Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114915 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #360 -: Юли 06, 2018, 10:39:12 pm »
Не мисля че бих могла да чакам още 6 дни в невидение -толкова дълго е очевадно разтакаване,най-късният срок е до понеделник включително, с оглед почивни дни .От там нататък е ясно крещащо  и неизбежно за силово налагане -няма 6 дни това не е филоcфска беседа !

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #361 -: Юли 07, 2018, 03:50:39 am »
Наложеният платеж не се ли плаща едва, когато пратката пристигне? При всички случаи, ако не потърсиш пратката в определен срок, ще бъде върната на подателя за негова сметка.
Ами, няма такова нещо- стои си в офиса на Еконт и след една седмица престой започва да се таксува по 5лв на ден. Зимата един издател нали ми прати сборник, в който съм включена, с наложен платеж за изпращането до офис-4лв, а аз не бях тук , бях го предупредила, че няма да ме има по това време и да ми го прати следващия месец, но не би... едва успях да навия една комшийка да отиде и ми прибере книгата навреме, на другия ден щеше да започне отброяването по петарка дневно  :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #362 -: Юли 07, 2018, 04:05:02 am »
Не знам дали някъде се вижда астрологично в хорара ,но едвам държа торбата с марс, плутон и сатурн вързани. С много озъптяване,успявам, да укротя атаката и директната заплаха от моя стран. Марса ми едвам го вързвам и въобще не го интересува, че този може да не е съвсем измамник .Задействах Плутон и издирих данни и родното място на човека те там се познават всички, а години наред съм работила с хора от там дори съм кръстена от местна жена в тамошна родопска църква.
 В мен живее един първичен Марс, който иска да се бие и хич не му се чака  ;D Въобще много льохманска комбинация от луд Марс и рибешка наивност  :012: туй не знам ква карма изплащам от преди.. да живеят в мен тез непоносими несъвместими джекил и хайд  :012: И все пак да пусна ли кучетата или още да.. блъфирам
Комбинирайте се с Лила- тя е със Слънце в екзалтация, но с рибешки Марс.  ;D
По хорара си представена от ретро Юпитер в 12д, в марсов знак, Луната е извършила хармоничен аспект с него, така че не е фатално психичното напрежение, което те мъчи, а такова има- У6 в 3д на острещната страна е квадратирала твоя У1, а Мерка предстои да го квадратира. Ще си душиш аромата на новите кабели и береш дребни ядове  ;D ;D ;D
Отмъщението не връща загубеното! - това ти го казва един Марс в скорпион, който от личен опит стигна до това заключение, тъй че не се хаби... Платила си лептата, за в бъдеще да ти стовари Уран някоя благинка, в придодата има равновесие- тук си дала, ще дойде нещо от друго място да запълни празното.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #363 -: Юли 07, 2018, 04:14:18 am »
Само 2 дни са минали от хорара(въпроса),изчакай още 6 дни.Марс ще се върне секстил с ац.,Луната ще смени знак,юпитер ще тръгне директен и ще знаеш какво да правиш.
Сафо, при хорарите се гледа каквото се гледа, докато Луната излезе от знака, в който се намира по време на задаване на въпроса. След като влезе в нов знак, вече няма отношение по въпроса, чийто основен сигнификатор е!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #364 -: Юли 07, 2018, 04:18:55 am »
Е, просто няма такава гадна седмица!
За капак, кучето ни избяга от двора. Започнало да гърми и се отскубнал от каишката си.
Моля ви, кажете си мнението.
Аз виждам У6 Сатурн квадратура с У12 луна.
Май, май няма скоро да се върне...  ???
Луната е твой у12, а Кучето – Сатурн у1 е в негов 12д, покрило се е добре.
Все някога ще се върне у вас- в сходящ съвпад е с Плутон У4 - твоя дом

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #365 -: Юли 07, 2018, 08:14:06 am »
Луната е твой у12, а Кучето – Сатурн у1 е в негов 12д, покрило се е добре.
Все някога ще се върне у вас- в сходящ съвпад е с Плутон У4 - твоя дом
Отново ти благодаря, akruks! Изтеглих си книга на руски за хорарната и ще яцчета: къде мога,къде не.
Бяга за първи път, а си е голям и лош, нали е куче-пазач.
Дай боже скоро да се върне, че са увиснали носовете на всички след случките в къщи..
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #366 -: Юли 07, 2018, 09:46:23 am »
Сафо, при хорарите се гледа каквото се гледа, докато Луната излезе от знака, в който се намира по време на задаване на въпроса. След като влезе в нов знак, вече няма отношение по въпроса, чийто основен сигнификатор е!
Да,след 8* напуска знака.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #367 -: Юли 07, 2018, 11:22:55 am »
Комбинирайте се с Лила- тя е със Слънце в екзалтация, но с рибешки Марс.  ;D

Въх, ожениха ни!  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #368 -: Юли 07, 2018, 11:30:27 am »
Аа няма да стани -аз ши мра  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #369 -: Юли 07, 2018, 12:21:26 pm »
Аа няма да стани -аз ши мра  :012:
[/size]Коги?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #370 -: Юли 07, 2018, 12:24:29 pm »
Като гледам -всеки момент

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #371 -: Юли 07, 2018, 12:31:01 pm »
Аа няма да стани -аз ши мра  :012:

С кой от никовете?  :012:

Кой печели битката за душата ти - сивите или зелените?  :d030:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #372 -: Юли 07, 2018, 12:38:03 pm »
Ами, няма такова нещо- стои си в офиса на Еконт и след една седмица престой започва да се таксува по 5лв на ден. Зимата един издател нали ми прати сборник, в който съм включена, с наложен платеж за изпращането до офис-4лв, а аз не бях тук , бях го предупредила, че няма да ме има по това време и да ми го прати следващия месец, но не би... едва успях да навия една комшийка да отиде и ми прибере книгата навреме, на другия ден щеше да започне отброяването по петарка дневно  :o
Няма никой, който да те задължи да вземеш пратка и да й плащаш таксата престой, освен съвестта и отговорността.
Изпращачът си я прибира за негова сметка, хубавото е, че не във всички офиси начисляват такса- ако познаваш служителя, може и месец да стои безплатно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #373 -: Юли 07, 2018, 01:04:23 pm »
С кой от никовете?  :012:

Кой печели битката за душата ти - сивите или зелените?  :d030:
Лила-во червените  :012: Като каза сивите жената на Макрон президента е сив -а почти не прилича на човек или е хибридна раса

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #374 -: Юли 07, 2018, 03:45:57 pm »
Имам развитие по темата -човекът ми писа, че понеделник ми праща нов принтер -сменя го .Казва, че го е пробвал няколко пъти и е работил предният и мисли, че е токов удар.