Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 563170 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2415 -: Октомври 24, 2018, 09:15:50 am »
Не е ли по-скоро заради пълнолунието? В деня на новолунието си продадох стария велосипед, според мен това е било събитието по него (нали понякога събитията могат да се случат до 2-3 дена преди или след лунацията).
В деня на новолунието се е случило събитие,което не означаВА,че няма да се случват още неща,все пак съвпадът е най-мощният аспект.Освен това,твоята Венера е аспектирана от Меркурий и Юпитер.Значи задействана от новолуние  е не само тя.Новолуние има сила до следващото такова,фазите на луната указват къде ще има отражение.Когато си паднал,Луната в риби в твой 1ви(тялото).Сега пълнолунието е във вторият ти дом.
Нещо обърках картите.
« Последна редакция: Октомври 24, 2018, 09:17:29 am от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2416 -: Октомври 24, 2018, 09:42:49 am »
Чудя се какво означава в солара Нептун У7 в 7 сол/1 нат дом, а в същото време и ПФ е в 1 дом.  :017: Възможно ли е също Луната в 9 дом и планетите в 3 да показват някакво/и пътуване/ия?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2417 -: Октомври 24, 2018, 09:47:31 am »
Сега пълнолунието е във вторият ти дом.
Нещо обърках картите.
Да, купих си ден преди падането ново колело с парите от продажбата на старото и с останалите си спестени пари, останах след това само с 1 лев. И на другия ден паднах точно с новото колело, на което му няма нищо, но пък аз припаднах след това, иначе имам само разни охлузвания. Интересното е, че бях с каска, главата ми въобще не беше докоснала и земята, но може би при падането все пак съм получил някакво сътресение, щом след това припаднах. Може за събитието да има вина и Марс, за който нали казвахте, че ще активира точката на затъмнението към края на месеца. Не е казано, че трябва да има събитие точно в деня на точния аспект.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2418 -: Октомври 24, 2018, 10:25:40 am »
Чудя се какво означава в солара Нептун У7 в 7 сол/1 нат дом, а в същото време и ПФ е в 1 дом.  :017: Възможно ли е също Луната в 9 дом и планетите в 3 да показват някакво/и пътуване/ия?
Кога започна да се занимаваш с музика?Транзитен Нептун в 1ви водолей ли беше?Нептун упр.изкуствата ,музика,поезия ,художници,всички зависимости са по нептун,измамите,вода,мечти,интуиция.......в 7сол.може би през годината,която ти предстои ще срещаш хора нептунианци,или със силно изразени такива качества:музиканти,поети,художници,рибари,измамници,баячки,хомеопатията също е по нептун,мечтатели,лечители,вярващи,свещеници,обущари,психари,бензинджии,моряци,билкари,ясновидци........и понеже е квадрат към меркурий у1 сол.може би ще си доста разсеян.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2419 -: Октомври 24, 2018, 10:43:19 am »
Да, купих си ден преди падането ново колело с парите от продажбата на старото и с останалите си спестени пари, останах след това само с 1 лев. И на другия ден паднах точно с новото колело, на което му няма нищо, но пък аз припаднах след това, иначе имам само разни охлузвания. Интересното е, че бях с каска, главата ми въобще не беше докоснала и земята, но може би при падането все пак съм получил някакво сътресение, щом след това припаднах. Може за събитието да има вина и Марс, за който нали казвахте, че ще активира точката на затъмнението към края на месеца. Не е казано, че трябва да има събитие точно в деня на точния аспект.
Може,защото е в твоя 1ви дом.Марс дава прорезни рани,трябва да пуснеш кръв,убождания са по марс,освен това на теб затъмнението нищо не ти аспектира.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2420 -: Октомври 24, 2018, 11:53:55 am »
Кога започна да се занимаваш с музика?Транзитен Нептун в 1ви водолей ли беше?
Преди около 3 години. Тогава в солара имах Луна и Уран в 5 сол/2 нат дом, в знака Овен. Учудих с това доста близки и познати, макар от много време тази идея да ми се въртеше в главата. Тогава си купих и пиано.
Надявам се да нямам срещи с психари! То и сега често срещам такива всеки ден...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2421 -: Ноември 05, 2018, 12:12:43 pm »
Ето и моя Солар,всеки който желае да коментира е добре дошъл! Разбира се,благодаря на всички коментирали! :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2422 -: Ноември 05, 2018, 06:31:20 pm »
Ето и моя Солар,всеки който желае да коментира е добре дошъл! Разбира се,благодаря на всички коментирали! :)
Али,прегледах набързо предишният ти солар.Сол.Ац в риби,Юпитер в 8 дом,скорпион-годината напрегната психически ли беше,всичко скорпионско ли премина,смърт,секс,данъци,наследства,кредити?Притеснително е когато сол.управител на 1дом е в 8дом,може да има инцидент,или някаква хирур.интервенция...........но това вече е минало.
По новият ти солар:Сол асц. в рак,във втори натален дом.Рак се свързва със семейството,родата,корените,майката,сензитивност,грижи,нужди....всичко това вероятно ще бъде приоритет за теб през сол.година.Нужда от финансова стабилност,пари за дома,за майката,грижи,или загриженост за материални неща предимно,насоченост към печелене на пари за удовлетворяване на нужди,твои и на семейството най-вече,всичко това много емоционално по рачешки обидчиво,сълзливо...може някакъв талант да откриеш в себе си.Луната е най-бързото небесно тяло,ти ще сменяш емоции всеки ден подвластен на лунните цикли.Трябва да следиш лунациите през годината,затъмнения,новолуния,пълнолуния,Те ще бъдат важни за теб.Упр.на сол. асц, е в 6 дом,домът на здравето,работата,лелите,домашните любимци,ежедневието.Луната е съвпад с меркурий ,ще общуваш много с най-различни хора,може с чужденци,музиканти,висшисти,религиозни,други етноси от твоя,всичко по стрелец,може да работиш с такива хора в партньорство,Луната е кацнала на к7 натален,може да срещнеш някой ,който да ти повлияе много през годината,ще посещаваш храмове,някакви специалисти ,може здравословни,ще пътуваш по работа извън граница,ще имаш разходи по дома,майката,пари ще даваш за пътуване,обучение,дом.любимци,здраве,майката.Слънцето у3 домв сол. в 5 сол.ще пътуваш,ще комуникираш,спортувай,може някоя любов да завъртиш.Някой от дома ще пътува,договори,обучения при първи братовчеди .Събитие при баба/дядо ако имаш.Сол.Юпитер съвпад с нат.Марс почти на к6 -това е много мощен аспект,внимавай как ще използваш енергията,пази се от огън,хладни оръжия,използвай тази мощ за спорт например.Някой твой приятел може да се ожени/разведе неочаквано.Желая ти хубава година Али!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2423 -: Ноември 05, 2018, 06:45:17 pm »
Али,прегледах набързо предишният ти солар.Сол.Ац в риби,Юпитер в 8 дом,скорпион-годината напрегната психически ли беше,всичко скорпионско ли премина,смърт,секс,данъци,наследства,кредити?Притеснително е когато сол.управител на 1дом е в 8дом,може да има инцидент,или някаква хирур.интервенция...........но това вече е минало.
По новият ти солар:Сол асц. в рак,във втори натален дом.Рак се свързва със семейството,родата,корените,майката,сензитивност,грижи,нужди....всичко това вероятно ще бъде приоритет за теб през сол.година.Нужда от финансова стабилност,пари за дома,за майката,грижи,или загриженост за материални неща предимно,насоченост към печелене на пари за удовлетворяване на нужди,твои и на семейството най-вече,всичко това много емоционално по рачешки обидчиво,сълзливо...може някакъв талант да откриеш в себе си.Луната е най-бързото небесно тяло,ти ще сменяш емоции всеки ден подвластен на лунните цикли.Трябва да следиш лунациите през годината,затъмнения,новолуния,пълнолуния,Те ще бъдат важни за теб.Упр.на сол. асц, е в 6 дом,домът на здравето,работата,лелите,домашните любимци,ежедневието.Луната е съвпад с меркурий ,ще общуваш много с най-различни хора,може с чужденци,музиканти,висшисти,религиозни,други етноси от твоя,всичко по стрелец,може да работиш с такива хора в партньорство,Луната е кацнала на к7 натален,може да срещнеш някой ,който да ти повлияе много през годината,ще посещаваш храмове,някакви специалисти ,може здравословни,ще пътуваш по работа извън граница,ще имаш разходи по дома,майката,пари ще даваш за пътуване,обучение,дом.любимци,здраве,майката.Слънцето у3 домв сол. в 5 сол.ще пътуваш,ще комуникираш,спортувай,може някоя любов да завъртиш.Някой от дома ще пътува,договори,обучения при първи братовчеди .Събитие при баба/дядо ако имаш.Сол.Юпитер съвпад с нат.Марс почти на к6 -това е много мощен аспект,внимавай как ще използваш енергията,пази се от огън,хладни оръжия,използвай тази мощ за спорт например.Някой твой приятел може да се ожени/разведе неочаквано.Желая ти хубава година Али!

Благодаря ти много!
Да изминаващата година беше.. осмодомна,имаше смърт и то няколко предни случая.. Главата ми тежеше и все още тежи все едно са ме ударили с неща и съм замаян..
Надявам се идващата да бъде далеч по-щастлива и успешна.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2424 -: Ноември 06, 2018, 12:50:34 pm »
Здравейте,скоро имах рожден ден и си пуснах нов солар.Ако някой има желание да го погледне ще съм му много благодарна :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2425 -: Ноември 06, 2018, 03:33:32 pm »
С този Марс в 6 дом има ли опасност да изгубя работата си (макар че като зададох хорарен въпрос за това, Луната беше без курс)? Или може би показва някакъв инцидент или риск за  здравето, тъй като К6 сол е върху К12 нат?
Марс в сол. 6д и нат. 1д. показва лична активност по отношение на ежедневни задължения, здраве, не е нещо лошо. Загуба на работа има при сол. 8д или сол.12д в нат. 10д, сол. МС в нат. 8д или нат 12д. , тук няма такива показатели.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2426 -: Ноември 06, 2018, 06:30:11 pm »
Марс в сол. 6д и нат. 1д. показва лична активност по отношение на ежедневни задължения, здраве, не е нещо лошо. Загуба на работа има при сол. 8д или сол.12д в нат. 10д, сол. МС в нат. 8д или нат 12д. , тук няма такива показатели.
Благодаря много, Акрукс!
По предишния солар - Юпитер и Марс в 5 соларен дом не донесоха нищо свързано с любов, донесоха повишена физическа активност и занимания с нови, малко по-екстремни спортове (вкл. и падания). Уран в 11 сол. дом ми донесе нови приятели и въобще попаднах в съвсем нова среда покрай новите спортове (които са ми хобита). Сатурн в 7 сол. дом така и не разбрах какво ми донесе или не - може би влошаването на отношенията с колегата ми от Лафка, както и с шефката. Венера в 6 дом ми донесе нова работа, обаче не и особено добро здраве.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2427 -: Ноември 06, 2018, 08:51:43 pm »
Здравейте, от днес започва новия ми солар, ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар! Предварително благодаря!
Светослава здравей.Разглеждах солара когато го качи ,но нещо не бях сигурна за да пиша.
Сол.Асц.в 5 нат.дом,скорпион-силни страсти ще изживяваш покрай любов,дете,ако спортуваш внимавай да не се контузиш,,Юпитер е на асц.почти и е у2,у4 сол домове,ще има промяна във външният ти вид(ще отслабнеш/напълнееш),възможно ли е да забременееш?Ще похарчиш пари за нещо по себе си.При партньорът може проблеми в работата,или здравословни.При някой родител промяна в статуса.Упр.на сол.асц Марс в 3 сол.дом водолей,ще има нерви,караници с партньор,спорове...марс сол.е на к8 нат.може да спорите за пари,или друго по 8 дом,ако имаш кола внимавай при шофиране,може да се наложи ремонт някакъв.Ще водиш предимно нервни разговори  с близките хора,братя/сестри.Ще пътуваш неочаквано,непредвидено,често насам-натам,ще контактуваш с приятели,може би през интернет,или телефона,Слънцето упр.на 9 сол в 11 дом в солара.Луна на МЦ,във везни има нужда от партньор,но е възможно и промяна на статуса да има,или отношенията.Въобще през годината ще си под влиянието на Марс,дейна,напрегната,агресивно нервна,саркастична,може сексуална(по-добре)нестандартно,внимавай с краката,крампи са възможни,нерви,разширени вени ако имаш се щади.В картата няма огън,използвай слънчевите лъчи навсякъде,по чашка вино за стопляне на кръвта .Успешна година ти желая!Мисля,събитие при племеници ще има.

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2428 -: Ноември 06, 2018, 11:40:31 pm »
Сърдечно благодаря за коментара Сафо! Искренно се надявам да напълнея, поради така чаканата от мен бременност, дано има достатъчно индикации за това в тазгодишния ми солар/ от три години правим опити за второ дете/. Иначе проблемите в работата на мъжа ми вече са налице, както и промяната на статус при майка ми - предстои и пенсиониране тези дни. Този месец ни предстои и инвитро процедура може би това ще са парите похарчени за нещо по мен. Обнадеждена съм, че Нептун попада в 4 сол. дом, но ме притеснява Уран, който е в 5ти сол. Дано имаме късмет този месец и успеем, много е трудно да гледаш собствената си карта и да си обективен, особено като очакваш и желаеш нещо толкова силно. Още веднъж благодаря за отделеното време и внимание :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7267
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2429 -: Ноември 07, 2018, 03:58:59 am »
Уран се свързва с инвитро процедурите,не се притеснявай.