Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 116943 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13539
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #225 -: Януари 28, 2017, 08:44:51 pm »
Не е нужно да задаваш отделен въпрос с нова карта дали ще намериш търсеното, логично е човек да търси изгубена вещ с намерението да бъде намерена, иначе за какво ще я търси с хорар?

Както си споменала, възможно е да са във фитнеса слушалките, представени от Меркурий У2 в 6д, свързан с ежедневни грижи за здравето, спа процедури и подобни. Попитай там хигианистката, като почиства може да ги намери.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #226 -: Февруари 01, 2017, 05:12:52 pm »
Къде са слушалките на телефона ?
Досещам се, че най-вероятно съм ги изгубила/забравила във фитнеса и затова пускам и карта с по-важния въпрос - ще ги намеря ли?
ОВ: Да, забравила съм ги във фитнеса и си ги върнах  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #227 -: Февруари 12, 2017, 02:08:26 pm »
Здравейте,
Тази седмица установих, че съм загубила любими мои обеци, лилави, от полимерна глина. Сигурна съм, че съм ги навряла някъде, не са окраднати или загубеи, но знае ли човек.
Та въпросът ми е ще ги намеря ли, и ако може някакви насоки, къде да търся.
Благодаря предварително!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #228 -: Февруари 12, 2017, 02:58:59 pm »
Предметът е по Луна, която е почти на К 4 - вкъщи са.
Нещо , свързано с Дева- бюро, близо до документи или книги, сред някакви дреболии, сувенири, по- скоро в дневна/ хол.Може и в дървен шкаф, чекмедже.
Мисля, че скоро ще излязат.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #229 -: Април 16, 2017, 07:46:06 pm »
Вкъщи ли е черният мрежест чорапогащник ?  :85:
Обещах на близка да й го дам , сега били модерни под скъсани дънки. Имам го от много време, не знам и аз в какъв пристъп на умопомрачение съм го купувала.
Прерових всички места с дрехи, не го открих.
Единствената вероятност е да съм го продала, но нямам спомени.
Трябва да е по Марс и е в 8- ми дом, Луната е в трети съвпад със Сатурн, сигурно съм го пласирала някъде , чудно как не помня.
 Тъкмо днес се смеех на майка ми , че постоянно търси несъществуващи вече дрехи или забравя за наличните.
« Последна редакция: Април 16, 2017, 07:51:22 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #230 -: Април 17, 2017, 01:47:15 pm »
Търсената вещ е по Плутон У2 в 3д.
Луната е имала последен съвпад с Юпитер У3, което ще рече, че последно е бил в ръцете на твоя сестра, съседка, братовчедка, която е забравила да го върне- Нептун е У6 в 6д, производен 4-ти от 3-ти. Преди да извърши Луната съвпад със Сатурн ще квадратира Венера У1, малко ще се озориш докато го намериш или си спомниш къде е.
Щом е по Плутон / аз гледам планетите до Сатурн/ и е в трети дом , със сигурност е продаден преди време. Интересно, че имах и такива дълги чорапи, за тях се сещам къде са, а за него не.
На никого не съм го давала със сигурност, но сетя ли се за подробности, ще дам обратна връзка.
Изобщо не е нещо, за което си струва питането , че и цял хорар, но понеже съм сравнително подреден човек, който много добре знае кое къде му е, ме хвана любопитството . :72:
Благодаря ти!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #231 -: Април 21, 2017, 04:19:37 pm »
Здравейте,
имам нужда от помощ.
Загубена е трудовата книжка на мъжа ми.Аз твърдя, че предишният работодател не му я върна, а той мисли, че е в нас някъде.Прерових цялата къща, но никъде я няма.Започва работа от другият месец, а аз незнам вече къде да я търся.
Въпроса ми е :Къде е трудовата книжка на мъжа ми?
Опитвам се сама да разгледам картата, но....незанам как да започна?Може би мъжа ми е по 7 ми дом и неговата загубена вещ трябва да е по втори от 7ми т.е осми дом. Тоест риби?Правилно ли мисля, че книжката е по 8ми дом на тази карта?

Ka16

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #232 -: Април 21, 2017, 05:05:40 pm »
Да, мъжа ми е ужасно разсеян.Аз съм счетоводител и се занимавам с бумащината в къщи.

Ще проверим пак в документите.
Благодаря за отговора :)

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #233 -: Април 30, 2017, 08:18:33 pm »
Здравейте, моля за помощ по този хорар с въпрос ще се намерят ли едни изгубени от петък документи? Вариантите май са два- или са забутани сред други такива или някой външен човек погрешка ги е взел заедно със своите документи, които получава от нас, което много се надявам да не се е случило и би било доста притеснително. Ще съм много благодарна на коментар за този хорар.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #234 -: Юни 01, 2017, 06:59:23 pm »
Ще се намери ли дневникът?
Изчезна дневникът на колежка, последно е бил при секретарката за писане на свидетелства, а тя има зъб на въпросната колежка. Съмняваме се, че умишлено е скрит.
Днес беше търсен безуспешно, не се откри.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13539
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #235 -: Юни 01, 2017, 09:57:20 pm »
Ще се намери ли дневникът?
Изчезна дневникът на колежка, последно е бил при секретарката за писане на свидетелства, а тя има зъб на въпросната колежка. Съмняваме се, че умишлено е скрит.
Днес беше търсен безуспешно, не се откри.
Последно е бил в ръцете на нейна колежка-приятелка, която го е взела по работа.
Меркурий У2 за колежката ти в неин 1д до АСЦ- това е нейното лично пространство, Луната У3 за нея в сходящ тригон с Меркурий У2- ще се намери

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #236 -: Юни 02, 2017, 04:35:05 pm »
Ще се намери ли дневникът?
Изчезна дневникът на колежка, последно е бил при секретарката за писане на свидетелства, а тя има зъб на въпросната колежка. Съмняваме се, че умишлено е скрит.
Днес беше търсен безуспешно, не се откри.
Намери се, забутан в кухненски шкаф в столовата, грабнат по невнимание от чистача, заедно с папки с отчети и фактури за храната.
Там е последното място, за което може да си помисли човек, но търсенето беше сериозно.
Този човек за втори път ни изправя на нокти със своето невнимание.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13539
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #237 -: Юни 02, 2017, 05:10:41 pm »
Намери се, забутан в кухненски шкаф в столовата, грабнат по невнимание от чистача, заедно с папки с отчети и фактури за храната.
Там е последното място, за което може да си помисли човек, но търсенето беше сериозно.
Този човек за втори път ни изправя на нокти със своето невнимание.
Меркурий в телец- кухненски шкаф  :012:
последно Луната е имала съвпад с Марс У7 във 2д- бил е в мъжка ръка, но понеже  Марс е У7, У11 за твоята колежка, затова написах, че е нейна колежка-приятелка  :012:

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #238 -: Юли 29, 2017, 09:10:50 pm »
Здравейте!
Къде да търся загубените слън4еви о4ила?
Не мога да си намеря тъпите слън4еви о4ила за пореден път - розова рамка с огледални стъкла.Ще съм Ви благодарна ако някой може да погледне хорара и да ме насо4и къде да търся  :72:  .От няколко седмици не ги намирам  :91: Кифленска работа,ама ...... :85:
« Последна редакция: Юли 30, 2017, 10:42:27 am от nevvy »

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #239 -: Август 30, 2017, 04:08:21 pm »
Здравейте, много ви моля помагайте. Синът ми трябваше да тръгне с кола на 1.09 от Англия за БГ..., но си загубил портмонето с шоф. книжка , а той е обвързан със срокове., навярно правенето на нова ще коства време, с което той не разполага.  Ще успее ли да намери документите и да пътува? Ако можете дайте насоки къде да търси. Безкрайно благодаря :(