Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757184 пъти)

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Любовни хорари
« Отговор #4455 -: Март 13, 2019, 01:26:07 pm »
Здравейте, първо да кажа, че съм нова и сега се запознах с хорарната археология, затова се извинявам ако не съм разбрала нещо или въпроса ми е неправилен  ;) Искам да попитам дали ще останем заедно със сегашния ми приятел? Прилагам и карта, дано правилно съм разбрала как да я направя ...Блягодаря предварително и отново се извинявам  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4456 -: Март 13, 2019, 05:44:52 pm »
Здравейте, първо да кажа, че съм нова и сега се запознах с хорарната археология, затова се извинявам ако не съм разбрала нещо или въпроса ми е неправилен. Искам да попитам дали ще останем заедно със сегашния ми приятел? Прилагам и карта, дано правилно съм разбрала как да я направя ...Блягодаря предварително и отново се извинявам 
Хорарна археология- това ми харесва  :012:
Справила си се с картата, но искам да питам- има ли причина, поради която задаваш този въпрос- какво те кара да си мислиш, че нямате бъдеще, да не е женене и се притесняваш, че ще се върне в семейството?

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Любовни хорари
« Отговор #4457 -: Март 14, 2019, 09:46:14 am »
Хорарна археология- това ми харесва  :012:
Справила си се с картата, но искам да питам- има ли причина, поради която задаваш този въпрос- какво те кара да си мислиш, че нямате бъдеще, да не е женене и се притесняваш, че ще се върне в семейството?
Хихи, извинявам се пак  :57:
Питам, защото го познавам отдавна, но в наалото бяхме само приятели, аз имах връзка с друг човек, но с него не вървеше, изведнъж видях сегашния си приятел по различен начин и се влюбих в него ..., но преживяхме доста докато се съберем, ревност, нападки от бившия, заплахи ..ужас...
Сегашния ми приятел преживя катастрофа миналата година, много се уплаших все още като тръгне да пътува аз изпадам в паника, едни лоши мисли, които не мога да си избия от главата ..Имахме и малки спречквания между нас, битовизми, разбираме се, но гледам напред и имам доста планети в 7 дом, сред които плутон, сатурн, юпитер ще влезе декември ...плутон и сатурн правят лоши аспекти с натална венера и това ме притеснява ...всичко се събира и не мога да си го избия от главата ...това е главната причина за въпроса ми ...
Съжалаявам, стана дълго, благодаря пак .. :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4458 -: Март 14, 2019, 12:41:16 pm »
Хихи, извинявам се пак  :57:
Питам, защото го познавам отдавна, но в наалото бяхме само приятели, аз имах връзка с друг човек, но с него не вървеше, изведнъж видях сегашния си приятел по различен начин и се влюбих в него ..., но преживяхме доста докато се съберем, ревност, нападки от бившия, заплахи ..ужас...
Сегашния ми приятел преживя катастрофа миналата година, много се уплаших все още като тръгне да пътува аз изпадам в паника, едни лоши мисли, които не мога да си избия от главата ..Имахме и малки спречквания между нас, битовизми, разбираме се, но гледам напред и имам доста планети в 7 дом, сред които плутон, сатурн, юпитер ще влезе декември ...плутон и сатурн правят лоши аспекти с натална венера и това ме притеснява ...всичко се събира и не мога да си го избия от главата ...това е главната причина за въпроса ми ...
Съжалаявам, стана дълго, благодаря пак .. :58:
Спокойно, няма да умре приятеля ти, като имаш Сатурн и Плутон в 7-ми дом. Плутон е планетата на секса, на чуждите пари, на силна воля. Може би в живота ти ще навлязат силни и стабилни личности, покрай Сатурн и Плутон, и щедри, покрай Юпитер.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Любовни хорари
« Отговор #4459 -: Март 14, 2019, 01:21:53 pm »
Спокойно, няма да умре приятеля ти, като имаш Сатурн и Плутон в 7-ми дом. Плутон е планетата на секса, на чуждите пари, на силна воля. Може би в живота ти ще навлязат силни и стабилни личности, покрай Сатурн и Плутон, и щедри, покрай Юпитер.

Благодаря  :-* А, дали има вероятност да се разделим по други причини, можете ли да кажете по тази карта?
« Последна редакция: Март 14, 2019, 01:58:08 pm от Sun_Shine123 »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4460 -: Март 30, 2019, 04:20:26 pm »
Здравейте,
Вчера построих карта за емоционални отношения отмосно решение за край от мъжа,който обичам....не е първо такова решение и не знам мога ли да се надявам на нещо, да вярвам или наистина всичко приключи.Ако някой има желание,ще съм много благодарна и ще давам ОВ.
Към момента човека не търси никакъв контакт с мен...
Слънчев и усмихнат ден за всички!  :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4461 -: Март 30, 2019, 04:37:08 pm »
Здравейте,
Вчера построих карта за емоционални отношения относно решение за край от мъжа,когто обичам....не е първо такова решение и не знам мога ли да се надявам на нещо, да вярвам или наистина всичко приключи. Ако някой има желание,ще съм много благодарна и ще давам ОВ.
Към момента човека не търси никакъв контакт с мен...
Слънчев и усмихнат ден за всички! 
Благодаря, слънчев е!
За край- не е край, връзката в емоционално отношение ще продължи, но по някое време ще има влошаване на общуването, както и липса на интимност.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4462 -: Март 30, 2019, 04:44:03 pm »
Благодаря за бързия отговор,Akruks!  :58: Много благодаря!  :58:


Благодаря, слънчев е!
За край- не е край, връзката в емоционално отношение ще продължи, но по някое време ще има влошаване на общуването, както и липса на интимност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4463 -: Април 02, 2019, 06:34:23 pm »
Здравейте, при нас всичко върви на много зле. Моля за коментар ако някой има желание. Въпросът е дали раздялата ни с П е окончателна. Вече имам чувството, че изобщо не е честен с мен и направо се гаври с доверието ми. Ще съм много благодарна от някакъв коментар.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4464 -: Април 02, 2019, 10:06:14 pm »
Здравейте, при нас всичко върви на много зле. Моля за коментар ако някой има желание. Въпросът е дали раздялата ни с П е окончателна. Вече имам чувството, че изобщо не е честен с мен и направо се гаври с доверието ми. Ще съм много благодарна от някакъв коментар.
По всяка вероятност Да

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4465 -: Април 02, 2019, 10:36:27 pm »
Много благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4466 -: Април 04, 2019, 10:28:43 pm »
Здравейте, при нас всичко върви на много зле. Моля за коментар ако някой има желание. Въпросът е дали раздялата ни с П е окончателна. Вече имам чувството, че изобщо не е честен с мен и направо се гаври с доверието ми. Ще съм много благодарна от някакъв коментар.
Картата е от 2-ри март, а си задала въпроса тук на 2-ри април , вярна ли е картата или си сбъркала месеца в нея?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #4467 -: Април 05, 2019, 07:09:03 am »
Лелее. Да. Грешен ми е месеца. Много ти благодаря, ти винаги си изключително наблюдателна! Слагам вярна карта :58:
« Последна редакция: Април 05, 2019, 07:11:04 am от vermm »

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #4468 -: Април 06, 2019, 10:14:01 pm »
Добър вечер.
Въпросът ми е ще се видим ли с Х пак до края на Април?
Благодаря предварително!
« Последна редакция: Април 07, 2019, 12:00:46 am от Leyla »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7365
Re: Любовни хорари
« Отговор #4469 -: Април 07, 2019, 04:31:48 am »
Здравейте, може ли малко помощ  :)
Х. сърдит ли ми е или е изгубил интерес, или просто с моите камъни по моята глава?
Х мисля е доста неориентиран в момента,може би има някакви финансови проблеми,или в работата.Ти приемаш нещата твърде лично,емоционално превъзбудена си.Да,той е сърдит ,въртелива работа.