Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107069 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #585 -: Юни 24, 2017, 02:54:42 pm »
Винаги съм се стремяла да съм обрана в показването на емоции, особено пред непознати и хора, от които се чувствам застрашена по някакъв начин.
Има хора, които ме "разчитат" и това изобщо не ми харесва.
В редките случаи, когато съм била изцяло откровена, по- късно съм го отчитала като грешка и съм съжалявала.
В много случаи ме разбират погрешно , не ми улавят правилно сигналите.

 :)
Ти имаше Асц-Близнаци,нали? И картите(наталните) ни бяха почти еднакви? Или някоя друга беше това..? Ти беше или не?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #586 -: Юни 24, 2017, 03:59:10 pm »
Не съм аз .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #587 -: Юни 24, 2017, 07:14:18 pm »
 :D :D :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #588 -: Юни 24, 2017, 09:25:24 pm »
Винаги съм се стремяла да съм обрана в показването на емоции, особено пред непознати и хора, от които се чувствам застрашена по някакъв начин.


Корея, Марс, Юпитер, Сатурн имат ли отношение към домовете на взаимоотношенията и/или някой в знаците на Венера, към нея, както и твърди аспекти там, където попадат Везни ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #589 -: Юни 25, 2017, 09:41:55 am »
Седми дом ми е в Козирог, Венера е там, има опозиция със Сатурн и квадрат с Юпитер.
Странно и непонятно ми е това масово прегръщане, целуване , мляскане по повод и без повод.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #590 -: Юни 25, 2017, 10:25:59 am »
За мен израз на любов и привързаност са нито думите, нито прегръдките, а грижата .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #591 -: Юни 25, 2017, 12:36:10 pm »
Корея, оста Рак-Козирог при теб е застъпена о определя как ти даваш и искаш да получаваш любов.
Виж разликата-и аз съм с Венера/Сатурн, но в огнен знак, 5-ти, за мен жестовете и то щедрите, специалното внимание, еснафското обожание ги давам и ги очаквам, но също не давам да ме целуват, прегръщат, мачкат-далечна ми е и ненужна този тип интимност.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #592 -: Юни 25, 2017, 12:38:46 pm »
Интересно ми е, какви ли планетни положения имат лелките, които обичат да щипят бузите на децата (и не само на тях). Наскоро ме срещна една много стара позната от детската градина и при все, че отдавна не съм дете, поиска да ме щипе по бузите, но аз успях да се дръпна навреме.  :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #593 -: Юни 25, 2017, 04:38:26 pm »
Корея, оста Рак-Козирог при теб е застъпена о определя как ти даваш и искаш да получаваш любов.
Виж разликата-и аз съм с Венера/Сатурн, но в огнен знак, 5-ти, за мен жестовете и то щедрите, специалното внимание, еснафското обожание ги давам и ги очаквам, но също не давам да ме целуват, прегръщат, мачкат-далечна ми е и ненужна този тип интимност.:-)
А аз се чувствам не на място даже като ми подаряват цветя .
Едно такова гадно чувство , че съм длъжна да върна жеста по някакъв начин.
Имам приятелки , които подържат връзки само заради факта, че ще ги водят на почивка, ще им купят последен модел телефон и т. н.
Самата мисъл за подобна " купена любов" ме влудява.
Фен съм на равенството в отношенията между двама. Не да мериш непрекъснато и да сравняваш, а просто да има баланс и равнопоставеност.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #594 -: Юни 25, 2017, 04:52:36 pm »
Веско, аз мога да ти кача карта на една лелка, която ми беляза детството, като или ме щипеше или хапеше по бузите. Нямаше кой да ме гледа и семейството и се грижеше за мен, като свое дете, но следобед като лягахме   за сън най-ме малтретираше с хапане  :012:  Много ме обичаше, но го изразяваше странно, тогава тя беше момиче ,жена- не лелка. Везни е с много пл в Дева 28 09 1968 .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #595 -: Юни 25, 2017, 04:55:04 pm »
А аз се чувствам не на място даже като ми подаряват цветя .


И аз съм така- нали сме със Сатурнови Венери. Аз започнах преди 4-5 г. да се уча с  "благодаря" към другия и сега от скоро  си позволявам да се чувствам удобно в ролята на жената. Започнах да схващам природата на Венера на вътрешно ниво: точно преди 7 г.  Венера се обърна директна по прогресия, времето, което позволява вече да я видя, тр. Сатурн спря тази година стационарен в с тригон в нейния градус, тр. Уран е тригон с нея, пр. Луна е в нейния дом... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #596 -: Юни 25, 2017, 06:41:17 pm »
Веско, аз мога да ти кача карта на една лелка, която ми беляза детството, като или ме щипеше или хапеше по бузите. Нямаше кой да ме гледа и семейството и се грижеше за мен, като свое дете, но следобед като лягахме   за сън най-ме малтретираше с хапане  :012:  Много ме обичаше, но го изразяваше странно, тогава тя беше момиче ,жена- не лелка. Везни е с много пл в Дева 28 09 1968 .
Добре, само че имаш ли ѝ часа на раждане? По онова време въобще не са се интересували от подобни неща.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #597 -: Юни 25, 2017, 06:44:07 pm »
Бях и натаманила нещо по спомен от майка й  :017:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #598 -: Юни 25, 2017, 06:51:39 pm »
Давай тогава, даже ако имаш някакви твои коментари по картата ѝ, ще се радвам да ги прочета.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #599 -: Юни 25, 2017, 07:47:27 pm »
А аз се чувствам не на място даже като ми подаряват цветя .
Едно такова гадно чувство , че съм длъжна да върна жеста по някакъв начин.
Имам приятелки , които подържат връзки само заради факта, че ще ги водят на почивка, ще им купят последен модел телефон и т. н.
Самата мисъл за подобна " купена любов" ме влудява.
Фен съм на равенството в отношенията между двама. Не да мериш непрекъснато и да сравняваш, а просто да има баланс и равнопоставеност.

 :) :) :)
Ще има равнопоставеност,свържи се с човека и ще има обмен,обмен,обмен и хоп - баланс. :)