Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 167901 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #690 -: Август 31, 2018, 04:04:53 pm »
Здравейте. Моля ви да коментари по моята карта за дете ?! Март месец забременях и април се останови мисед аборт. :(
Мимс, използвай astro.com да създаваш карти, по подредени са и имат опции за прогностика и други. Качвам ти картата с прогресии и дирекции.
Не мога да бъда категорична по този въпрос, но мисля, че имаш шанс за 2019та. Първо мисля, че трябва да мине квадрата на прогресивна Луна с нат. Плутон. Декември месец ще имаш Новолуние в 11 дом, което подкрепя въпросите за дете. Тогава също и Юпитер У11 ще мине през Луната ти на К11. В годишния ти хороскоп за 2019та също има индикации. Успех и не го мисли много, много. :)
« Последна редакция: Август 31, 2018, 04:06:31 pm от Radost »

Kafffi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #691 -: Ноември 26, 2018, 09:29:42 am »
Здравейте! Моля, някой да коментира моята карта  :17: Октомври/Ноември правихме ин витро-неуспешно. Гласим се за следващо през 2019...Та има ли някаква вероятност за успех?
Благодаря предварително на отзовалите се!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #692 -: Януари 04, 2019, 12:01:41 pm »
Здравейте! Моля, някой да коментира моята карта  :17: Октомври/Ноември правихме ин витро-неуспешно. Гласим се за следващо през 2019...Та има ли някаква вероятност за успех?
Благодаря предварително на отзовалите се!
Да, има вероятност, но нека е от пролетта нататък.

Kafffi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #693 -: Януари 22, 2019, 11:42:57 am »
Да, има вероятност, но нека е от пролетта нататък.

Благодаря ти! Отговорът ти ми дава искрица надежда, тъй като по солар виждам само раздели и разочарования

Bubeto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #694 -: Февруари 04, 2019, 10:48:16 am »
Добър ден!
От доста време чета форума,но чак сега се осмелих да пиша.
Както всички в темата и аз си имам болка....голяма.
Детенце! Имам една бременност,завършила с раждане в 6 месец,но без оцеляване...
Случи се преди 13 години.
Най-сърдечно моля за Вашите коментари.
Благодаря и хубав ден на всички!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #695 -: Февруари 04, 2019, 08:39:49 pm »
Добър ден!
От доста време чета форума,но чак сега се осмелих да пиша.
Както всички в темата и аз си имам болка....голяма.
Детенце! Имам една бременност,завършила с раждане в 6 месец,но без оцеляване...
Случи се преди 13 години.
Най-сърдечно моля за Вашите коментари.
Благодаря и хубав ден на всички!
Преди 13 г Сатурн беше в Лъв, доколкото помня, че пиша от телефона и няма как да погледна, а това означава, че е от 5дом на децата е задействал наталния квадрат Сатурн-Луна/Уран-Слънце-Юпитер. Сега нещата са различни по транзити. Отминалото наскоро лунно затъмнение в Лъв от 4дом е активирало натален Марс У1,8 с опозиция и са изплували от миналото събития на тази тема. Новолунието тази вечер също ще задвижи големия ти квадрат и ще активира делата по домовете, управлявани от участващите планети- квадратите означават действие, а 11 дом, където попада, сбъдва мечтите.
« Последна редакция: Февруари 04, 2019, 08:43:07 pm от akruks »

Bubeto

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #696 -: Февруари 05, 2019, 10:10:10 am »
Преди 13 г Сатурн беше в Лъв, доколкото помня, че пиша от телефона и няма как да погледна, а това означава, че е от 5дом на децата е задействал наталния квадрат Сатурн-Луна/Уран-Слънце-Юпитер. Сега нещата са различни по транзити. Отминалото наскоро лунно затъмнение в Лъв от 4дом е активирало натален Марс У1,8 с опозиция и са изплували от миналото събития на тази тема. Новолунието тази вечер също ще задвижи големия ти квадрат и ще активира делата по домовете, управлявани от участващите планети- квадратите означават действие, а 11 дом, където попада, сбъдва мечтите.

Много благодаря! :-*
Това  е последния влак за болката ми...
Дано да го хвана!  ;)

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #697 -: Март 09, 2019, 08:59:59 am »
Здравейте момичета,

Моля да погледнете и да кажете дали тази година е благоприятна за бебеправене, досега няма успешен опит, а изминалата 2018 беше най-най трудната за мен във всяко отношение.

Благодаря ви сърдечно!

« Последна редакция: Май 03, 2019, 09:20:33 am от Lili_Vanili »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #698 -: Март 09, 2019, 07:29:00 pm »
Може да забременееш края на лятото Септември , Сатурн е управител 5 ти , ще се върне в наталната си позиция, ще стискам палци да стане. В Сатурнов възврат , Сатурн ще отсъди тогава ...

Имаш СЛВ едва ли ще останеш без деца , не бих се притеснявал на твое място
« Последна редакция: Март 09, 2019, 07:35:22 pm от greg07 »

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #699 -: Март 09, 2019, 09:30:45 pm »
greg07 ах, че ме зарадва ! 🙏🏻 А какво значи СЛВ ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #700 -: Март 09, 2019, 09:48:15 pm »
А какво значи СЛВ ?
Северен Лунен Възел, намира се в дом 5-ти, свързван с децата, най-вече първото, а транзитен Уран, който е управител на споменатия дом, е в хармонична връзка с възела. Но трябва да са налице и други благоприятни показатели, които в тази карта отсъстват, при условие, че е точен часът на раждане. Вероятно имаш проблем със зачеването, двата управителя на 5дом в опозиция с Марс У8, който не се чувства добре в знака Рак

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #701 -: Март 10, 2019, 08:48:08 am »
Нямам аборт и това ли ме чака :o , Марс ли ги прави тея работи?  :91:
 но от миналата година нямам работа, поради проблеми със здравето ( дискови протрузии), които досега си ги влачих, но изведнъж нещата рязко загрубяха и бях принудена да си остана вкъщи, и беше като цяло кошмарна година , изведнъж всичко отиде в зоната на здрача.

Качих новата карта, надявам се 2019 да е по-благосклонна.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #702 -: Март 10, 2019, 02:28:44 pm »
Нямам аборт и това ли ме чака :o , Марс ли ги прави тея работи? 
Сигурно е имала предвид транзитен Уран У5, който дълго време е бил около К8, но тя да си каже...
Годината след рождения ти ден ще е благоприятна, що се отнася до кариерата, след началото на юли ще имаш нова работа

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #703 -: Март 12, 2019, 12:16:44 pm »

Lili_Vanili,
Сигнификаторите за деца в картата ви са : Сатурн, Юпитер, Венера, Луна и Меркурий. Най-силно поставени са Сатурн и Меркурий. Сатурн е ретрограден и може да даде забавяне по темите за деца или да изисква някакви усилия, за да има бременност.В период на Меркурий/Венера сте, а те имат отношение при вас към темата деца. По дирекция Меркурий е сходящ съвпад с Марс, което може да се тълкува или като фал-старт, временен престой в болница, но и като активност. Дирекционен Юпитер е опозиция Сатурн, а те по натал са в куинконкс, това не е много обещаващо като подходящо време, дирекционен К6 е квадрат с Меркурий. Марс управлява дирекционния АСЦ и неговата терма и чак месец октомври влиза в градуса на Луната.Прогресивна Луна прави тригон  със Сатурн месец юли. Първа четвърт( родена сте на такава лунна фаза) е в 1-ви дом и квадрат Сатурн, тригон Юпитер, може би тогава ще има възможност. Но по-голяма вероятност има другата година. Успех ! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #704 -: Март 12, 2019, 06:14:26 pm »
Благодаря ви akruks & Рени : ))
Надявах се една бременност да осветли нещата, но явно ще почакам още в тъмното. Не разбирам къде е урока, но явно е в търпението : )))
« Последна редакция: Март 13, 2019, 09:02:33 am от Lili_Vanili »