Автор Тема: Бихте ли си направили консултация при вас самите  (Прочетена 27339 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #15 -: Януари 21, 2016, 01:28:52 am »
Аз мога да се доверя на себе си,въпреки всички липсващи брънки,които имам да наваксвам чисто технически като инфо и всички въпроси,които ме ядат и съмняват от тоновете изписано.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #16 -: Януари 21, 2016, 12:05:00 pm »
Дракониада, а с какво от теб като отражение на планета/и , конфигурация би правила(подходила) астрологичната интерпретация ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #17 -: Януари 21, 2016, 06:17:19 pm »
Дракониада, а с какво от теб като отражение на планета/и , конфигурация би правила(подходила) астрологичната интерпретация ? :)
Нептун У9 в 5Д
У8 в 4Д
У12 в 9Д
У8 стар на К12.
И Юпитер на К8. ;)

Това,ако съм те разбрала правилно,че ме питаш с кои планети от моята карта ще правя хороскоп.Най-вече квинконсът Меркурий/Уран.

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #18 -: Януари 24, 2016, 02:20:35 pm »
Рени, ти би ли си направила консултация при теб самата?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #19 -: Януари 24, 2016, 03:10:08 pm »
Рени, ти би ли си направила консултация при теб самата?

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #20 -: Януари 24, 2016, 03:18:48 pm »
Аз- не, то и как бих могла, като имам някакви минимум знания.
Все по- рядко се вторачвам в картата си, спомням си с какъв ужас очаквах опозицията на тр. Плутон към Луната ми- толкова черногледи прокоби и личен опит на преживели го изчетох, че въображението ми чертаеше страшни картини.
За себе си винаги предполагам най- песимистичния вариант, а като цяло гледам да съм оптимистично настроена.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #21 -: Януари 24, 2016, 03:38:21 pm »
Аз - НЕ! Определено не, макар теоретично да разполагам с нужният арсенал от познания.

Не ми е лесно да съм честен и обективен със себе си, макар често самокритиката ми 'да си намира поле за изява' .

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #22 -: Януари 24, 2016, 03:48:51 pm »
Рени, знаеш, че постоянно си гледам картата. Самата ти си ми казвала, че трябва по-малко да я гледам.
Отговорът ми е НЕ. Въпреки че моята карта е единствената, която познавам в подробности и влияние на планети, никога не съм убедена, че съм права в това, което тълкувам. От астрологът търся конкретика, затова и сама на себе си се опитвам да си дам еднозначен отговор на видяното. Но не винаги му вярвам :-)
Затова ми е по-лесно да гледам други карти и според познатите ми (които споделят след време) успявам добре да ги разчета.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #23 -: Януари 24, 2016, 04:20:08 pm »
И аз като си правя прогностика, рядко съм обективна - желаното го мисля за реално. Най-често греша като си тълкувам солара предварително, по-оптимистично представям нещата и накрая събитията ме изненадват. А миналата година така се подхлъзнах и с тълкуване на две силни юпитерови дирекции, съвпади - към Венера и Луна. Използвам слънчева дига, която отговаря на зодиакалната дирекция. Обаче същите дирекциионни аспекти, разгледани по екваториална, забелязах че изостават, обикновено вървят година по-късно. Сега се чудя да не би на това да се е дължало - трудните дирекции от 2014 година /когато не се случи нищо забележително/ по екваториална да се се изместили към 2015 година, а хубавите дирекции от 2015та да се изместят към 2016та?

През 2014та имах дир. Плутон в съвпад с АС и дир. Марс в опозиция с Плутон. И нищо не се случи, макар че вътрешно бях насъбрала много неприязън и напрежение. Бомба със закъснител е било, сега разбирам. Всички злини се случиха през 2015та, когато уж трябваше да действат благоприятни юпитерови дирекции.

« Последна редакция: Януари 24, 2016, 04:23:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #24 -: Януари 24, 2016, 05:00:46 pm »
Бихте ли си поръчали астрологичен анализ при вас самите?
Анализирам се редовно с помощта на астрологията, без да правя предварителна заявка.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #25 -: Януари 24, 2016, 05:07:54 pm »
И аз май не. За чужди хора съм горе-долу обективен, но не ме бива да обяснявам подробно, а обичам някой да ми обясни подробно и просто.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #26 -: Януари 24, 2016, 06:15:09 pm »
Lilla, макар да се занимавам от доста скоро, аз също констатирам - по изминали събития, че ЕД са много по-показателни от Зодиакалните. Разликата е в използваната координатна система - екваториална или еклиптична :) А соларните дъги са също екваториални и зодиакални. При дирекциите ползваме градус-година, при дъгите се водим по движението на слънцето за 1 денонощие :) То не прави една обиколка по еклиптиката за 360 дни :) От там има забавяне/забързване на единия метод, спрямо другия :) Аз по всеки метод намирам индикации за събития, но по ЕД са най-експресивни - от наблюденията ми до момента :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #27 -: Януари 24, 2016, 06:22:38 pm »
Да, зависи какъв "ключ" се използва при дирекциите. По Найбод има още по-голямо изпреварване, при мен не работят. Събитията, заложени по слънчева дъга /зодиакална/, би трябвало да се случат година по-рано по Найбод.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #28 -: Януари 24, 2016, 08:18:49 pm »
Лила, Стар благодаря Ви  :) Няколко пъти се опитвах да започна такава дискусия в други две теми - Кои методи предпочитаме и за Дирекциите, но не се получи :)

За да не изместваме темата на тази - можем да се прехвърлим в прогностичната :) Ще я намеря ей сега и ще пиша там :)

П.П качих темата и коментирах там :)
« Последна редакция: Януари 24, 2016, 08:32:28 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Бихте ли си направили консултация при вас самите
« Отговор #29 -: Януари 24, 2016, 08:41:40 pm »
Не- нямам достатъчно познания, а и съм субективна. :)