Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114774 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #180 -: Септември 06, 2016, 07:25:12 pm »
Ясно. Благодаря, акрукс!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #181 -: Септември 20, 2016, 08:30:01 am »
Вчера взех едни документи, в черна торбичка, оставих ги в колата и последно торбичката я видях там. Днес я няма
Въпрос: Къде са документите?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #182 -: Септември 20, 2016, 12:34:01 pm »
Вчера взех едни документи, в черна торбичка, оставих ги в колата и последно торбичката я видях там. Днес я няма
Въпрос: Къде са документите?
Много съм раздвоена по Марс или Плутон да разгледам веща ти. Черната торбичка отива на Плутон. Сигурно вече си огледала добре колата, защото ми се стори, че някое дете ги е пипало последно (или любим мъж, който е ползвал колата) и може да са паднали под някоя седалка. Ако не е така, определено някой ги е пипал, но нещо не ми достига, да предположа, че са откраднати. Виж дали някой не ги е преместил във вас, където обикновено стоят книги, документи. Някъде в гардероб между спалня или кухня, нещо като библиотека.Някъде на тъмно и скрито са.  Склонна съм да мисля, че ще ги намериш.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #183 -: Септември 20, 2016, 12:52:59 pm »
Вчера взех едни документи, в черна торбичка, оставих ги в колата и последно торбичката я видях там. Днес я няма
Въпрос: Къде са документите?
Между някакви книги, вестници или в кухнята, даже може да си ги изхвърлила по невнимание. Луната като сигнификатор на въпроса е в нулев градус - документите са преместени от мястото, където си ги видяла за последно. Двата сигнификатора Плутон и Меркурий са ретроградни и ти би трябвало да ги намериш.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #184 -: Септември 20, 2016, 01:17:33 pm »
Ако гледаме по Плутон са някъде у вас, наистина виж в кофите за боклук, някой да не ги е разчистил, под седалките сигурно си погледнала, провери на тъмните и скришни места, ако колата е в гараж виж да не са паднали там, ако не претършувай в шкафовете и под мебелите. По този Плутон са или на земята или някъде на тъмно.
Ако гледаме Юпитер съвсем някъде си ги замотала или някой друг ги е преместил, но пак трябва да са някъде у вас. Виж чантите и пазарските торби, гардероба.

И в двата варианта ще се покажат.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #185 -: Септември 20, 2016, 02:50:39 pm »
Ау, всички познахте до някаква степен, браво :)
Аз съм ги преместила, машинално, без спомен. Документите са детски. Оставила съм ги върху един шкаф вкъщи, те са паднали заедно с торбичката, отзад, между него и стената. Аз ги намерих, друг път там не е падало нищо, добре че съм с ретро меркурий, та по неведома сила реших да го преместя.

Благодаря ви :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #186 -: Септември 20, 2016, 03:09:23 pm »
Папи, прости за любопитството... Документите имат ли някаква връзка с ред, закони, съд?
Само ми е интересно, не ми е спешно и от значение.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #187 -: Септември 20, 2016, 04:04:53 pm »
Папи, прости за любопитството... Документите имат ли някаква връзка с ред, закони, съд?
Само ми е интересно, не ми е спешно и от значение.

Не, нямат

Забравих да кажа, че шкафът е книжен-тип малка библиотечка, намира се между хола и трапезарията :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #188 -: Септември 20, 2016, 04:50:50 pm »
Папи, картата от днес ли е или от вчера? Датата на хорара е на 19-ти - луната е ъглова. Днешната за същия час е осмодомна луна.
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #189 -: Септември 20, 2016, 04:53:09 pm »
Папи, картата от днес ли е или от вчера? Датата на хорара е на 19-ти - луната е ъглова. Днешната за същия час е осмодомна луна.

Виж кво е да те обичат звезди и хора
И на грешна карта пак ми познават  :D

Карта-вчерашна, събитие-днешно, автор-заплес

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #190 -: Септември 20, 2016, 04:56:58 pm »
на мен на грешни часове на времето в един форум тримата най-мастити астролози ми направиха верен анализ на натала. То това е преднамереното четене - и те искат да познаят, и аз искам да са познали, и така - точните данни стават незначителна подробност.
De omnibus dubitandum est

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #191 -: Септември 20, 2016, 07:05:23 pm »
И аз от заплес го гледах в Зет-а с днешна дата, реших, че щом го е пуснала днес, значи е от днес  :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #192 -: Септември 21, 2016, 09:39:23 am »
Аз реших, че Папи си е направила карта още в деня на изчезването , но я пуска на другия. Хич не съм се и замислила  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #193 -: Септември 21, 2016, 10:55:10 am »
Много внимавах да не сбъркам часа, та недогледах датата. Всъщност разликата м/у двете карти, както и Диана каза, е в луна и локус фортуна. Ако не сте разчитали на тях, е логично да са прилично точни прогнозите, макар и за вчерашна карта. Рядко губя неща, но понякога от много задачи, като им направя списък в главата, ги действам машинално, сигурно и вие сте така

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #194 -: Септември 21, 2016, 12:10:49 pm »
Аз разчитах на Луната, че е нулев градус и оттам извода, че торбичката е преместена оттам, където е видяна за последно.
Трябвало е тази карта да сложиш :)
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 12:26:18 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми