Автор Тема: Карти на известни личности  (Прочетена 74197 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #30 -: Март 13, 2015, 12:28:50 am »
картата му заедно с прогресии в деня, когато му е поставена диагнозата за болестта на Алцхаймер


Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #31 -: Март 13, 2015, 08:09:58 am »
Почина Тери Пратчет
Ако някой не знае кой е..няма да му обяснявам
Не съм чела нищо негово,не си падам по фентъзи,но ако  съдя по мнението на негови читатели,които са ми казвали по нещо той е бил уникален и своеобразен пионер в жанра.Тази уникалност мога да я свържа най-вече със съвпада Уран/Венера в Близнаци.Високата "производителност" с Марс/Сатурн сх. тригон на ретро тронов Юпитер
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #32 -: Март 15, 2015, 08:07:34 pm »
Западната карта на Путин.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #33 -: Март 15, 2015, 08:50:32 pm »
Изчезването му е озадачаващо.Раждането на дете не е причина за лидер на световна сила да се главозамае и да се умили така,че да се заиграе на семейство и бащинство с любовницата си особено,ако е дисциплиниран и уравновесен човек.Така или иначе няма да разберем истината,поне да погадаем дали ще се появи жив или СЗ в пролетното равноденствие ще е краят му.
Смятам,че е зле със здравето.Ако е влошено здраве от какво като той е активен спортист с дисциплинирано хранене и не консумира алкохол?  ;)

Не че транзитен Уран У4(+Марс) опозиция на Слънце(У10) и Плутон разх квадрат към Слънце/Сатурн не могат да създадат достатъчно стрес във всеки за един удар или (Слънце-сърце)инфаркт,а натален Уран квадрат Слънце е предпоставка за инфаркт.Но по пътя на логиката до сега щяха да са го назобили и да е излязъл пред камера,за това премислям инсулт,понеже Уран влиза в 6Д в Овен,който отговаря за главата,от там прави парализа,защото Уран го може.В стелиума са Сатурн(опорна система),Меркурий(говор),Нептун може да го поддържат в кома или да е в кома.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Карти на известни личности
« Отговор #34 -: Март 16, 2015, 10:05:09 am »
Има и друг час, уж ректифициран
На мен ми прилича на заболяване

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #35 -: Март 16, 2015, 02:36:30 pm »
По новините са предали Путин жив на служебно посещение с президента на бивша СССР република. Може да си е взел човекът полагаемите по закон 2 седмици отпуск по бащинство.  :012: Но пак не ми се вярва.Ще се появи и ще даде някакво обяснение,а може да реши,че няма какво да се обяснява.  ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #36 -: Март 16, 2015, 02:58:49 pm »
Има и друг час, уж ректифициран
На мен ми прилича на заболяване
Ако има здравословни проблеми,смятам да са приключили на Слънце или Марс съвпад с Плутон в Лъв.
ТРЗ СЛВ съвпад Слънце,изобщо не го слагам във факторите,отговорни за отрицателни влияния в тази карта,главно заради наталния тригон СЛВ/Слънце.По-скоро виждам съвпада като протекция. Преди да видя картата му вчера и да предположа инсулт смятах,че може да е отровен като Чавес.  :'( По-късно след инсулта,по МарсУ6 в Стрелец,предположих и тумор в мозъка,с оперативна намеса или съсирек.Марс/Стрелец,Юпитер(/Овен) дават високи стойности на кръвното,заради експанзията на знаците.


Тази карта също ми се връзва,но У1 в 6Д го възприемам като наложителен работохолизъм.
Стелиумът в 10Д  :017:,известността му е факт,но моето наблюдение върху поведението му е,че предпочита сянката(12Д)-не е като ББ "медийна звезда",охотно да се показва пред камерите и да излъчва присъствие,на което актьорите да завидят.Путин е друго,пестелив и достатъчен.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Карти на известни личности
« Отговор #37 -: Юни 11, 2015, 03:34:31 pm »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Карти на известни личности
« Отговор #38 -: Юни 11, 2015, 03:46:26 pm »
Поклон пред таланта и творчеството му !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #39 -: Юни 12, 2015, 12:45:49 am »
Кристофър Лий почина на 93 години
Винаги много съм го харесвала и съм се влюбвала в злите му герои,но не се бях сетила да видя картата.Много силно впечатление прави щастливият му,дълготраен брак и Плутон/Венера съвпадът,който ако изключим тригона с Уран получава само напрегнати аспекти(особено с ретро Сатурн У4.Картата е много негативна по отношение на брака,изявата на личността(У1) .
Малко е късно,но ако не знам чия е картата щях изтълкувам тези ретро планети в квадратури и опозиции по между си и злокобни съвпади като тотален крах в живота.
СЛВ Везни,съвпад с Юпитер/Сатурн,които получават от 10дом удари  :57: Марс получава напрегнат аспект от диспозитора си.Въобще щях да се изложа в тълкуването на личността,пресъздала едни от най-величествените персонажи в киното 

Транзити към момента на смъртта:
Трз Слънце съвпад с Луна,квадрат с Лилит,секстил с Хирон,
Трз Меркурий съвпад Слънце,тригон СЛВ
Трз Лилит квадрат Марс
Трз СЛВ наближава съвпад със себе си
Трз Нептун атакува с квадрат мидпойна Слънце/Луна



Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Карти на известни личности
« Отговор #40 -: Юни 12, 2015, 01:00:16 am »
За управители на домове не се знае, рейтинг Б

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Карти на известни личности
« Отговор #41 -: Юни 12, 2015, 01:07:54 am »
Въпреки часа,класическите управители не вещаят много добро
Пък толкова да не ми харесва "Властелинът"!В него няма какво да се гледа,освен Саруман
« Последна редакция: Юни 12, 2015, 01:16:25 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Карти на известни личности
« Отговор #42 -: Юни 12, 2015, 10:13:30 am »
На мен пък мн ми хареса-едно изключение при филмирани книги

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Карти на известни личности
« Отговор #43 -: Април 21, 2016, 09:05:40 pm »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Карти на известни личности
« Отговор #44 -: Април 21, 2016, 09:52:43 pm »
То нямаше как да е много готино това пълнолуние, с тази ретроградна върволица, начело с марса.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name