Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114794 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #135 -: Април 22, 2016, 01:04:07 pm »
Ситуацията е следната. Схемата е работеща, ползвала съм я успешно многократно, но ето, че сега ядовете са големи. Пазарувах от онлайн магазин в САЩ. Предплаща се, няма как. Куриерът от САЩ прехвърля пратката на територията на Европа към друга куриерска служба, която прави доставката в склад. От този склад стоката пътува с камиони до България и се разпределя. Т.е. имаме намесени американски куриер, европейски куриер и склад. Куриерът, който извършва маршрута САЩ-Европа, е вписал пратката като доставена, посочва се точен ден и час. От склада обаче твърдят, че доставка при тях няма. Писах на всички по обратния ред да ми дадат документи и имена на приелия пратката. След като се посочва ден и точен до минута час на доставка от първия куриер, трябва да има приемо-предавателен протокол. Всички действат ужасно мудно и ще ми е нужно чудо, за да завърши ситуацията успешно за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #136 -: Април 22, 2016, 01:28:45 pm »
значи следите на доставката се губят в разпределителната- склада, откъдето трябва да тръгне за бг

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #137 -: Април 22, 2016, 01:37:12 pm »
И аз в тях се съмнявам. От управата им ми поискаха документ кой техен служител е приел доставката и за такъв документ се боря сега.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #138 -: Април 22, 2016, 08:59:43 pm »
Много благодаря за бързия отговор акрукс! Ходи до бензиностанцията, отказват му да прегледат камерите, съответно потърси съдействие от полицията, утре следва да има продължение, ще дам ОВ задължително. Никога не съм изживявала загубата на вещи по начин както сега..дано си права и поне нещо се намери :engel016:

ОВ: към момента нищо не е намерено. Полицията води разследване, разпитвали са касиерката, тъй като на камерите е видно как веднага след излизането му, тръгва след него, навежда се и взима "нещо" от земята, за което тя твърди, че не помни.
Възможно ли е при дадения по-скоро положителен отговор от картата да се изчисли времето, за което ще се намерят вещите?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #139 -: Април 22, 2016, 09:17:20 pm »
ОВ: към момента нищо не е намерено. Полицията води разследване, разпитвали са касиерката, тъй като на камерите е видно как веднага след излизането му, тръгва след него, навежда се и взима "нещо" от земята, за което тя твърди, че не помни.
Възможно ли е при дадения по-скоро положителен отговор от картата да се изчисли времето, за което ще се намерят вещите?
По принцип е възможно, но не се наемам да давам точно време.
Луната има над 9гр  до последния си аспект с Меркурий, който е във фиксиран знак и дом, та може и да не стане за 9-10 дни.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #140 -: Април 25, 2016, 04:46:31 pm »
По принцип е възможно, но не се наемам да давам точно време.
Луната има над 9гр  до последния си аспект с Меркурий, който е във фиксиран знак и дом, та може и да не стане за 9-10 дни.
ОВ току що разбрах,че мъжът ми си е получил документите днес, предадени в полицията от "гражданин". Парите ги няма. Нямам идея дали са му дали по-подробна информация. днес стават точно 9 дни. Мисля че разследването не е приключило и си позволих да задам друг въпрос: "Мъжът ми ще получи ли парите си откраднати преди 10-тина дни?"
Акрукс,благодаря ти за многократното и бързо включване както и на останалите, които ми съдействахте в намиране на отговора.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #141 -: Април 25, 2016, 05:08:03 pm »
ОВ току що разбрах,че мъжът ми си е получил документите днес, предадени в полицията от "гражданин". Парите ги няма.
Според мен ще го намери, но не давам гаранция, че парите ще са в него, за документите е по-сигурно.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #142 -: Април 26, 2016, 07:10:00 pm »
Имам нужда от съдействие- изгубих си бележката с ПИН кода на новата карта, а нямам възможност да отида   в раб. време и да си извадя нов.
За втори път ми е, аман от глупости и то когато ми е най-спешно, аз пари намерих, но картата ще ми трябва извън БГ.
 По ретро Мерк таблетът ми отказва втори ден да се свърже с някой нет и даже не мога да си направя карта.
Въпросът е :Ще намеря ли бележката с кода или поне ще си го спомня ли?-18,24 на 25.04.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #143 -: Април 26, 2016, 08:31:10 pm »
Имам нужда от съдействие- изгубих си бележката с ПИН кода на новата карта, а нямам възможност да отида   в раб. време и да си извадя нов.
SIM карта или банкова?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #144 -: Април 26, 2016, 11:06:33 pm »
Банкова е, ето карта.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #145 -: Април 27, 2016, 10:49:59 pm »
Намерена е, тъкмо след работа мислех да ходя да ръчкам банкомата с надеждата да улуча комбинацията, седнах и изтупах всичко от портфейла, скъсах подплатата на преградките и там я открих.
Ще ми смеете, но на работа имам един елек и днес напипах някакъв лист между подплатата и джоба, не знам как е попаднал там, няма нищо скъсано и освен с ножица, не виждам начин  да го извадя .
Та точно това ме накара да разпарчатосам драгия си портфейл и да намеря търсеното.
С пинсета успях да го докопам и никога нямаше да се сетя , че е там, защото се имам уж за подреден човек.
Явно в някакъв разсеян момент съм го прибрала при картата и като съм я вадила и прибирала, съм го избутала съвсем надолу, та само с дисекция го открих. :85:
Сега комбинацията е наизустена и записана на 5 места. :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #146 -: Май 11, 2016, 08:06:14 pm »
Венера у2 в 7д, като 7-ми е производен 4-ти от 4-ти, дома на баща ти, там си го забравила, но е нужно повече време и по-щателно търсене от негова страна, за да го намери. Ще се намери.
ОВ: намери го баща ми, в дома, където той живее сега (гаджето; не са отскоро заедно). Казвам това, защото не беше в дома, където някога сме живеели с него - там предполагах, че е запокитен; Предполагам че може да е важно :)
Благодаря!

Припомням картата за всеки случай, ако на някого му е интересно:
Цитат
Здравейте, днес в 17:52 зададох въпроса "Къде ми е банския?", като се има предвид един спортен бански, който просто не знам къде e!
Подозирам, че дори не е в София, а във Варна, но баща ми също не го е виждал.
« Последна редакция: Май 11, 2016, 08:09:55 pm от Yeah! »
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #147 -: Май 12, 2016, 09:19:29 am »
ОВ: намери го баща ми, в дома, където той живее сега (гаджето; не са отскоро заедно). Казвам това, защото не беше в дома, където някога сме живеели с него - там предполагах, че е запокитен; Предполагам че може да е важно :)
Благодаря!
Благодаря за ОВ!
Като написах дома на баща ти, имах предвид мястото където живее в момента.

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #148 -: Май 14, 2016, 03:02:14 pm »
Здравейте,
Не знам дали тук да пиша.
Става дума за изгубено женско куче. Изгуби се вчера по обяд.
Въпросът ми е къде да го търся (още), ще го намеря ли?
Искрени благодарности на отзовалите се.
  :'(

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #149 -: Май 15, 2016, 04:37:15 pm »
Чета за хорарите. Нищо не бях чела до сега. Видях, че управителя на седми дом е в квадрат със Сатурн, затова преди малко направих нова карта. Пускам я отново.
Ще намеря ли изгубеното куче ми е въпроса. Благодаря много!!!