Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107209 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #540 -: Март 29, 2017, 08:11:23 pm »
Типичен маниер на полицаите - вместо да разследват, набелязват някого и чрез заплахи го карат да признае. А в ареста наистина могат за 24 часа, след това съдът трябва да потвърди мярката за неотклонение, но въобще не вярвам, че тук ще имат основание за задържане за 24 часа. Пък и то става с прокурорско разпореждане, не ей така щото му кефнало на някакъв си полицай.

Адски неприятна история, но ако те задържат и после те оправдаят можеш да ги съдиш за незаконния арест.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #541 -: Март 29, 2017, 09:01:18 pm »
Добре де, като се виждало на записа как тя си оставя телефона на плота, ти що не ги попита вижда ли се на записа кой го взема после?  Телефонът е откраднат и полицаите да се размърдат малко, а не да набеждават теб.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #542 -: Март 29, 2017, 09:14:13 pm »
Просто им кажи, че е пределно ясно, че ако имат кадри, на които вземаш телефона, щаха да те задържат или повдигнат официално обвинение, а не да разпитват, та да отидат да блъфират пред някой друг, и ги загърби! Била съм задържана, разпитвана и прочие, дори веднъж по неволя изиграх ролята на адвокатка на един приятел заобграден от ченгета на улицата -тия са толкова тъпи, че ми повярваха и заекваха  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #543 -: Март 30, 2017, 11:50:45 am »
Весо, вчера избълвах змии и гущери в твоята тема. Днес се събудих с огромен херпес на устата. Не ми е излизало такова нещо сигурно от 15 години.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #544 -: Март 30, 2017, 12:27:33 pm »
Весо, вчера избълвах змии и гущери в твоята тема. Днес се събудих с огромен херпес на устата. Не ми е излизало такова нещо сигурно от 15 години. 
херпес излиза от занижена имунна система, стрес, от прекалено стоене на слънце, от висока температура, кошмарен сън или прекаляване с целувките - кое от всичко си избираш?   :012:


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #545 -: Март 30, 2017, 12:30:13 pm »
Де да беше от целувки, нямаше да се оплаквам.  :012:

Занижена имунна система и стрес, изнервеност. При мен тогава тръгват всякакви гъбични и кожни проблеми.

И все пак цирей на езика не ми е излязъл.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #546 -: Март 30, 2017, 12:49:37 pm »
Де да беше от целувки, нямаше да се оплаквам.  :012:

Занижена имунна система и стрес, изнервеност. При мен тогава тръгват всякакви гъбични и кожни проблеми.

И все пак цирей на езика не ми е излязъл.  :57:

Скоро четох едно много интересно интервю на една лекарка-хомеопат, която обясняваше, че избиването на кожни болести е хубаво, защото болестите на кожата били първо ниво на отработване на напрежението. Болестите на ума - последно ниво, т.е. ако не е избило никъде накрая поразява ума.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #547 -: Март 30, 2017, 12:54:05 pm »
Мен ме удря първо в кожата и е много забележимо. Малко да се постресирам, да натрупам стрес и реакцията не закъснява. Пламвам в обрив или някакъв алергичен сърбеж. Сега навлязох в антардаша на Раху, ще има да се почесвам – той дава тенденция към тревожност и невротизъм, ще изкуквам.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #548 -: Март 30, 2017, 06:35:32 pm »
Весо, вчера избълвах змии и гущери в твоята тема. Днес се събудих с огромен херпес на устата. Не ми е излизало такова нещо сигурно от 15 години.  :57:
Съжалявам много, че е станало така!
На мен през последните месеци често ми излиза херпес до устната, но мисля, че е от притеснения.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #549 -: Март 30, 2017, 06:47:35 pm »
Пошегувах се. При мен има натрупване на стресови фактори и преумора през целия март.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #550 -: Април 03, 2017, 10:16:48 pm »
Днес на работа пристигнаха двамата полицаи и по-младият (който преди ме заплашваше да ме вкарва в затвора) ми вика: "Май онова момиче не си е загубило телефона тука.", а аз му отвърнах: "Виждате ли? Ето защо не съм и забелязал да е носела телефон, когато дойде тогава.", при което той се опита да обърне разговора, като поиска да купи натурален сок, продадох му, но му предложих да си купи и билет от НЛ, а той отказа под предтекст, че не бил хазартен тип. И след това си тръгнаха. Надявам се повече да нямам вземане-даване с тия.
Джипито днес на баща ми му е казала, че подуването било странична реакция от лъчетерапията, но щял да се оправи. Даже му казала, че има добър вид.  :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #551 -: Април 03, 2017, 10:34:03 pm »
Не си е загубила телефона пред твоя обект или въобще не го е губила? И имало ли е изобщо телефон?   :d030:

Лъжа, съшита с бели конци. Те много такива се пробват, търсят да захапят някого с по–благ и приятен вид. Я да идат при някоя крива мустаката лелка с фалшиво обвинение в кражба.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #552 -: Април 03, 2017, 11:03:13 pm »
Да ми паднат на мен, когато не съм си епилирала или изрусила мустака -ще им спретна такава климактерична седанка, че втори път ще заобикалят .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #553 -: Април 03, 2017, 11:37:13 pm »
Не си е загубила телефона пред твоя обект или въобще не го е губила? И имало ли е изобщо телефон?   :d030:
Казаха, че не го е загубила пред обекта, но не изключвам и третия вариант. Както и да е, в крайна сметка. По-странно ми е това, което момичето ме питаше преди дали камерите се изключват през нощта, но за това съм предупредил регионалния си мениджър (казал съм и как се развиха нещата днес).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #554 -: Април 04, 2017, 11:43:35 am »
Важното е, че в крайна сметка има благоприятна развръзка за теб. Понякога се случва на човек и с органите на реда да си има вземане–даване, без да е виновен за нищо. И добре си направил, че си предупредил регионалната, със съмнителни клиенти трябва да се внимава. Честността не е от качествата, които често се срещат тук.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui