще действат по различен начин, а не в унисон, като това включва и секса, покрай квадрата на марсовете им.
akruks,
Благодаря ти много!
Аз и казах, че са два силни характера и че тя по-скоро може да му се налага, а на него хич няма да му се харесва. Но това е положението.
Добре е че имат секстил между Меркурий, което и сега си личи че могат да си говорят за всичко.
Тя е изгубила всякаква вяра в приятелите си в момента, тъй като разбра разни неща. Но и казах, да си гледа живота и да не им обръща внимание.
Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Синастрии
« Отговор #1539 -: Януари 11, 2019, 01:24:21 pm »
Здравейте, ще съм благодарна за всеки коментар по тази синастрия. Отношенията ни са повече от странни   :017:. Той е отвън

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Синастрии
« Отговор #1540 -: Януари 20, 2019, 03:26:18 pm »
maimunka365,

Качвам синастрията и през това време си чета книгата на Хули Леонис " Луната нашата истинска същност" и имам една за Синастрия, ама тя по-скоро е за любовта, но ще свърши работа.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1541 -: Януари 22, 2019, 09:11:12 am »
Здравей, може ли да ми кажеш коя е книгата за синастрия?На мен са ми много интересни и искам да чета. Аз имам за Сатурн на Леонис, тази за луната става ли?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Синастрии
« Отговор #1542 -: Януари 22, 2019, 10:03:12 am »
Здравей, може ли да ми кажеш коя е книгата за синастрия?На мен са ми много интересни и искам да чета. Аз имам за Сатурн на Леонис, тази за луната става ли?
skarlet,
Ще я видя, но нека се прибера от работа. Иначе тази за луната е много хубава, поне за начинаещи като мен. На доста неща си отговорих през последните няколко дни, откакто разбрах часът на раждане на свекърва си. Тя е малка книга, ще се опитам скоро да я сканирам, но не обещавам че ще е до края на седмицата, че имам много работа нещо напоследък.
Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1543 -: Януари 22, 2019, 10:11:02 am »
Благодаря, хубав ден 🍀

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Синастрии
« Отговор #1544 -: Януари 25, 2019, 12:24:47 pm »
Благодаря, хубав ден 🍀
skarlet,
Качих книгана на Хули в e-books.
Тази за синастрията е на "Лора Джорди"  смисълът на нашите взаимоотношения.
Приятно четене на Хули.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.