Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107157 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #45 -: Ноември 12, 2014, 02:33:46 pm »
Мрън- мрън и от мен.
От толкова отдавна живея тук, от толкова години вече работя в разни колективи, но не спирам да се учудвам на манталитета и тона, който държат. Уникални змиярници с вечно недоволни жени. Една дрисла, която е с десетина години по-млада от мен, ще ми държи тон като на малоумна, само защото не съм завършила нейната специалност. Голям смях. Тия селянки не знаят ли как да се държат с жени, които ги превъзхождат в пъти по произход?!
Не знаят как да се държат,защото не знаят какво е произход и разликата в него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #46 -: Ноември 12, 2014, 02:34:55 pm »
Единствената толкова бърза е само Луната, но не намирам връзка, няма някакви повтарящи се аспекти в тези дни, не е и подсъзнателно да съм си избрала някакви дати, защото обикновено не знам и кой ден от седмицата сме  :)
Не мога да измисля какво би могло да активира толкова често (нещо).Казваш че не е Луната.А повтаряемост на датите имаш ли?
 Плутон,Скорпион,У8 и 8Д много успешно смъква в "дълбокото".Може просто да имаш произволни,транзитиращи аспекти към тези 4 точки и това да е причината.Аз установих,че аспекти към тях влияят на мисълта ми.
« Последна редакция: Ноември 12, 2014, 02:39:27 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #47 -: Ноември 12, 2014, 02:41:39 pm »
Не знаят как да се държат,защото не знаят какво е произход и разликата в него.

Да ми е честито, пак съм сред плебос. Но този път плебос с претенции. Трябва да сменя държавата явно, не колектива.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #48 -: Ноември 12, 2014, 02:42:27 pm »
Май не е за тук, но не знам къде да си сложа питането  :)

Понеже от няколко месеца си записвам датите в които съм с депресия, забелязвам някаква повтаряемост в датите, това са по 3-4 дни разпръснати в месеца, обикновено успявам да я потуша за няколко часа, но и един час в такова състояние си е агония. Тази цикличност все трябва да е свързана с нещо, но нищо не ми идва ум. А не е свързана с някакви събития, нищо не я провокира.
Да е от фазите на Луната  :017: Или пък нещо нумерологично да има

Сатин, може би да направиш един списък с датите и да ги дадеш на 2-3 човека от форума, за да проследят те транзитите по това време. Може пък да им хрумне на тях нещо. Като проверяваш, гледаш ли транзити към куспидите на домовете?

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2014, 02:42:55 pm »
Да ми е честито, пак съм сред плебос. Но този път плебос с претенции. Трябва да сменя държавата явно, не колектива.

А може би нещо в себе си? :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2014, 02:46:21 pm »
Уникално комплексирани жени, сигурно и това е от произхода  ;D

Да не говорим какво злословие и съскане е тук от първия работен ден, по адреса на колеги от други стаи и отдели. Юристи.... хаха, но манталитетът е същия!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #51 -: Ноември 12, 2014, 02:46:38 pm »
А повтаряемост на датите имаш ли?

Датите се повтарят, затова ми стана интересно каква може да е причината, освен болната ми глава  :) Може и да е просто съвпадение.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2014, 02:46:57 pm »
Да ми е честито, пак съмu сред плебос. Но този път плебос с претенции. Трябва да сменя държавата явно, не колектива.
Затова е най-добре да работиш сам!  ;) Работя си саминка от 3 години и цъфтя ли цъфтя...  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2014, 02:57:09 pm »
Страшни селянки бе, не спирам да се изумявам. И как ме назначиха в отдел, където няма нито една сънародничка, а в други отдели колективът е смесен. Невероятно лицемерие – преправя си гласа като говори по телефона с контрагенти, а после злобее и съска срещу теб. Абе тия къде са расли бе? Как са възпитавани? Завършват елитни гимназии, престижни вузове, а като хора не струват пет стотинки…
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #54 -: Ноември 12, 2014, 02:58:09 pm »
Да ми е честито, пак съм сред плебос. Но този път плебос с претенции. Трябва да сменя държавата явно, не колектива.
Много ти съчувствам.Ако могат да те преместят в "по-мъжки" офис.Мъжката енергия в работната среда внася спокойствие и неутралитет.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #55 -: Ноември 12, 2014, 03:02:54 pm »
Трябва с една голяма метла да се измете цялата сган, започвам вече да развивам асоциална и ултрарадикална нагласа сред такива уфце. За съжаление проблемът е в много широк мащаб и опира до начин на мислене, не само липса на корпоративна култура и умения за нормално общуване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #56 -: Ноември 12, 2014, 03:05:08 pm »
Много ти съчувствам.Ако могат да те преместят в "по-мъжки" офис.Мъжката енергия в работната среда внася спокойствие и неутралитет.

И моето мнение, че в мъжки колектив е доста по-хубаво и приятно

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #57 -: Ноември 12, 2014, 03:05:46 pm »
Датите се повтарят, затова ми стана интересно каква може да е причината, освен болната ми глава  :) Може и да е просто съвпадение.
Дай на номеролозите да видят.
И наистина си виж транзитите към всички Плутон(ови) производни.Може да имаш случайно съвпадение с датите,които си извадила.
 Аз и вчера ги усетих от друг транзит.Не като депресия,а като потапяне в черна,Плутонова философия.Той не може да е весел,слънчев и оптимистичен.Но не мисля,че е черноглед като не ни подхвърля приятни изводи за света и живота.   ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #58 -: Ноември 12, 2014, 03:09:10 pm »
Дай на номеролозите да видят.


едва ли съм в категорията на нумеролозите, но не мога да си обясня теоретично, как може да се види тази цикличност там. Ще пробвам де, но на пръв поглед .... - това не е постоянно състояние.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #59 -: Ноември 12, 2014, 03:11:28 pm »
Лили, няма ли начин да работиш сама или дистанционно същата работа?