Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 755870 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4245 -: Август 30, 2018, 11:45:14 am »
Любовта не се казва, а се доказва  :)
Навремето даваха интервю с добре сложен младеж, не беше кой знае какъв красавец, но заработвал като жиголо, за да си подпомага следването в СУ. Каза, че не се срамувал от това, което върши, защото доставял радост на самотните жени. Имало сред тях такива, които не искали секс, а само да ги прегърне и да си поговорят. И накрая каза нещо, което съм запомнила- мъжете, които нямат финанси, за да подсигурят семейството си и да предприемат стъпка към нов живот с друга жена, използват думите "обичам те" , че при всички случаи мъжете си плащат- с пари, подаръци или с добро отношение и приказки за любов.

По картата ти, ако приемем Луната за втори твой сигнификатор, тя е в разходящ хармоничен аспект с Меркурий У3 в 5д за него- говорил ти е за любов. Но Луната при него управлява 4д и се намира в негов 1-ви, Меркурий освен 3-ти , управлява негов 6-ти, така че докато на теб говори за любов, в същото време е загрижен за дома и семейството, полага грижи за тях, включително и за дете/деца, които също са по 5д.
Това е още по-объркващо :) Благодаря... За семейството му ми е ясно... за себе си не мога да разбера просто

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4246 -: Септември 01, 2018, 03:08:42 pm »
Здравейте!
Един въпрос и от мен
Ще възобновя ли отношенията си с Х
Няма сходящ аспект в рамките на знака .В момента се е покрил,както и показва неговият управител в негов 12 дом.Няма да стане според мен ,но ще се радвам да чуя и странично мнение
Последният аспект на Луната е тригон с Марс,нищо не ми говори ,може да остана удовлетворена от крайния резултат :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4247 -: Септември 01, 2018, 07:33:02 pm »
Здравейте!
Един въпрос и от мен
Ще възобновя ли отношенията си с Х
Няма сходящ аспект в рамките на знака .
Кое няма сходящ аспект в рамките на знака? Луната има и рзаходящи, и сходящи аспекти, докато е в знака Телец.
Последен аспект с Марс У3, У8 за Х- може да те потърси за секс, ако това те удовлетворява...

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4248 -: Септември 01, 2018, 08:15:55 pm »
Кое няма сходящ аспект в рамките на знака? Луната има и рзаходящи, и сходящи аспекти, докато е в знака Телец.
Последен аспект с Марс У3, У8 за Х- може да те потърси за секс, ако това те удовлетворява...
Akruks,благодаря ти много за отделеното време и внимание.
Имах в предвид ,че Меркурий,негов управител няма сходящ аспект с Юпитер и Нептун,които са мои управители
Да вметна ,че такова търсене не ме удовлетворява

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4249 -: Септември 01, 2018, 08:40:17 pm »
Имах в предвид ,че Меркурий,негов управител няма сходящ аспект с Юпитер и Нептун,които са мои управители
Луната ще пренесе светлина между тях, като аспектира всеки отделно

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4250 -: Септември 03, 2018, 10:25:55 am »
Здравейте, надявам се този път въпроса ми да е поставен ясно и картата да е добре направена. Въпросът ми е дали отношенията ни имат бъдеще. Сега е сякаш невъзможно в текущата ситуация, но се надявам на чудо :)

Давам ОВ - разделихме се по мое желание, макар че може би се почувствах принудена, понеже той явно няма желание да промени нищо. Благодаря много за отговорите - определено бяха доста точни  :58:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #4251 -: Септември 03, 2018, 06:08:42 pm »
Линдзи, не мисля, че отношенията ви вървят към стабилни, дълготрайни, хармонични, тъй като между управителите ви (твоя Венера и негов Марс) предстои квадратура. Към момента на задаване на въпроса ти изглежда, че мъжът наистина се стреми към сериозни отношения - представен е от екзалтиран Марс в Козирог. Но Марс е на път да смени знака и да премине във Водолей, където ще завърши квадратура с Уран в неговия 1-ви дом. Сякаш сериозността му няма да трае достатъчно дълго (бързо сменя настроения, желания, цели). Следващият аспект на Луната в хорара (на DC - потвърждавайки естеството на въпроса ти) е опозиция с твоя управител, а последният - квадратура с неговия управител. Не ми изглежда да останеш доволна от развитието на отношенията ви. Хубавата новина е, че твоят управител в хорара е изключително силно поставен - тронова Венера на АС. В силна позиция си. Надали този мъж е единственият ти ухажор. Така че ако работата помежду ви не се получи, може би ще да е било за добро.

Надявам се, че събитията ще се развитият както ти желаеш. Успех!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #4252 -: Септември 05, 2018, 04:27:13 pm »
Toва ли е  края на връзката ни?  ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4253 -: Септември 05, 2018, 06:00:02 pm »
Toва ли е  края на връзката ни?  ::)

Така изглежда.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #4254 -: Септември 05, 2018, 07:46:00 pm »
Ами и той така реши. Все си мислех,че има как да се оправят нещата.......

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4255 -: Септември 05, 2018, 08:21:40 pm »
И за теб моментът не е сполучлив да го натискаш и да преговаряш за запазване/подновяване на връзката.
Нека въпросът отлежи. Но той е представен от Луната – бърза планета, тя се отдалечава от твоя сигнификатор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #4256 -: Септември 05, 2018, 08:24:29 pm »
Благодаря ти! Това последното изречение какво ще рече?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4257 -: Септември 05, 2018, 08:49:12 pm »
Ти си представена от бавна планета, сега е стационарна – направо застинала.
А той е Луна – най-бързата планета, шапка на тояга. За теб ситуацията е неприемлива и ти се ще да запазиш статуквото. Но в това отношение желанията ви се разминават.

Но все пак твоят сигнификатор се обръща в директно движение, това е промяна в състоянието. Така че е възможно малко по-нататък и твоето отношение към ситуацията да се промени – всяко зло за добро.
« Последна редакция: Септември 06, 2018, 02:16:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #4258 -: Септември 07, 2018, 10:52:32 am »
Давам ОВ- след много преговори се разбрахме и си дадохме пак шанс. Той обаче като никога даваше назад и ако не бях направила компромис, щяхме да приключим.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4259 -: Септември 07, 2018, 12:49:30 pm »
Честито, дано да е за добро и на двама ви.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui