Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021707 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #5550 -: Януари 14, 2017, 09:33:04 am »
Благодаря, delphin. А въпросът е: Да приема ли предложенито за докторантура?
Дали да го приемеш, трябва сама да решиш, но ако гледаме сигнификаторите, между У1 и У9 предстои секстил, така че може да ти е от полза, обаче асцендентът е късен. Интересно, и преди това ли си задавала въпроса или може би вътрешно си решила какво да правиш и няма особено полза от питането.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #5551 -: Януари 14, 2017, 10:00:58 am »
Весо, благодаря за споделеното.

Много се радвам за теб. Повтарям се. Но наистина мисля, че ти си този съфорумец, който постигна много(най-много) за изминалата година. Защото по мое виждане, ти направи нещо трудно и за теб - опълчи се на всичко и всички, за да следваш своята мечта.  :38:
И не, че другите нямат своите постижения. Но в неблагоприятната среда, в която живееш и работиш, твоята душа не позволи да се омърси и не се предаде. Въпреки неодобрението на семейството, въпреки изпитанията в работата, подмолните колежки и т.н.
Браво, Весо.  :38: :58:
Не мисли за несъвършенствата в изпълнението. Това го знаеш ти. Аз усетих вълнението ти и не съм музикант. А това е по-важното.

И много добро впечатление ми прави как говориш за "госпожата". Има в теб едно уважение към жената, която е твоя учителка. А в днешно време отношението към учителите не е ласкаво.

Желая ти успех и вдъхновение. И следвай сърцето си. Ти показа, че човек може да прави това, което желае сърцето и душата му. Въпреки неблагоприятната обстановка около себе си.  :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #5552 -: Януари 14, 2017, 12:53:40 pm »
Благодаря ти много, Емма!  :58: :58: :58:

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Общи хорари
« Отговор #5553 -: Януари 14, 2017, 01:57:16 pm »
Веско покрай тебе вече не искам да се задоволявам с някаква йоника -искам цяло пиано и да се науча да свиря де  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5554 -: Януари 14, 2017, 11:38:04 pm »
Веско, баща ти ще се муси винаги, щот и щом такъв му е нравът. Всеки си има номер, няма да пречим на номерата на хората, циркът е пълен. Ти пък бъди себе си,животът в един момент напредва с времето, когато вече няма родители, ти на себе си дължиш развитие.
« Последна редакция: Януари 14, 2017, 11:40:24 pm от enigma »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Общи хорари
« Отговор #5555 -: Януари 15, 2017, 03:58:18 pm »
дойде време и аз да зачета" учебника по хорарна астрология "на Джон Фроули

и там той пише, че
по 2 дом е адвокат,а съдия по 10 дом ,така ли е  :017:
а 9 дом    ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5556 -: Януари 15, 2017, 04:08:30 pm »
Девети дом по естествена сигнификация има връзка с правото и закона. Също така Юпитер и Везни.

В една книга по класическа астрология четох, че по 10 дом е адвокатът, съдебният защитник, а по 4 дом – съдията и съдебното решение /изходът/. По 7 дом е насрещната страна в съдебното производство. По 2 дом е материалният интерес, ако има такъв.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5557 -: Януари 15, 2017, 04:23:12 pm »
дойде време и аз да зачета" учебника по хорарна астрология "на Джон Фроули

и там той пише, че
по 2 дом е адвокат
мислех, че по 7д на везните, но има логика да е по 2д- нали показва какво влиза и излиза от джоба на кверента  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5558 -: Януари 15, 2017, 09:21:21 pm »
Някой ще ми направи ли хорар? Че ми е нервничко и излизам да се успокоя

Ще ми върнат ли парите? Без да искам направих страшна тъпотия.

21:20 София

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5559 -: Януари 15, 2017, 09:32:01 pm »
Ето Сатенче, заповядай! Ще коментирам по-късно.
« Последна редакция: Януари 15, 2017, 10:05:03 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5560 -: Януари 15, 2017, 09:45:20 pm »
Благодаря Делфи :)
Казаха, че ще оправят нещата, пък да видим.
Само дето ми изправиха косата, толко се нервирах че ме изби на смях  ;D
В другата тема нали писах за един дейтинг сайт, та си платих такса от 400$ без да искам  :D
Тоя стационарен Мерк ще ме подлуди.
Счупих си телефона уж го оправиха, работи един ден и сега нищо не чувам, та като ми звъни някой, само го информирам, че не чувам и затварям. Бях поръчала един блендер, нещо не тръгваше и им звъннах на тия от магазина, че ще го връщам, те ми викат не си сложила каната хубаво, е сложих я и като я вадих трябваше да е със сила и ме изтреска в лицето, та съм с рани по устата и брадата и всякакви ей такива тъпотии тези дни ;D

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Общи хорари
« Отговор #5561 -: Януари 15, 2017, 10:07:28 pm »
Познато ми е туй -в окото на ретро сянката съм. Намъчих се, като сляпо куче на суха нива. З дни преинсталирам различни версии на една програма, че все се оказва стара и недостатъчна, пак връщах днес системата до по -стара с 10 дни дата, че не можах да деинсталирам по никакъв начин едно приложение..Не смея да се обадя на никой за помощ, нищо ,че откак погрознях няма кой да ми бърка в гащите, аз все по навик внимавам ;D  Пък отделно- пълно мозъчно затъмнение -само в сайт за запознанства не съм се регистрирала по грешка, ама може и да съм, пък да не знам ,щото се оказах с рег в бг мама :017:   Днес само в зелка май се регистрирах и от много страдания намерих една промоция два чифта гащи за 5лв -по 2, 50порчето, че се поуспокоих . В ретро темата ли сме  :017:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5562 -: Януари 15, 2017, 10:09:17 pm »
Сатенче, нелепи инциденти те преследват тия дни, много неприятно.  :(

По хорара ти - смятам, че ще ти върнат пари, но дали няма да удържат някаква част... -  Венера и Марс, управители на вторите ви домове ще съвпаднат в 7 дом, но ще са в куинокнс с Юпитер, У7, и в квадрат със Сатурн.
А това, че всичко се е случило внезапно и без да искаш много добре се вижда от Уран опозиция Юпитер и двамата във вторите домове - от едната банкова сметка в другата.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #5563 -: Януари 15, 2017, 10:34:59 pm »
Ма за секунди ми ги прибраха гадините, опитах да прекъсна транзакцията, не успях
За 700 лв да си бях купила мъж  :D
Тия двамата дето си харесах, един австралиец и един сърбин бая солено ми излязоха  :D

Ребека ти нали си с подобна на моята карта, кво искаш, да ти е розово ли ;D
Коя програма те мъчи?

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Общи хорари
« Отговор #5564 -: Януари 15, 2017, 10:41:41 pm »
А ,ти по-отнесена от мен излезе, то за тия пари цял отбор жиголо ще си поръчаш, дет се вика балет Максимус за седмица напред, ако обслужват жени  :017:    което е съмнително ;D    Ин дизайн ме мъчи и то много, ама поне сагата с инсталациите надявам се приключи, че понякога наистина ми се доплаква  :012: