Автор Тема: Новолуние 3 юни 2019г.  (Прочетена 5276 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние 3 юни 2019г.
« -: Юни 02, 2019, 05:57:41 pm »
Новолуние на 12*33' в знака Близнаци

при мен попада в 10д на по-малко от 2* съвпад с МС

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние 3 юни 2019г.
« Отговор #1 -: Юни 03, 2019, 06:10:30 am »
При мен в 1ви дом,няма мажорни аспекти.Луната е у3,Слънце на 4 дом.Ще пътувам в провинцията за оправяне на наслед.документи.Откакто транзитен Юпитер е опозиция на Луната ми наддадох около 5 кг,добро време да предприема нещо за промяна по външен вид.Толкова дебела никога не съм била-53 кг. :-\ ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 3 юни 2019г.
« Отговор #2 -: Юни 03, 2019, 03:52:41 pm »
При мен в 1ви дом,няма мажорни аспекти.Луната е у3,Слънце на 4 дом.Ще пътувам в провинцията за оправяне на наслед.документи.Откакто транзитен Юпитер е опозиция на Луната ми наддадох около 5 кг,добро време да предприема нещо за промяна по външен вид.Толкова дебела никога не съм била-53 кг. :-\ ;D
Новолуние в 1д е подходящо време за промяна на външен вид, тъй че- успех!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 3 юни 2019г.
« Отговор #3 -: Юни 03, 2019, 04:47:15 pm »
Празен лист с пълен Меркурий- дано малка част от приказките, които ще се изприказват намерят своето практическо изражение. Ако наистина въображението, интуицията при ретро Меркурий в Риби е успяло да привлече нещо важно в мислите ни, сега това "нещо" следва да бъде въведено в посочените сфери от Меркурий сфери. Редно и да изберем онова, което ума реално вижда, но дали ще му позволи Нептун. Макар сега ума да работи много бързо, функционално, рационално, което позволява инициативите да стартират на време, но дали са достатъчно обективно обмислени, след като Нептун и Юпитер се включват в играта. Всичко, което е преживяно в изминалите 3 месеца сега вече има познавателен характер и следва да се развива, да расте. В следващите 20 дни някой може да бъде видян с постижения по аналогиите на Меркурий. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“