Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021618 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7365 -: Юни 15, 2019, 06:40:35 pm »
Здравейте,
много ви моля кажете: Д. ще се ожени ли за Г.? той е  бивша моя " изгора' , Г. тя е негова колежка. А той като има проблеми продължава да ме търси.
Благодаря ви.
Не  е бивша, защото още имаш чувства към него, а на него не му е до чувства, нито до женитби

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #7366 -: Юни 16, 2019, 06:56:09 am »
Благодаря ти akruks, за отделеното време,но мисля, че грешиш. Аз вече съм го преживяла абсолютно. Той си има нов обек на чувства. Ние не се виждаме, мн рядко се обажда, само като има проблеми.  Това беше и причината за последното му обаждане - как да се ожени по-бързо  с новата “изгора”, а тя се дърпала.
akruks, а до какво му е , той не спомена за  друго?
« Последна редакция: Юни 16, 2019, 07:17:11 am от valski »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7367 -: Юни 17, 2019, 04:14:19 am »
Благодаря ти akruks, за отделеното време,но мисля, че грешиш. Аз вече съм го преживяла абсолютно. Той си има нов обек на чувства. Ние не се виждаме, мн рядко се обажда, само като има проблеми.  Това беше и причината за последното му обаждане - как да се ожени по-бързо  с новата “изгора”, а тя се дърпала.
akruks, а до какво му е , той не спомена за  друго?
valski и tele един и същ човек ли е? чудех се какво прави Нептун в 1д, а то имало какво  :(
така не се прави!

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Общи хорари
« Отговор #7368 -: Юни 17, 2019, 06:44:05 am »
Не, akruks, не са !!! :-\ Съжалявам, разбрах какво е станало. Подозирах колежка и датата от картата я издаде. Като си нощна смяна и ти се спи и не гледаш, че има избран профил, или просто шпионираш. Но всеки си получава заслуженото нищо не остава скрито.
Няма смисъл да се обяснявам. Ако “теле” не си изтрие профила, искам да помоля за това администратора на профила.
Благодаря.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #7369 -: Юни 17, 2019, 10:22:19 am »
ОВ - Всичко е ок ,продавачката е коректна ,продукта дори изглежда даста нов, засега се окава правилен избор -много го дирих и четох и го открих. Липсват ми все още някои кабели и пр . ,за да е всичко перфектно , но просто технологиите вече са много напред и трудно съвместими с прамоделчета :012: Умувам го още, но отговорът е да -засега дори е чудесно . Акрукс да се потупа по бюста благодаря на всички включили се  вероятно хорара показва сложният пъзел от кабели в които съм се заплела и още не решен докрай  :012:
Лайк и благодаря за ОВ. Радвам се, че всичко е наред.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7370 -: Юни 17, 2019, 01:12:20 pm »
Не, akruks, не са !!! :-\ Съжалявам, разбрах какво е станало. Подозирах колежка и датата от картата я издаде. Като си нощна смяна и ти се спи и не гледаш, че има избран профил, или просто шпионираш. Но всеки си получава заслуженото нищо не остава скрито.
Няма смисъл да се обяснявам. Ако “теле” не си изтрие профила, искам да помоля за това администратора на профила.
Благодаря.
tele задава хорарен въпрос за нейна бивша изгора, отговарям на нейния въпрос, а после ти ми пишеш, че съм грешка, че си го преживяла отдавна, че не ти е изгора отдавна. Та защо ти пишеш от 1во лице по хорара на tele , а сега искаш да ѝ закрият профила, като всъщност си забравила да излезеш от valski и отговори като tele, която пък се представя с различни карти в темата за лунари.  :(

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2088
Re: Общи хорари
« Отговор #7371 -: Юни 20, 2019, 01:03:20 pm »
След броени дни заминаваме на една отдавна мечтана почивка зад граница.
Въпросът ми е : Ще си изкараме ли добре?
За нас не се съмнявам , но моят покани едно семейство и те взеха, че се съгласиха.На живо не съм ги виждала.
Въпреки че, жената е моята зодия и досега намираме лесно общ език в телефонни разговори, някак ми е притеснено- тя е съвсем различна натура от мен. Нямам проблем да съм с непознати хора, но с тези се очертава да сме по цял ден заедно.
Би трябвало да гледам У 5 според мен, със Сатурн каква ли ще е веселба? :57:
Давам обратна връзка- изкарахме си чудесно почивката, много си допаднахме и бяхме заедно постоянно .
Всички останаха очаровани от мястото и условията, единственият проблем беше с организацията и транспорта.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Общи хорари
« Отговор #7372 -: Юни 21, 2019, 08:40:14 am »
Имам предложение за пътуване в чужбина за 2 дни, дестинацията е близка. Покрай неприятностите, с които трябва да се справя се колебая дали да пътувам, не мога да мисля трезво.

Въпрос - "Да пътувам ли до Х.?"

Благодаря!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7373 -: Юни 21, 2019, 10:10:35 am »
 Да, ще си прекараш добре
Морска ли е дестинацията? У1 отива във воден знак

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7374 -: Юни 21, 2019, 05:03:41 pm »
Имам предложение за пътуване в чужбина за 2 дни, дестинацията е близка. Покрай неприятностите, с които трябва да се справя се колебая дали да пътувам, не мога да мисля трезво.

Въпрос - "Да пътувам ли до Х.?"

Благодаря!
Пътувай, неприятностите в работата ги има, без значение дали си тук или на плажа край морето  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #7375 -: Юни 21, 2019, 09:37:00 pm »
В мазетата на блока живеят котки, които излизат през деня на поляната зад блока. Преди два три часа ги нападнаха и подгониха кучета, и всички се скриха в мазето, но едно съвсем малко бебенце остана, не го надушиха, беше се свило милото на топка. Опитах се да изкарам майката с храна, но не знам коя е, а и котките не излязоха. Когато отидох, котенцето се скри в едни листа. Направих грешка, че го пипнах, за да го преместя.
Та въпросът е котето ще оцелее ли и мама котка ще си го прибере ли /то е толкова мъничко, че едва ходи/?
Стоя като падар на терасата, че всички са наизлязли с кучетата, а не мога да го прибера заради заека ми.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7376 -: Юни 22, 2019, 02:33:39 pm »
Хлътнала съм по един мъж, но дали той има сериозни намерения към мен или само увлечение. Моля за вашето тълкование

ПС - премествам въпросът ми в Любовни хорари - извинявайте, чак сега се сетих, че трябва да е там

« Последна редакция: Юни 23, 2019, 07:39:33 am от Alena »

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Общи хорари
« Отговор #7377 -: Юни 24, 2019, 05:23:12 pm »
Здравейте,
моля за помощ, котката ми скочи през балкона и изчезна снощи ,късно през ноща! Днес зададох въпрос "Ще намерим ли котето и ще успеем ли да си я приберем у дома?"
« Последна редакция: Юни 24, 2019, 05:25:00 pm от Svetoslava »

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Общи хорари
« Отговор #7378 -: Юни 24, 2019, 06:52:20 pm »
Здравейте!Предстои ми явяване пред Очен Телк следващия месец ,дали ще мине всичко успешно?Благодаря :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7379 -: Юни 24, 2019, 09:37:34 pm »
Здравейте,
моля за помощ, котката ми скочи през балкона и изчезна снощи ,късно през ноща! Днес зададох въпрос "Ще намерим ли котето и ще успеем ли да си я приберем у дома?"
един и същ управител имате и луната ще направи трригон с него. Мисля,че ДА,ще я намерите.Стискам палци