Автор Тема: Птичето на рамото  (Прочетена 12811 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Птичето на рамото
« Отговор #45 -: Март 12, 2022, 08:54:15 am »
Астрологията не е религия, въпрос на вярвания, а холистична философия на потенциалът на някакъв момент на енергийно ниво и неговото развитие. Човек не може да е нещо повече и да направи нещо по различно от това, което предполага енергийната му същност. Синхронът или липсата на синхрон на ниво енергия - синергия е този, който позволява, проявява безразличие или забранява.
 
Тези, които наистина имат сполука в живота, намира им се човечност, не изпитват потребност да се забавляват на тоягите на чужд гръб, не злорадстват и не биха използвали случая, за да се правят на голяма работа.

Тези дни се появи възможност за нещо. Не е птичето, за това, в което ми липсва късмет, но намигна синергично по юпитеровски. 
« Последна редакция: Май 21, 2022, 06:04:13 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Птичето на рамото
« Отговор #46 -: Март 12, 2022, 09:39:01 am »
Стар,Юпитер(транзитен) аспектира ли нещо в картата ти?
Преди 12 години,имаше ли отново Появила се възможност?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Птичето на рамото
« Отговор #47 -: Март 12, 2022, 09:41:21 am »
Все си мисля,че след старта на цикъл Юпитер/Нептун,когато транзитен Марс го задейства,такава птица Пингвин ще кацне на нечие рамо.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Птичето на рамото
« Отговор #48 -: Март 12, 2022, 09:55:41 am »
Преди 12 години имах птиче менте.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Птичето на рамото
« Отговор #49 -: Юни 03, 2022, 07:25:51 am »
Птичето не винаги каца на рамото  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Птичето на рамото
« Отговор #50 -: Юни 03, 2022, 10:16:56 am »
Таквиз неща нямам, но пък гълъби след като веднъж съм ги нахранила, напират да ми кацат на главата. И са го правили.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Птичето на рамото
« Отговор #51 -: Юни 03, 2022, 12:42:38 pm »
Изключително хармонична композиция,освен ,ако не е фотомонтаж.Но май ,като се вгледам ,склуптурата е по -пикселизирана,лоша резолюция и по-друг нюанс и контраст от птичето.Иначе има различни птици,да не публикувам онази известната,на която лешояд чака да кацне на рамото на приведено,умиращо от глад насред жегата ,африканско дете.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Птичето на рамото
« Отговор #52 -: Юни 03, 2022, 08:35:09 pm »
Преди дни ме нацвъка в основата на левия безименен пръст, та се смяхме с колежката до мен.
Иначе миналата година се записах на обучение и бях забравила да се включа и да го изкарам онлайн, просто съм имала  луд късмет с лошата си памет, колежките , които го изкараха и вършат съответната работа, са категорични, че им е за последен път- използвачество и излишни нерви.
Трябваше да замествам цяла седмица в труден и шумен клас, за щастие се оказаха само два дни.
Понякога наистина се имам за късметлийка.
« Последна редакция: Юни 03, 2022, 10:11:19 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Птичето на рамото
« Отговор #53 -: Юни 04, 2022, 07:50:29 am »
при мен са накацали тамън 4 пиленца,имаме голяма бреза пред входа, висока до 6 етаж,и тази пролет две сойки свиха гнездо и то се напълни,всеки ден гледам как ги хранят и порастват
за първи път оцеляват,защото свраките са много нападателни и постоянно ги гонят и до сега не са имали поколение,тази година е забележителна,животът победи  войната :)
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 07:55:26 am от strelicka »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Птичето на рамото
« Отговор #54 -: Юни 05, 2022, 04:04:28 am »
Такива пиленца и при мен са накацали. Наоколо има много зеленина, дървета, когато има вятър е като развълнувано зелено море. Затова има и много и различни птици. Сутрин е много приятно, когато запеят. Сега топлото време се чуват и много щурци. Жаби. Наблизо гнездят свраки. Едно от малките веднъж дойде на терасата да яде от цветовете на сакъзчето. Гълъби доста често се разхождат там.
Природата все някъде е вложила и красота. С грозотата в другото ми е трудно да имам вяра в доброто и красивото.
« Последна редакция: Юни 05, 2022, 06:05:27 am от starinthenightsky »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Птичето на рамото
« Отговор #55 -: Юни 05, 2022, 05:49:29 pm »
Имам щурец в стаята си, идея нямам как е влязъл. Преди години един изкара цялата зима в кухненския бокс на топло, хапвал е трошици на воля.
Всеки ден от терасата виждам един щъркел по един и същ маршрут, няколко коса , вадещи червеи за поколението от влажната почва.
Живея близо до парк и чувам разни птичи мелодии, както и срещам красиви пъстри птици .
На покрива на моето училище гнездят гълъби, завчера без малко да настъпя две паднали мъртви мъничета.
Като гледам животинките, осъзнавам , че повече ми пука и ме боли за тях, отколкото за хората.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Птичето на рамото
« Отговор #56 -: Юни 05, 2022, 09:57:21 pm »
What you know about rolling down in the deep?