Автор Тема: Да си окажем малко подкрепа ...  (Прочетена 107118 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #255 -: Декември 06, 2014, 08:51:47 am »
Дракониада, и аз в мъжки колективи, и откога счетоводителките в такива места са тежест?

Стар, не разбирам какво твърдиш-кой как гледа на нещата хармония ли е последно, или егоизъм?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #256 -: Декември 06, 2014, 11:02:01 am »
Всеки човек знае какво е най-добре лично за него, а останалите просто си чешат даскалската краста т.е. егото, ако смятат че знаят това по-добре от него самия.
....
 Всеки действа според натюрела си, а това че някой не го разбира не го прави невалиден, само показва че другия модел не се припокрива с личните субективни разбирания, мерки и теглилки.

Ето...
Нито хората винаги знаят кое е добро за тях, нито всеки действа заради себе си, понякога действа и заради другите
Накратко го разбирам като егоизъм, но може друго да твърдиш...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #257 -: Декември 06, 2014, 11:10:32 am »
Дракониада, и аз в мъжки колективи, и откога счетоводителките в такива места са тежест?

Не ми тежат счетоводителките изобщо,но те са генераторът на клюки.Не мога да разбера как е възможно да могат да знаят някой какво прави като са привидно изолирани в отделни стаи от другите отдели.Да не говорим за извънслужебни отношения
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #258 -: Декември 06, 2014, 11:12:46 am »
обективно погледнато- заедно можем повече - и в подкрепата и в унищожението си ;) въпрос на субективен избор

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #259 -: Декември 06, 2014, 11:23:25 am »
Защо остана с убеждение,че търся или ме интересува нечия  оценка за морала ми или спасяване на душата ми от разврат?  :012:  Никъде не съм споменавала такова нещо. ;)

общуването е свързано с оценки и самооценки,дори да не те интересува, пак ти въздействат

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #260 -: Декември 06, 2014, 11:51:31 am »
Дракице, сигурно не само се усмихваш, ами и без забрадка ходиш, като говориш с тия мъже…

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #261 -: Декември 06, 2014, 12:03:11 pm »
Драко, ти защо говориш с мъже? Вие женски салон нямате ли си? На мен на разврат ми мирише тука  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #262 -: Декември 06, 2014, 12:12:50 pm »
Чунким не знаем, че такива кат' теб развалят къщите на почтените счетоводителки…

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #263 -: Декември 06, 2014, 12:23:08 pm »
Тез усмивки не стига, че са нискоморални, а сега и мазни ще дойдат. Какъв морал искам аз от жена, която сутрин излиза от къщи без бурка? Покварителка на счетоводителски домове!
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #264 -: Декември 06, 2014, 12:37:20 pm »
Но да се усмихваш и да ти се усмихват толкова мъже си е курвалък . ;) :57:

За ограничените мозъци изводът си е точно такъв.

В чужбина, в някои крупни компании си има стандарти при работа с клиенти, както и в луксозни магазини. Ако не се усмихваш на клиенти, можеш да получиш забележка, ако не си достатъчно любезен - уволнение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #265 -: Декември 06, 2014, 12:39:30 pm »
А ако си по-любезен от необходимото - кеш.  ;D ;D ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #266 -: Декември 06, 2014, 12:45:28 pm »
Драко, ти защо говориш с мъже? Вие женски салон нямате ли си? На мен на разврат ми мирише тука  ;D

Хахаха, в тази връзка се сетих за нещо. В нашия отдел досега бяхме само жени, наскоро се появи нов млад колега - мазно момченче-протеженце. Него за мъж не го броя - той е все с жените по терасите, да пушат и да обсъждат останалите в стаята. Та, стана нещо с лаптопа му, трябваше нещо да се пипне от специалист. И дойде един млад компютраджия от друг отдел, индЖинер, и ни в клин, ни в ръкав в нашия мръкалник, без да се съобрази какви жени са там, разказа виц за минети. Настъпи гробна тишина, лицата на колежките се обтегнаха, а мен ме напуши смях  - не от вица, а от реакцията - просто не беше съобразил къде може да разказва такива вицове и пред кого.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #267 -: Декември 06, 2014, 12:52:15 pm »
Хахаха, в тази връзка се сетих за нещо. В нашия отдел досега бяхме само жени, наскоро се появи нов млад колега - мазно момченче-протеженце. Него за мъж не го броя - той е все с жените по терасите, да пушат и да обсъждат останалите в стаята. Та, стана нещо с лаптопа му, трябваше нещо да се пипне от специалист. И дойде един млад компютраджия от друг отдел, индЖинер, и ни в клин, ни в ръкав в нашия мръкалник, без да се съобрази какви жени са там, разказа виц за минети. Настъпи гробна тишина, лицата на колежките се обтегнаха, а мен ме напуши смях  - не от вица, а от реакцията - просто не беше съобразил къде може да разказва такива вицове и пред кого.  :D

А може и точно да е съобразил и нарочно да го е направил...  :043: :043: :043: :043: :043:

Лично аз като видя задръстеняци и се опитвам да бъда колкото се може по-шокираща и след това се кефя на реакциите им...  :85:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #268 -: Декември 06, 2014, 12:56:21 pm »
Тук не става дума за клиенти...

А как да ги наричат? Все за клиенти става дума  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да си окажем малко подкрепа ...
« Отговор #269 -: Декември 06, 2014, 12:57:36 pm »
Лили,

само си ги представи тъпите клявки, които са гледали осъдително момчето, а тайничко са си мечтаели да му изядат чушката...  :D :D :D :D :D :D :D  Можеш ли да си представиш само колко натрупани желания таят в себе си и те бавно и славно ги убиват, само и само да се направят на изискани в общество на болни мозъци... Пфффф направо ми се повдига от такива лицемери!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн