Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114772 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #210 -: Декември 01, 2016, 05:38:33 pm »
666, къде се намери?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #211 -: Декември 01, 2016, 08:54:48 pm »
Да загубиш нещо в дамската си чанта, звучи странно. По-скоро я е забутала там по невнимание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #212 -: Декември 01, 2016, 09:22:08 pm »
Аз се затрудних заради многото врътки с производни домове – въпросът се задава от теб за майка ти, която пък пита за флашката на нейна колежка. Много объркваща схема се получава. Но в крайна сметка въпросът отпада от дневен ред, вещта не е изгубена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #213 -: Декември 01, 2016, 10:39:00 pm »
Сатурн упр.на втори дом за колежката в 12 дом за нея - на скрито място, където не я вижда, но не бих била категорична, ако не беше казала, че се е намерила, защото сатурн често показва увредена вещ или такава, която не се намира.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #214 -: Декември 07, 2016, 02:13:41 pm »
Момичета този мой телефон е ,като прокълнат от както го имам за 4ти път изчезва ,та въпросът ми е ще се намери ли този път , или да го прежаля.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #215 -: Декември 24, 2016, 07:02:57 pm »
Много странно, обаче парата в питката за Бъдни вечер никъде не излезе.  :017: Започнах да се чудя дали майка ми не е забравила да я сложи, дали не я е бутнала някъде другаде или пък по време на ядене баща ми да я е глътнал без да иска, понеже няма зъби (макар че това не ми се вярва). Затова реших да задам хорарен въпрос. Вие как мислите?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #216 -: Декември 25, 2016, 10:09:29 pm »
Аз не разбрах какво точно питаш, Весо...
Според мен или майка ти е забравила да я сложи, или е в парчето за къщата/Богородица, ако оставяте такова.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #217 -: Декември 25, 2016, 10:22:06 pm »
Не е в това парче, понеже от любопитство тя прерови и него.  :-X Та, въпросът ми е, наистина ли може тя да е забравила да я сложи, макар че твърди, че не е и въобще къде се е дянала? По 2 дом ли трябва да се гледа монетата?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #218 -: Декември 26, 2016, 12:14:12 am »
Не е в това парче, понеже от любопитство тя прерови и него.  :-X Та, въпросът ми е, наистина ли може тя да е забравила да я сложи, макар че твърди, че не е и въобще къде се е дянала? По 2 дом ли трябва да се гледа монетата?
Ако монетата е от 1лв, дори и от 50 ст., баща ти преглъщайки я ще се дави най-малко, ако сте заедно, ще сте видели. Ти гълтал ли си едро несдъвкано нещо,  сто процента ще забележите, освен ако той не обича да  лапа тайно баници. Монета от лев е с големина на рАнен малък картоф, би се задушил преди да стигне в стомаха.
По втори, за всички вещи, плюс други правила, луна, венера, ЛФ, виж Алфи Лавоа.
Никак не си пояснил какво питаш в едно изречение, оттам-кои сигнификатори да търсим не е ясно, монетата ли, здраве на баща ти ли, майка ти объркала ли се е....?.Не е грешно да обясняваш ситуацията надълго, но в прав текст хорарът няма заглавие. А сега вече и да питаш е намеса в енергията която е протекла тогава, коагто си се затревожил.
« Последна редакция: Декември 26, 2016, 12:30:39 am от enigma »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #219 -: Декември 26, 2016, 08:12:44 am »
За монетата е въпросът, не за друго. Майка ми казва, че е била от 20 стотинки. Опитва се да ме убеди, че баща ми я е погълнал, но на мен не ми се вярва, макар и той да няма зъби. Накратко, въпросът е: къде е монетата, какво се е случило с нея?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #220 -: Декември 28, 2016, 06:55:13 am »
За монетата е въпросът, не за друго. Майка ми казва, че е била от 20 стотинки. Опитва се да ме убеди, че баща ми я е погълнал, но на мен не ми се вярва, макар и той да няма зъби. Накратко, въпросът е: къде е монетата, какво се е случило с нея?
Макар да няма зъби, като дъвчи с венците, ако има твърдо в храната, венците ще го заболят- казвам го от личен опит, така че няма как да е глътнал монетата- това са все пак 20ст, описани от Слънце У2 в твой 6д. Луната е направила последно съвпад с Юпитер в 4д, Юпитер управлява 6д, който е 3-ти от 4-ти, брат/сестра на баща ти, но като гледам Нептун У12 на К12 за майка ти и Марс У1 за нея отива към съвпад с него, ще се сети какво е станало с монетата, най-вероятно я е измила, преди да я сложи в тестото и е забравила да я сложи, У2 до градус е в секстил с Марс У1 за майка ти.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #221 -: Декември 28, 2016, 08:43:40 am »
Благодаря много, akruks!
А това лош знак ли е всъщност, ако човек забрави да сложи пара в питката за Бъдни вечер (въпреки че май това с питката е езически обичай)?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #222 -: Декември 28, 2016, 09:12:01 pm »
Благодаря много, akruks!
А това лош знак ли е всъщност, ако човек забрави да сложи пара в питката за Бъдни вечер (въпреки че май това с питката е езически обичай)?
Вярата е важна, а не паричката. Тази година купих готова питка с паричка- бяха увили във фолио 5ст. , отначало помислих да не е сребърна  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #223 -: Декември 28, 2016, 09:13:53 pm »
Благодаря ти отново, akruks!  :58:

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #224 -: Януари 28, 2017, 05:50:25 pm »
Къде са слушалките на телефона ?
Досещам се, че най-вероятно съм ги изгубила/забравила във фитнеса и затова пускам и карта с по-важния въпрос - ще ги намеря ли?
« Последна редакция: Февруари 01, 2017, 05:08:59 pm от Aquarius »