Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107100 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #75 -: Ноември 13, 2014, 01:33:57 pm »
Satin, а има ли някакви важни събития в твоя живот, които да се случвали на тези дати (3, 12, 28) до момента през годините, помниш ли?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #76 -: Ноември 13, 2014, 02:11:19 pm »
От магнитните бури ме боли главата и ми е замаяно, не ме депресират

Блягодаря Хепи  :)


Satin, а има ли някакви важни събития в твоя живот, които да се случвали на тези дати (3, 12, 28) до момента през годините, помниш ли?

Нямам спомени дори и да има


Не го мислете повече просто ми беше интересно защо се повтарят дните

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #77 -: Ноември 13, 2014, 04:45:54 pm »
Втора седмица на работа - вече има интрижки.  ;D

Уф, нямам думи от цялата тая помия и тъпота, но ще се постарая да не ги отразявам - не са ми на нивото.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #78 -: Ноември 13, 2014, 04:51:49 pm »
Втора седмица на работа - вече има интрижки.  ;D

Уф, нямам думи от цялата тая помия и тъпота, но ще се постарая да не ги отразявам - не са ми на нивото.  :)
По колко време са издържали да работят предшественичките ти в същата стая преди да се махнат?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #79 -: Ноември 13, 2014, 05:01:40 pm »
По колко време са издържали да работят предшественичките ти в същата стая преди да се махнат?

Последната - не повече от 2 месеца. И след това е напуснала. Когато бях на събеседване в края на септември, ми казаха, че съм щяла да й помагам. Когато започнах работа в началото на ноември, вече я нямаше. Другите две преди нея - едната е напуснала /не знам подробности/, другата се махна в друг отдел и друг офис.

Доста красноречиво, а?  ;)

Имах съмнения, че има текучество. Сега вече зная защо. Ами то в повечето големи колективи е така, губят си времето със злословие,  интриги и избиване на комплекси. Сега се чудя кога да ги погази валякът - през първия месец реших да се правя на бяла  и добра.  :72:


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #80 -: Ноември 13, 2014, 05:34:41 pm »
Някак си сме длъжни първо да направим всичко възможно да бъдем бели и добри и да се сработим.Пък ако не стане изобщо не се съмнявам,че ще ги сгазиш качествено и запомнящо се.  ;)  Понякога бурните конфликти много помагат-не се бъзикам.  :)
Поне изчакай да минеш на постоянен договор и ако се наложи ги сдухай мощно.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #81 -: Ноември 13, 2014, 05:37:57 pm »
Лили, дали нещо в наталните ни карти не привлича такъв тип хора към нас-интриганстващи и злобни? Аз имах същия проблем и все на такива попадах. За целия ми трудов стаж само 3-4 пъти съм случвала на страхотни колежки и затова от 3 години избрах да работя сама. Чудно ми защо някои хора привличат към себе си такива съскащи и злобни индивиди.  Трудно е да работиш в такава атмосфера-въздуха е изпълнен с напрежение, а времето се точи тягостно. Има и друг момент. Първоначалната реакция на старшите към новодошлите винаги е отхвърляне за някакъв неопределен период от време.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #82 -: Ноември 13, 2014, 05:40:49 pm »
По кой дом са колегите,хора?6Д?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #83 -: Ноември 13, 2014, 05:42:56 pm »
По кой дом са колегите,хора?6Д?
Май по 6-ти дом бяха. То там са и откритите врагове. Какво интересно съвпадение  ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #84 -: Ноември 13, 2014, 05:43:37 pm »
Май по 6-ти дом бяха. То там са и откритите врагове. Какво интересно съвпадение  ;D
Откритите врагове са по 7Д.  ;)
И какво имаш в 6Д и У6 как е аспектиран?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #85 -: Ноември 13, 2014, 05:50:08 pm »
В 6-ти има един смотан перегринстващ Юпитер. У6 Уран е в 4-ти дом в секстил и взаимна рецепция с Юпитер. Уран е в квадрат с АЦ. Лиле, припомни какво казваха индусите за откритите врагове  ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #86 -: Ноември 13, 2014, 05:59:08 pm »
В 6-ти има един смотан перегринстващ Юпитер. У6 Уран е в 4-ти дом в секстил и взаимна рецепция с Юпитер. Уран е в квадрат с АЦ. Лиле, припомни какво казваха индусите за откритите врагове  ;)
да,интересно ще ми е какво са казали индусите.  :)
Съдружници и явни врагове са по 7Д.Там са онези,които са ни равни.
Тайните врагове по 12Д може би не са ни равни,не знам.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #87 -: Ноември 13, 2014, 06:04:50 pm »
Лили, къде избяга? Да не утрепа някоя колежка?  :012: Че то с тоя мунданен съвпад Марс/Плутон...  :014:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #88 -: Ноември 13, 2014, 07:29:14 pm »
Дрийм, аз ги утрепвам с думи, като свалям брутално самочувствието на тези, които нямат основание да го имат  :012:

Чудех се какво е това мазнене от малката Рибка по отношение на голямата, а се оказа, че голямата е сестра на собственика.

Направо е готова да я цунка отзад.  :043: Лицемери пред нея и пред контрагенти и държи арогантен тон на останалите колеги, като не пропуска да ти злослови зад гърба. Сега обмислям дългосрочен план как да смъкна самочувствието на малката комплексарка.  :lol_hitting:

Или просто да я игнорирам тотално - не заслужава специално внимание. Ама че плазмодии.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #89 -: Ноември 13, 2014, 07:32:12 pm »
Лили, дали нещо в наталните ни карти не привлича такъв тип хора към нас-интриганстващи и злобни?

Аз съм плутонов типаж - събирам негативните проекции на слабите духом и комплексирани женички.  :)

Лиле, припомни какво казваха индусите за откритите врагове  ;)

Мисля, че по 6 дом бяха, не по 7ми.
Във ведическата карта съм с акцентиран 6 дом, управителят на АС също е там - екзалтирал. Привличам екзалтирани врагове и по много.  :012:

« Последна редакция: Ноември 13, 2014, 07:35:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui