Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 261496 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #30 -: Февруари 18, 2014, 12:44:15 pm »
При мен избива на бивши. Съсипва ми живота тоя!  :lol_hitting:

Щом в натала ти има отношение пряко към този род взаимоотношения-нормално ,да се включва по този начин . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #31 -: Февруари 21, 2014, 08:34:55 pm »
Пуснах си един филм и 7 минути преди края му се пускаше отначало ... явно беше повреден файла с филма и трябваше да си тегля филма отново и след известни трудности успях да го изгледам ...  :57: Това се случи снощи.
Тази сутрин бях на село и трябваше да се изкъпя обаче бойлера се беше развалил иии шегаджията Меркурий ме остави все пак да се изкъпя(поправиго някакси дядо ми), но в последния момент преди да излезна от вкъщи ... беше голямо бързане!  :lol_hitting:


Транзитен Меркурий прави квадратура с асцендента ми.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #32 -: Февруари 21, 2014, 09:16:13 pm »
Хаха, Азазел, ами ако ти се беше случило филмът да е the ring :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #33 -: Февруари 21, 2014, 10:01:33 pm »
Щеше да стане още по - забавно!  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #34 -: Февруари 22, 2014, 07:04:31 pm »
Меркуриииииииииииииииииий, ОСТАВИ МЕ НА МИРА БЕЕЕ ГАД МРЪСНА!!!  :91: :012: :012: От 3 дни насам ме е взел на подигравка, да се смея ли или да се ядосвам не знам.  :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #35 -: Февруари 22, 2014, 07:14:09 pm »
Какво ти прави, че чак го обиждаш?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #36 -: Февруари 22, 2014, 08:32:41 pm »
Какво ли не!? Стават всякакви караници около мен, понеже не съм разбрал кой какво ми е казал. Провокират ме разни идиоти, правещи се на интересни... Скайпа ми полудя и не мога да проведа нормален разговор без да насича звука от разговора ...  :91: Но на скорпионския ретро Меркурий беше по - зле ... Така че по - добре да не се оплаквам.. може пък тепърва да се базика "сладура"!  :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #37 -: Февруари 22, 2014, 08:38:15 pm »
Това, че не внимаваш какво ти говорят-ами внимавай де
Скайп-можеш да преинсталираш
А тия с провокациите ако бяха само по ретро фази-добре щеше да е...
« Последна редакция: Февруари 22, 2014, 09:24:23 pm от Papy »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #38 -: Февруари 22, 2014, 09:23:18 pm »
Аз не съм много по внимаването.  :012: Проблемът не е от скайпа ... просто се бъгна когато не трябваше  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #39 -: Февруари 25, 2014, 08:52:08 am »
Да попитам аз за ретро меркюри :) - тези хора, където ни се връщат в живота, докога ще останат :) или са дошли просто да изчистим недоразуменията (или поне принципно отношенията) и пак да си отидат. Уж се бях справила с едни двама господа, а сега се връщат и на мен даже взе, че ми хареса - харесва ми, но не мисля, че е правилно (или поне така мисля де) И съм объркана....

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #40 -: Февруари 25, 2014, 02:39:55 pm »
А когато едни отношения започнат или се запознаеш с някой по ретро Меркурий? По ретро Меркурий съм предприемала и важни нови начинания, когато не търпи отлагане или е било неизбежно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #41 -: Февруари 25, 2014, 02:48:12 pm »
Ами каквото им е писано на взаимоотношенията, такова. Сега се е случило и какво, да го връщам ли младежа. Или още пет дена ще е екстра и после ще се прецака харда, или...  :57:
Една учителка по л-ра ни казваше, че падне ли шанс, трябва да се използва. Резултатът е неизвестен, но възможността за положителен край е 50:50. А философката твърдеше, че мнимия повече се лъже от доверчивия, защото все пак достига до абсолюта, понеже пробва.  :cheer:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #42 -: Февруари 25, 2014, 02:48:34 pm »
Ако Меркурий е "отговорник" на взаимоотношенията в картата-не е желателно да стартират същите ,когато е в ретро фаза,няма очакваното продължение...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #43 -: Февруари 25, 2014, 03:01:30 pm »
Меркурий ми е управител на МС - най-хубавата си и добре платена работа намерих и започнах по ретро фаза. Но по това време Меркурий съвпадна с нат. Сатурн, който е в тригон със Слънцето в радикса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #44 -: Февруари 25, 2014, 03:15:09 pm »
Меркурий ми е управител на МС - най-хубавата си и добре платена работа намерих и започнах по ретро фаза. Но по това време Меркурий съвпадна с нат. Сатурн, който е в тригон със Слънцето в радикса.

Лили ,колко време беше добре платена тази работа и колко дълго остана на същата ,и как се чувстваше в работните взаимоотношения ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“