Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107146 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #30 -: Април 09, 2014, 02:49:41 pm »
Всъщност, бяха останали 24 билета от Мега милионите (по 5 лева всеки стават точно 120 лева). То и аз давам по 10-15, но някои (особено пенсионерите) се мусят, че им даваме от много малко да си избираме, затова им казвам, че са останали много малко.
По 5лв ли? Не са ли по 2лв билетите от национална лотария  :-\

аз съм изостанала нещо, последно на 2лв съм купувала билетче от пощата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #31 -: Април 09, 2014, 03:03:25 pm »
Те са 4 вида:
– Сбъдни мечтите си - по 2лв.
- Лото + - по 2лв.
- Сделка или не - по 3лв.
- Мега милиони - по 5лв.
А-а, мислех си, че като са на лотарията и са по 2лв
моите са все "Сбъдни мечтите си" , помня на първото билетче, което купих, че имах телевизорче и пусках хорар в някой от форумите дали ще ме изтеглят да участвам в предаването   :012:
Ми не са ме поканили все още, а мина година и половина откакто регистрирах първия си билет , общо 17 билета съм регистрирала и не им ловя вяра на нашите игри, които се въртят по телевизията и се джуркат от компютър
Евромилиони се излъчва на живо по телевизията и числата се теглят от човек, както беше навремето нашето тото...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #32 -: Април 26, 2014, 12:05:18 pm »
Пиша с молба за съвети и насоки.Имам близка,с която не поддържам връзка години наред.Но тези "проблемни отношения" ме дърпат постоянно назад и мисля,че ми пречат да продължа напред.Говорим все пак за години и за този период разбрах и "израстнах" доста,но за нея не съм сигурна.Въпросът ми е мога ли по някакъв начин да премахна тази тежест-единият вариант да поискам прошка,но аз  не искам да възобновявам комуникация с въпросната дама.Та,в този ред на мисли-търся вариант,но без да присъства в живота ми за в бъдеще.Надявам се разбрахте молбата ми. :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #33 -: Април 26, 2014, 12:30:11 pm »
Пиша с молба за съвети и насоки.Имам близка,с която не поддържам връзка години наред.Но тези "проблемни отношения" ме дърпат постоянно назад и мисля,че ми пречат да продължа напред.Говорим все пак за години и за този период разбрах и "израстнах" доста,но за нея не съм сигурна.Въпросът ми е мога ли по някакъв начин да премахна тази тежест-единият вариант да поискам прошка,но аз  не искам да възобновявам комуникация с въпросната дама.Та,в този ред на мисли-търся вариант,но без да присъства в живота ми за в бъдеще.Надявам се разбрахте молбата ми. :58:
Можеш да искаш-дадеш прошка и чрез ВА, духа. Правила съм това упражнение и работи, хем в най-плутоновите ми години и отношения. Ако проявиш интерес,на ЛС ще ти пиша.
Но докато имаш емоция и го мислиш, имате астрална връзка.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #34 -: Април 26, 2014, 12:38:13 pm »
Благодаря ти,Енигма.Ще чакам да ми пишеш на лични. :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #35 -: Април 26, 2014, 01:21:51 pm »
Пиша с молба за съвети и насоки.Имам близка,с която не поддържам връзка години наред.Но тези "проблемни отношения" ме дърпат постоянно назад и мисля,че ми пречат да продължа напред.Говорим все пак за години и за този период разбрах и "израстнах" доста,но за нея не съм сигурна.Въпросът ми е мога ли по някакъв начин да премахна тази тежест-единият вариант да поискам прошка,но аз  не искам да възобновявам комуникация с въпросната дама.Та,в този ред на мисли-търся вариант,но без да присъства в живота ми за в бъдеще.Надявам се разбрахте молбата ми. :58:

Много хубав пост, мисля че  почти  всеки в миналото си има поне един такъв човек  :D ( или най-малкото всеки кардинален). Дали ще е било по 11, 5 , 3 или 4-ти дом, може и по 10-ти, все тази. Изводът е един. Енигма, мога ли да те помоля да споделиш това и с по-широката аудиторя, или да ми пратиш на лични също? Интересно ми стана ...
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #36 -: Юли 17, 2014, 06:27:19 pm »
Разбира се. Всичко, което е против волята на лицето, е акт на насилие.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #37 -: Юли 17, 2014, 06:35:48 pm »
Какво става, Веско?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #38 -: Юли 17, 2014, 10:20:26 pm »
Имах един такъв случай, в който след раздяла, се чувствах много виновна, все едно аз нещо грешно съм направила. Обстоятелствата занапред показаха точно обратното и никаква прошка няма да й искам  - нито от ВА, нито от МА, а от нея самата най-малко и сега съм си с чиста съвест. Но наистина ако ти е толкова на терсене, поискай, както ти е казала Енигма. Аз бях изчистила едни отношения пред време така. Бяха любовни, оставих момъка без никакво обяснение и си обрах крушите. Той месеци след това продължаваше да ме търси. Все ми тежеше цялата тази история на главата и помня, че отидох при душата му по време на сън. Освен прошката, реших да му платя и някаква "неустойка", дадох му някаква огнена енергия да си има и да си съгради живота по-добре с нея.  :)
И ти си направила много хубаво с даряването на огнената енергия....казвам тя да прости, това е ключът, и ако иска прошка-да не чака непременно отговор.
Е, в средата на юли виждам постове от април....12-домна ми е годишната тема. ;)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #39 -: Юли 18, 2014, 08:07:46 pm »
Тя да прости ще си е добре за нея, мен енергийно просто няма как повече да ме засегне. Това е може би най-голямата ми дарба - че като реша, че нещо ще свърши, го изгарям до основи. Изгаряла съм и неправомерно някои неща, признавам си, особено в не толкова богата опитност, но умението си е много удобно за хора-паразити - пък и да не са - просто като реша, че няма да правя това отклонение в живота си, няма да се случи.  :29:
[/quote
И на мен ми е лесно да приключвам, преди това много мисля, докато реша. Светилата в 11 дом ми помагат да остана приятелски/ако обстоятелствата налагат срещи/ безразлична. Но това се е случвало с точно двама човека в живота ми-приятел и приятелка.
Исках да кажа, че ние сме си избрали ситуациите и хората. И ние и те, надявам се порасват над емоции, вини, обиди, тогава отношенията се променят-безстрастно общуване, или се прекратяват. А прошката, имах предвид, не да е такава, че да те деградира, където не става-тръгваш си, но в себе си прощаваш, късаш невидимата енергийна нишка с другия. тогава няма и да те достигат негови проявления на ...всичко лошо, ако има.
В случая, когато има роднинство и се налага съвместно съжителство е по-сложно. Човек интуитивно чувства, кое е надробил преди и затова-докога "трябва" да търпи. Аз където съм търпяла, щот така съм го чувствала с кръвните връзки, после съм си получила наградите. Определен тип ситуации вече не се случват, дори и с други различни хора.
Факт е, обаче, че до истинската прошка от сърце се стига трудно, на мен и години са ми трябвали. Но, идеята, че ще повтарям същия урок /благодаря, не употребявам :91:/ , ако сега не се помиря със себе си, ситуацията и човека, изобщо не ми се нрави.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2014, 11:33:06 am »
Май не е за тук, но не знам къде да си сложа питането  :)

Понеже от няколко месеца си записвам датите в които съм с депресия, забелязвам някаква повтаряемост в датите, това са по 3-4 дни разпръснати в месеца, обикновено успявам да я потуша за няколко часа, но и един час в такова състояние си е агония. Тази цикличност все трябва да е свързана с нещо, но нищо не ми идва ум. А не е свързана с някакви събития, нищо не я провокира.
Да е от фазите на Луната  :017: Или пък нещо нумерологично да има

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #41 -: Ноември 12, 2014, 12:01:46 pm »
Провери дали при тези състояния транзитната Луна не е в знака на рождената ти Луна. Имам наблюдения за себе си, че когато Луната е в Рак, където е и рождената ми не се чувствам добре.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #42 -: Ноември 12, 2014, 01:51:56 pm »
Сатин, да не е от някой мунданен аспект? Виж дали има нещо мунданно, което периодично се повтаря и активира депресията. Познавам такъв случай – периодични прояви на странно и непоследователно поведение при мунданен аспект между Венера и Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #43 -: Ноември 12, 2014, 02:31:36 pm »
Мрън- мрън и от мен.
От толкова отдавна живея тук, от толкова години вече работя в разни колективи, но не спирам да се учудвам на манталитета и тона, който държат. Уникални змиярници с вечно недоволни жени. Една дрисла, която е с десетина години по-млада от мен, ще ми държи тон като на малоумна, само защото не съм завършила нейната специалност. Голям смях. Тия селянки не знаят ли как да се държат с жени, които ги превъзхождат в пъти по произход?!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #44 -: Ноември 12, 2014, 02:33:10 pm »
Единствената толкова бърза е само Луната, но не намирам връзка, няма някакви повтарящи се аспекти в тези дни, не е и подсъзнателно да съм си избрала някакви дати, защото обикновено не знам и кой ден от седмицата сме  :)