Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114874 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #345 -: Юли 04, 2018, 10:02:03 pm »
Аз го платих с наложен платеж ,но това е сложно оборудване не може лесно и веднага да разбереш дали е ок, затова опцията преглед и тест не работи .
Наложеният платеж не се ли плаща едва, когато пратката пристигне? При всички случаи, ако не потърсиш пратката в определен срок, ще бъде върната на подателя за негова сметка.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #346 -: Юли 04, 2018, 10:57:16 pm »
Аз получих пратката, но нямаше как да я тествам, поради две обстоятелства- едното е, че ангажирах човек за пренасяне от офиса защото тежи, и не мога сама та той бързаше,нервничеше и бяха объркали и офиса на пратката, та обиколих.. отделно технически бе невъзможно тестването ,поради важен специфичен консуматив ,който продавачът е пропуснал да сложи и трето- да ,теоретично би могло, трудно да се тества в еконт, но почти само като теоретична възможност.Обадих се да питам дали може да спрат изплащането на парите ,защото знам че ги изплащат след 2-3 дни,ама.. Абе парите не са болка за умиране ,но стресът ми е голям и може да ми викате вече лудото Ленче  ..

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #347 -: Юли 05, 2018, 12:56:36 am »
За мен картата е нерадикална заради Луната и АЦ, показва страха и съмненията за  извършена измама чрез положението на Юпитер в 12 и Луна в 4 дом.
Мисля, че всичко ще е наред, все пак У2,3 е тронов Сатурн.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #348 -: Юли 05, 2018, 08:43:48 am »
Свръх опънато нервно напрежение изпитвам, рядко съм била толкова зле и си казва думата-давам фира емоционално, понякога ..Ставам ,падам ,като в боксов мач съм нокдаун след нокдаун  :)

От квадрата на тр Сатурн към Меркурий е. Той в трети дом ли ти се мотае? Къде е прогресивната Луна, във Водолей ли?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #349 -: Юли 05, 2018, 09:49:28 am »
Сатурн към Меркурий, Сатурн във 2ри ще се връща в 1ви май.. пак вече се обърках.. стационарно ретро Марс ву пр Луна , ретро тр Юпитер в 12 дом съвпад луна, сигурно още има ,ама въобще не ги гледам щото не ми помага особено .Изморена съм емоционално, а не мога да се отпусна да почина, дори комбинация от мелатонин, валериана с лавандула и червено вино не могат да успокоят вътр. психически диалог и не мога да спя, дано изляза сравнително здрава от тази ситуация, щото се усещам на предел.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #350 -: Юли 05, 2018, 02:19:27 pm »
Изморена съм емоционално, а не мога да се отпусна да почина, дори комбинация от мелатонин, валериана с лавандула и червено вино не могат да успокоят вътр. психически диалог и не мога да спя, дано изляза сравнително здрава от тази ситуация, щото се усещам на предел.

Бека, какви са тия вътрешни диалози, какво те измъчва чак толкова?

Те повечето от гузна съвест не се мъчат, а твоята болка каква е?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #351 -: Юли 05, 2018, 03:37:05 pm »
Единият продукт даде дефект и въобще не успях да стигна до тестването на по-важната част. От сутринта до сега нерви, измъчена комуникация, ще видим какво ще стане.Пратих обратно за моя сметка да го види въпросният тип Оттук нататък ,най много да не го върне или да ми го прати пак така -гаранция нямам Доста дълго се покриваше не ми се занимава с глупости- сплашвания ,бой, надявам се да стане полу нормално. А останалата пратка няма как да я тествам

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #352 -: Юли 05, 2018, 04:16:37 pm »
От сутринта до сега нерви, измъчена комуникация, ще видим какво ще стане.

Точна опозиция на Меркурий и Марс днес, гнусен аспект.
А при мен стана лек взрив в жилището. Много се стресирах.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #353 -: Юли 05, 2018, 05:41:30 pm »
Лили купи си преобразовател за ток предпазва от токови удари, в къщата, в която работех бях с два трансформатора от който се преобразува тока защото имаше риск да изгорят доста неща . Пак ще правиш ремонт добре че не си била там все пак

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #354 -: Юли 05, 2018, 07:28:17 pm »
Ще помисля за  преобразовател и ще питам някой майстор.
Това е контактът, където преди включвах ютия. Добре, че сега стаята не се използва и там не включвам никакви уреди. С включен електроуред в контакта щеше да стане много по-голяма бела при късо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #355 -: Юли 05, 2018, 08:04:34 pm »
Трябва да се разбере дали е инсталацията или конкретният контакт ,ако е тя има риск и за в бъдеще за уредите ,но ако е контактта трябва хубаво да му се видят жичките към стената и да се сменят ,щото това вече си е потенциален убиец Аз имах разхлабен откъм стената контакт, всеки път хвърляше искри ,затова се хваща щепсела внимателно а не се дърпа кабела. Мен доста ток ме е удрял леко и ежедневно  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #356 -: Юли 06, 2018, 07:59:40 pm »
Не знам дали някъде се вижда астрологично в хорара ,но едвам държа торбата с марс, плутон и сатурн вързани. С много озъптяване,успявам, да укротя атаката и директната заплаха от моя стран. Марса ми едвам го вързвам и въобще не го интересува, че този може да не е съвсем измамник .Задействах Плутон и издирих данни и родното място на човека те там се познават всички, а години наред съм работила с хора от там дори съм кръстена от местна жена в тамошна родопска църква .Та реших да действам в посока общи познати, но понеже отново Марса ми пожела мъст и заплахи бях озаптена да изчакам развитието и при неблагоприятен развой да задействам плана си.. В мен живее един първичен Марс, който иска да се бие и хич не му се чака  ;D Въобще много льохманска комбинация от луд Марс и рибешка наивност  :012: туй не знам ква карма изплащам от преди.. да живеят в мен тез непоносими несъвместими джекил и хайд  :012: И все пак да пусна ли кучетата или още да.. блъфирам 

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #357 -: Юли 06, 2018, 09:16:03 pm »
Е, просто няма такава гадна седмица!
За капак, кучето ни избяга от двора. Започнало да гърми и се отскубнал от каишката си.
Моля ви, кажете си мнението.
Аз виждам У6 Сатурн квадратура с У12 луна.
Май, май няма скоро да се върне...  ???
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #358 -: Юли 06, 2018, 09:41:58 pm »
Е, просто няма такава гадна седмица!
За капак, кучето ни избяга от двора. Започнало да гърми и се отскубнал от каишката си.
Моля ви, кажете си мнението.
Аз виждам У6 Сатурн квадратура с У12 луна.
Май, май няма скоро да се върне...  ???

абе, със сигурност писането помага, нещо като психотерапия, тъй че следвай го :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #359 -: Юли 06, 2018, 09:47:44 pm »
Не знам дали някъде се вижда астрологично в хорара ,но едвам държа торбата с марс, плутон и сатурн вързани. С много озъптяване,успявам, да укротя атаката и директната заплаха от моя стран. Марса ми едвам го вързвам и въобще не го интересува, че този може да не е съвсем измамник .Задействах Плутон и издирих данни и родното място на човека те там се познават всички, а години наред съм работила с хора от там дори съм кръстена от местна жена в тамошна родопска църква .Та реших да действам в посока общи познати, но понеже отново Марса ми пожела мъст и заплахи бях озаптена да изчакам развитието и при неблагоприятен развой да задействам плана си.. В мен живее един първичен Марс, който иска да се бие и хич не му се чака  ;D Въобще много льохманска комбинация от луд Марс и рибешка наивност  :012: туй не знам ква карма изплащам от преди.. да живеят в мен тез непоносими несъвместими джекил и хайд  :012: И все пак да пусна ли кучетата или още да.. блъфирам
Само 2 дни са минали от хорара(въпроса),изчакай още 6 дни.Марс ще се върне секстил с ац.,Луната ще смени знак,юпитер ще тръгне директен и ще знаеш какво да правиш.