Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 115075 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #330 -: Юли 04, 2018, 06:15:11 pm »
Мерси не мога да пиша от притеснение знаех че поемам риск и сега всички ще ме назидават

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #331 -: Юли 04, 2018, 06:19:14 pm »
Затова стоя далеч от разни продавалници. Да се продаде изгодно неподходяща покупка.
За покупка на техника от OLX е доста рисковано, това не е чифт пантофи.
Ако разгледаме Сатурн като у2 /по Плацидус/, той е ретрограден и е в знака на твоето падение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #332 -: Юли 04, 2018, 06:27:35 pm »
Затова стоя далеч от разни продавалници. Да се продаде изгодно неподходяща покупка.
За покупка на техника от OLX е доста рисковано, това не е чифт пантофи.
Ако разгледаме Сатурн като у2 /по Плацидус/, той е ретрограден и е в знака на твоето падение.
[/size]Покупката не харесва Ребека. ;)
Обаче тя е харесала Марс.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #333 -: Юли 04, 2018, 06:29:49 pm »
Лили, дадох почти два пъти повече пари ,отколкото ако е от д.р място с надеждата, че продуктът е от Англия произведен и качествен.Рискувах в желанието за по-добър продукт, иначе можеше по-евтини с гаранция.. Сега ми писа по вайбър по-любезно като каза че е втора смяна на работа Всичко щяло да бъде наред ама това аз до утре няма да мога да го разбера защото машините са с консумативи които още нямам.Трябва да се успокоя че мога да направя някоя беля от стрес

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #334 -: Юли 04, 2018, 06:30:56 pm »
Троновият Сатурн показва ,че Ребека е дала прекалено много пари за нещо старо,или употребявано.Марс във водолей.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #335 -: Юли 04, 2018, 06:32:16 pm »
Честно вече само се моля да работят нещата а това че си е сложил голяма надценка ще го забравя

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #336 -: Юли 04, 2018, 06:36:02 pm »
Ама ти от самото начало си с лузърска нагласа – задаваш въпрос за новопридобита вещ в тема за изгубени такива.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #337 -: Юли 04, 2018, 06:39:37 pm »
Лили бях в голям стрес да търся тема трябва да се успокоя защото не мога да опиша стреса под който съм напоследък и сега ескалира

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #338 -: Юли 04, 2018, 07:01:58 pm »
В случая Луна без курс да не би пък да означава, че излишно се притесняваш?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #339 -: Юли 04, 2018, 07:38:24 pm »
Измамена ли съм направих голяма покупка чрез олх техника не знам дали работи продавачът не отговаря Не съм на себе си от ужас помощ
при всички случаи си измамена по някакъв начин, Луната в Риби на Иц извършила съвпад с Нептун У4, а 4д е твоя край, Луната е без курс, свършен факт. Копирна техника ли е или нещо, което има връзка с фотографията, заради Нептун в 3д? Предметът е употребяван и стар, дано поне да работи, а с продавача ще имаш пререкания. АСЦ е ранен, не са ти ясни всички неща опколо въпроса. Ако е с наложен платеж, може да откажеш поръчката и да не заплатиш. Независимо дали до офиса или на адрес ще я получиш, имаш правото да я провериш и изпробваш.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #340 -: Юли 04, 2018, 07:57:27 pm »
В случая Луна без курс да не би пък да означава, че излишно се притесняваш?
Дано да е това, в общи линии се чувствам сама почти без подкрепа и с много упреци и ако съм прецакана, пак ще клатят глави в упрек .Дано всичко е ок, благодаря ви че бяхте отзивчиви,така малко се върнах на себе с, а не бях .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #341 -: Юли 04, 2018, 08:08:08 pm »
Акрукс всичко изглежда ново има връзка с Нептун Те са няколко машинки и по кабели гуми мирис си личи че са нови  :017: До утре времето ще се точи мъчително Човекът е прекупвач ясно е че ще си сложи надценка за да спечели това не ми е проблем утре ще ви кажа

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #342 -: Юли 04, 2018, 08:12:27 pm »
Ребека, а как се извърши плащането? Ако е с Пейпал, има възможност да се оплачеш за неполучена пратка и да ти върнат парите.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #343 -: Юли 04, 2018, 09:15:52 pm »
Аз го платих с наложен платеж ,но това е сложно оборудване не може лесно и веднага да разбереш дали е ок, затова опцията преглед и тест не работи .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #344 -: Юли 04, 2018, 09:20:11 pm »
Сафо, благодаря ти много за надеждата която ми даде по-рано, помогна ми да се поуспокоя. Свръх опънато нервно напрежение изпитвам, рядко съм била толкова зле и си казва думата-давам фира емоционално, понякога ..Ставам ,падам ,като в боксов мач съм нокдаун след нокдаун  :)